Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

HM2 HUD και BOSS MEDIA


kasspav

Recommended Posts

Μεχρι την προηγουμενη βδομαδα ήξερα πως για να εμφανιζετε το HUD πρεπει να χρησιμοποιω το table finder , αναφερομενος για τα τουρ μονο, ενω στο cash , βγαινει αυτοματα. Μιλωντας με το support του HM2 , ο λόγος είναι επειδη δεν εχουν αριθμο τα τουρ. Ωστοσο σενα φιλο μου από Ισπανια (τον Jandrulo οσοι παιζεται paradise θα τον ξερετε) του βγαινει το HUD κανονικά αυτόματα (το ειδα με τα ματια μου). Γιαυτην την περιπτωση το support μου απάντησε οτι δεν το εχει ξανασυναντησει.

Υπάρχει κανεις που να του εμφανιζετε το HUD αυτοματα στα τουρ της BOSS MEDIA ?? Θα εκτιμούσα καθε βοήθεια καθώς όταν τα τραπέζια ειναι πολλά, με καθε αλλάγη table πρέπει να ξανακανω την διαδικασια, και με ζοριζει αρκετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

εμένα στην boss δεν μου ανοίγει καθολου το HOLDEM MANAGER στα CASH μου λέει αναμονή για τα χέρια και δεν τα ανοίγει ποτέ ενω στο τουρνουά δεν τα βρισκει καθόλου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 months later...

δες στο hud options -> Site options μήπως δεν υπάρχει εκεί στο Applied configurations η ποκερσταρς. εμενα μου εβγαζε προβλημα στο replayer γιατι δεν είχα βάλει ποιο hud να εμφανίζεται από εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μου βρισκει καθολου ποκερσταρς,με βρισκει μονο στην ον,ιποκερ,μπος.

στο σεττινγς-->ιντερνασσιοναλ σίτες μου εχει την σε επιλογες ποκερσταρς.com , .φρ , .ιτ, .βε , .δε .ες .δκ .εε δεν μου εχει το .ευ.πεζει ρολο αυτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο ιντερνασσιοναλ οχι ουτε σε μενα εχει .ευ . applied configuration διαλεξε ποιο hud θέλεις ανάλογα τι παίζεις και βάλε και την ποκερσταρς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το εχω βαλει στα αγγλικα και εχει βρει και τους φακελους,αλλα δεν εμφανιζει τπτ απο ποκερσταρς(ουτε σαν παιχτη στο δικτυο δεν με βρισκει,μονο σε ον, μπος,και ιποκερ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μπορω να σκεφτώ κατι αλλο. Δοκίμασε το support του HM2 θα βοηθήσουν αν και αργούν λήγω και οι πρώτες απαντήσεις είναι πάντα . Update και να αλλάξεις την ασφάλεια απο τα windows .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...