Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

CHAMPIONSHIP 22/1/12-ΑΓΓΙΞΑΜΕ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΑΛΛΑ.....ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ .


vkiller

Recommended Posts

κι εγώ στο bubble όταν κάνω αλλ ιν μόνο άσσους έχω .

ίσως όταν νυσταζω να τα καρφώσω και με ρηγάδες

btw στο 7 τι κανείς? και εδώ δεν είσαι bubble

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

120 χερια ειναι αστειο δειγμα.σε 120 χερια μπορει να εχει πιασει μονο σκουπιδια η οταν επιανε καλα φυλλα τυπου AJ 99 το action να ήταν τέτοιο που να επρεπε να τα πεταξει.

το itm 29% για μενα ειναι πιο σημαντικο και μας δειχνει οτι ο αντιπαλος το bubble το εχει για Θεο.αλλα ακομα και ετσι,το range που του δινω ειναι TT+ AQs+ και επειδη εχουμε και τα blockers και σε συνδυασμο με τα pot odds και οτι εμεις μενουμε εστω short αν χασουμε,τα βαζω σιγουρα,εκτος αν απεναντι μου εχω jonhako η toreadonk που παιζουν solid και τα βαζουν μονο με ΑΑs.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε σοβαρό δείγμα 120 χεριών!

lol 1 ακομα και με τοσο λιγα παντως το range του villain το βρισκω τρομερα μικρο.

τα βαζω σιγουρα,εκτος αν απεναντι μου εχω jonhako η toreadonk που παιζουν solid και τα βαζουν μονο με ΑΑs.

lol 2 ευτυχως μας λετε τα μυστικα σας και αν παιζουμε μαζι θα σας κανουμε call στο bubble μονο με τους αλλους 2 ΑΑ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ να πω την αμαρτία μου,επειδή με διακρίνει και το solid game ,έχω πετάξει aa suited μετά από 3bet που έκανε αντιαπαλος σε mad tilt tour ,και εννοείται σε bubble time

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ να πω την αμαρτία μου,επειδή με διακρίνει και το solid game ,έχω πετάξει aa suited μετά από 3bet που έκανε αντιαπαλος σε mad tilt tour ,και εννοείται σε bubble time

εε ευκολο πασο τι μας το λες για να σε θεωρησουμε παικτη? αυτα ειναι αυτοματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...