Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Ρόμπα και παγκοσμίως ο Καματάκης δια χειρός Galfond


antiopap.com

Recommended Posts

Λουκά ... εσύ καλά τα λες φίλε .... απλά... με τον Ήλιο ΈΧΕΙ ΠΑΡΑΓΊΝΕI TO ΠΡΆΓΜΑ ...

περιμένουν στην γωνία κάποιοι να γράψουν την κακία τους ... μάλλον... θα τους έχει πάρει πολλά λεφτά :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 83
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ γιατί έχω την εντύπωση ότι είναι μαγκιά να επιλέγεις τους αντιπάλους σου για να είσαι κερδοφόρος και μεγάλη μ*****α να παίζεις με μεγαθήρια τύπου Galphond εκτός αν το κάνεις για training και θεωρήσεις τις όποιες απώλειες ως "δίδακτρα"...

Συμφωνω αλλα που κολλάει αυτο??

Το σχόλιο λοιπόν του αρχικού πόστερ απλά επιβεβαιώνει ότι ο Καματάκης επιλέγει +EV

καταστάσεις...

σορρυ dont get it , μπορεις να το αναλυσεις λιγο αυτο ?

Καθήστε και εσείς σε ένα τραπέζι και όταν κάτσει ο Galphond παίξτε μαζί του για να αποδείξετε ότι είστε ποιο μάγκες και ηθικοί από τον Ήλιο ...τον παλιοχαρακτήρα....

ασε και εγω τα ίδια λεω για τον γιεστε αλλά δε με ακούνε,αντε με τους ξερολες λες και εχουν παιξει στην μπαρτσελονα και ξερουν.τολμανε και κριτικαρουν, ελεος . (σορρυ για το ποδοσφαιρικο παραληρημα )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ γιατί έχω την εντύπωση ότι είναι μαγκιά να επιλέγεις τους αντιπάλους σου για να είσαι κερδοφόρος και μεγάλη μ*****α να παίζεις με μεγαθήρια τύπου Galphond εκτός αν το κάνεις για training και θεωρήσεις τις όποιες απώλειες ως "δίδακτρα"...

Συμφωνω αλλα που κολλάει αυτο??

Το σχόλιο λοιπόν του αρχικού πόστερ απλά επιβεβαιώνει ότι ο Καματάκης επιλέγει +EV

καταστάσεις...

σορρυ dont get it , μπορεις να το αναλυσεις λιγο αυτο ?

Καθήστε και εσείς σε ένα τραπέζι και όταν κάτσει ο Galphond παίξτε μαζί του για να αποδείξετε ότι είστε ποιο μάγκες και ηθικοί από τον Ήλιο ...τον παλιοχαρακτήρα....

ασε και εγω τα ίδια λεω για τον γιεστε αλλά δε με ακούνε,αντε με τους ξερολες λες και εχουν παιξει στην μπαρτσελονα και ξερουν.τολμανε και κριτικαρουν, ελεος . (σορρυ για το ποδοσφαιρικο παραληρημα )

Μίλησε μου για τον Alexis. Όπως επίσης και για τη φωτοβολίδα Neymar. Congrats Lionel btw. gg. ..Καιρός για τιμητικό all time βραβείο MVP όμως για Xavi +Iniesta. Andres Iniesta Hall of Fame FTW. PS: Πότε θα πάμε Barcelona να ανάψουμε φωτο στο Camp Nou?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/ΙΛΙΟΣ72

100.000 ΠΑΝΩ Ο ΗΛΙΟΣ ΣΕ 5 ΜΗΝΕΣ με αντιπάλους τουσ καλύτερους στον κόσμο

πονάει σε μερικούς ή ιδέα μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

100.000 ΠΑΝΩ Ο ΗΛΙΟΣ ΣΕ 5 ΜΗΝΕΣ με αντιπάλους τουσ καλύτερους στον κόσμο

πονάει σε μερικούς ή ιδέα μου?

Παντρεμένοι είστε? 2 post έχεις κάνει και τα δύο για τον ΗΛΙΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλα τον γνωριζω, και εχουμε μιλησει για ποκερ.Το αντικειμενο το γνωριζει άριστα , όπως φαίνεται και από τα κέρδη του. Στα τουρνουα δε τα πάει κάλα όμως έχει κερδίσει μόνο 300.000 και τα σταματησε.!

http://www.officialpokerrankings.com/po ... &rc=422408

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλα τον γνωριζω, και εχουμε μιλησει για ποκερ.Το αντικειμενο το γνωριζει άριστα , όπως φαίνεται και από τα κέρδη του. Στα τουρνουα δε τα πάει κάλα όμως έχει κερδίσει μόνο 300.000 και τα σταματησε.!

3 στα 3. άντε να τα εκατοστήσεις. καλή συνέχεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλα τον γνωριζω, και εχουμε μιλησει για ποκερ.Το αντικειμενο το γνωριζει άριστα , όπως φαίνεται και από τα κέρδη του. Στα τουρνουα δε τα πάει κάλα όμως έχει κερδίσει μόνο 300.000 και τα σταματησε.!

http://www.officialpokerrankings.com/po ... &rc=422408

Ποιο σκυλάκι του είσαι εσύ? νούμερο 1,2,3,4,5?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μόνο που ασχολησται τόσο πολύ με τον Ήλιο δείχνει πόσο πετυχημένος παίκτης είναι, έχει τόσο μεγάλη αναγνωρισημότητα .... που ... μάλλον... πολλοί από εδώ μέσα θα ήθελαν να την έχουν .....αλλά.... μπααααα.... είστε.... λίγο....ΧΛΩΜΟΊ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα δεν με στακάρει κανείς να τον έχω για θεό. Γιατί πλέον μόνο από αυτούς βγάζει λεφτά. Εσύ ποιος είσαι ο νουμερο 1?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα..... ποιος να ..."στακάρει" εμένα?

άστεγο ψάρι είμαι ... συνήθως ... τους καλούς παίκτες .... "στακάρουν" ... οπότε.... είσαι και εσύ .... "παικταράς μεγάλος" ποιος είσαι εσύ είπαμε που θες να κρίνεις τον Ήλιο?? :)

ο mr ...... kourasmenos ο γνωστός ...

κανονικά για να κρίνετε έναν παίκτη ΠΟΥ ΌΛΟΙ TON ΞΈΡΟΥΜΕ .....θα έπρεπε να γράφετε είμαι ο .... ΦΟΎΦΟΥΤΟΣ και θέλω να πω ότι ο Ήλιος ...έχει κάνει αυτό ... η έπαιξε χάλια ... η είναι παλιοχαρακτήρας ... η ότι άλλο θα θέλατε να του προσάψετε .... γιατί .... ΚΡΥΜΈΝΟΙ πίσω από την ΑΝΩΝΥΜΊΑ ΌΛΟΙ ΜΆΓΚΕΣ ΕΊΣΤΕ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ΠΟΛΎ ΚΑΚΏΣ το pokerland αφήνει να γράφει ο κάθε ένας ΆΓΝΩΣΤΟΣ θέματα με ΕΠΙΚΕΦΑΛΊΔΑ .... ΡΌΜΠΑ ο Καματάκης .... και κάποιους να αφήνουν υπονοούμενα ...για τον χαρακτήρα του ... αυτά ΚΎΡΙΟΙ ΤΟΥ POKERLAND είναι ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΛΊΚΙΑ που εσείς αν MH TI ΆΛΛΟ τα ΑΝΈΧΕΣΤΕ!! μη χάσουμε .... και τα ... πελατακια...... ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΌ ΕΊΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΈΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΆΒΕΙ ΤΊΠΟΤΑ... "ΣΤΟΝ ΚΌΣΜΟ ΣΑΣ..." ΚΑΙ ΤΟ FORUM ΈΧΕΙ ΓΊΝΕΙ ΚΑΦΕΝΕΊΟ ΤΗΣ ΚΑΤΊΝΑΣ .... ΠΟΥ ... ΔΥΣΤΥΧΏΣ .... ΟΙ ΚΑΤΊΝΕΣ ΠΛΈΟΝ ΠΟΥ .... ΕΊΝΑΙ ΈΤΟΙΜΕΣ ΝΑ ... ΞΕΜΑΛΙΑΣΤΟΎΝ .... ΈΧΟΥΝ ΚΑΙ "ΑΝΤΡΙΚΌ" nick ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερικες φορες, κρινουμε ενα χερι, και χωρις να γνωριζουμε το history , βγαζουμε λανθασμενες απόψεις. Καπως ετσι ειναι η περιπτωση του Καματακη VS the rest ... προφανως κατι εχει γινει στο παρελθον που εμεις οι υπόλοιποι δεν μπορει να γνωριζουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλά να πω ότι το δικό μου πρόβλημα είναι ο τίτλος του θέματος ..... και ότι ο κάθε ΆΓΝΩΣΤΟΣ πίσω από την ανωνυμία του ΚΡΊΝΕI και γράφει ΑΠΑΞΙΩΤΙΚΆ ΣΧΌΛΙΑ για παίκτες ΠΑΣΊΓΝΩΣΤΟΥΣ στην ποκερική κοινώτητα... ΑΥΤΌ ΓΙΑ ΕΜΈΝΑ ΕΊΝΑΙ ΠΡΏΤΟΝ .. ΤΕΡΆΣΤΙΑ ΚΑΤΙΝΙΆ... 2) ΜΕΓΆΛΟ ΛΆΘΟΣ ΤΟΥ POKERLAND ΠΟΥ ΤΟ ΔΈΧΕΤΑΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

e-katinies.

Καθε παιχνίδι έχει κανόνες. Αυτό που κάνει ο Καματάκης είναι μέσα στους κανόνες. Ποιο είναι το γ.... πρόβλημα?

σωστότατος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EGO σύμφωνο - εφόσον ήταν μεςα στους κανόνες του εκάστοτε POKER ROOM ΟΚ.

TORA μην ξεχνάτε και ότι υπάρχουν οι αγραφτοι κανόνες για να υπάρχει και ο SEVASMOS μετάξι τον ατόμων ειδικά όταν μιλάμε για HIGH ΣΤΑΚΈΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@JeanJK

Κανείς δεν είπε ότι δεν είναι μέσα στους κανόνες, ούτε ο Galfond. Την ηθική πλευρά του θέματος κοιτάμε.

@astego_fish

Κατ' αρχάς ηρέμησε.

Δεύτερον, όταν είσαι ένα αναγνωρίσιμο πρόσωπο σε μία κοινότητα, όπως είναι ο Ήλιος, πρέπει να περιμένεις και καλά και κακά σχόλια δημοσίως. Αν κάποιος δεν μπορεί να το αντιμετωπίσει αυτό, τότε πρέπει να σταματήσει να θέλει να γίνεται γνωστός. Έχω μιλήσει με τον Ήλιο και από ότι κατάλαβα φαίνεται να ανταπεξέρχεται μια χαρά στα κακεντρεχή σχόλια πολλών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο Galfond τον εκραξε πιο πολυ γιατι πηγε σε τραπεζι 50/100 που ήταν το ψαρι, εμεινε σιτουτ χωρις να παιξει καθολου και αρχισε να λεει στο ψαρι (που είχε και λεφτα στο τραπεζι) να πάει να παίξει σε 25/50 όπου ο καματακης θα ένιωθε πιο ανετα

ποσο γυφτια μπορει να είναι αυτό..

ισως εκτος απο ποκερ που ξερει πρέπει να μαθει να μη συμπεριφερεται σα βλσχοελληναρας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...