Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

πρωτάθλημα poker


kanenas7

Recommended Posts

καλησπέρα σε όλους θα ήθελα μέσω του foroum να προτινω μια ιδέα καθαρά για την διαασκεδαση μας..

έξω μια 'λέσχη' στη pokerstars την 'poker of greece' και σκευτικα μέσω της 'λέσχης' να κάνουμε ένα πρωτάθλημα poker

εγώ έξω σκευτει μια δομή αλλά θα ήθελα και της δικές σας ιδέες και αν το βλέπετε με θετικό μάτι

εγώ προτινω να κάνουμε δύο τουρνουά κάθε βδομάδα το ένα με 2.20$ 3000 μάρκες 10 λεπτά blinds και το άλλο 4.00$(0,75$) knockout για 5 βδομάδες.....και κάθε κυριακή ένα big τουρνουά με 5.50$ 5000 μάρκες 10 λεπτά blinds

το id 579064 και κωδικός 123123123

περιμένω της ιδέες σας ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχάριστος να βάλουμε και μεγαλύτερο buy in ..εγώ είπα να κάνουμε προτάσεις εγώ πρότινα κάτι πιο προσιτό για να μαζευτούμε άτομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

παιδιά σε λίγο καιρό ελπίζω να το ξεκινήσουμε απλά θέλω να μαζευτούμε λίγο παραπάνω άτομα....όσο πιο πολύ τόσο καλύτερο...εσείς πόσες φορές τη βδομάδα προτίνετε?? εγώ λέω 2 φορές για 5-6 βδομάδες...τη λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaskos13 κομπλέ σε έκανα add ....λοιπών παιδιά από ότι βλέπω υπάρχει ενδιαφέρον, θέλω να πiστευω ότι την άλλη βδομάδα θα το ξεκινήσουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδιά αύριο θα ανακοινώσω τη δομή έτσι όπως την φτιάξαμε...να ξεκινήσουμε αυτή τη βδομάδα το πρωτάθλημα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πλάκα μας κάνεις ρε φίλε,αφού ούτε καν εσύ ως ιδρυτής της λέσχης γράφτηκες και δεν ήσουνα καν συνδεμένος εκείνη την ώρα..Πώς περιμένεις να μπουν οι άλλοι και γενικά να το πάρουν στα σοβαρά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...