Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Poker Challenger 2012 στις 19 με 22 Απριλίου στο Πόρτο Καρράς, προκριματικά στο Poker.gr


moderator

Recommended Posts

{multithumb thumb_width=540 thumb_height=540}

Το Πόρτο Καρράς θα ανοίξει και πάλι τις πύλες του στις 19 με 22 Απριλίου περιμένοντας όλους τους φίλους του πόκερ που θα θελήσουν να λάβουν μέρος το Poker Challenge 2012 με ένα Main και τρία side event να διεξάγονται στο πολυτελές συγκρότημα της Χαλκιδικής. Online προκριματικά για το Main Event των 550 ευρώ θα διεξαχθούν στο Poker.gr.

*** Κλικ εδώ για να διαβάστε ολόκληρο το άρθρο... ***

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"Poker Challenge 2012 με ένα Main και τρία side event να διεξάγονται στο πολυτελές συγκρότημα της Χαλκιδικής"

Πολυτέλεια με 0 εξυπηρέτηση τί να το κάνουμε?

Αυτό που ζήσαμε στη τελευταία διοργάνωση του πολυτελούς Πόρτο Καρρά δε ξεχνιέται και εύκολα.

Ούτε φαϊ δε βρίσκαμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"Poker Challenge 2012 με ένα Main και τρία side event να διεξάγονται στο πολυτελές συγκρότημα της Χαλκιδικής"

Πολυτέλεια με 0 εξυπηρέτηση τί να το κάνουμε?

Αυτό που ζήσαμε στη τελευταία διοργάνωση του πολυτελούς Πόρτο Καρρά δε ξεχνιέται και εύκολα.

Ούτε φαϊ δε βρίσκαμε.

+1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Confucius + 10

Όλοι δικαιούνται μια δεύτερη ευκαιρία όμως...

Πιστέυω οτι αυτήν την φορά θα κάνουνε τα πάντα για να ξεχάσουμε την τελευταία αποτυχία.

Το μόνο σίγουρο είναι οτι έχουνε μια κίτρινη κάρτα, στο δέυτερο παράπτωμα έχει απευθείας κόκκινη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και που σαι ΑΛΈΚΟ !!! Μην χαθούμε...

Βάλε και σάλτσα να γλιστράει ....

Εδώ μιλάμε για τον κλασσικό ΈΛΛΗΝΑ...

Δεν φτάνει που μας εμπαιξαν με την συμπεριφορά τους την τελευταία φορά ... δεν φτάνει που δεν έγινε τίποτα...Θέλει λέει και δεύτερη ευκαιρία ...

Εδώ μιλάμε για μνήμη χρυσόψαρο... κάτι τέτοιες μα*****ς γίνονται εδώ και χρόνια και μας γράφουν όλοι στα πα****α τους...

Και βγαίνουν και οι άλλοι και τους υποστηρίζουν κι όλας...

ΜΑΎΡΟ ΣΤΟ ΜΑΥΡΟΓΙΑΛΟΎΡΟ... ΑΛΛΆ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΑΤΆΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΆΝΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΡΜΈΞΟΥΝ ΟΙ ΕΛΕΙΝΟΙ ΤΎΠΟΙ ΌΠΩΣ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΎΜΕΝΗ ΦΟΡΆ...

Παντός το φαί ήταν εξαιρετικό... για δυσκοίλιους.

****Το μήνυμα μετατράπηκε από greeklish.

Moderator: Παρακαλώ χρησιμοποιείτε μόνο ελληνικά στο forum.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α και κάτι τελευταίο, μιας και μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι, συγχωρέστε με κιόλας για το ύφος.

Η αντιμετώπιση του θέματος από pokerland και poker.gr, για εμένα, που μάλλον είμαι ρομαντικός, είναι απαράδεκτη...

Κανένας σεβασμός κατ'εμε, στην κοινότητα, αλλά και στους κακομοίραίους σαν κι εμάς που κάναν 700χλμ και πήραν άδεια από γυναίκες και αφεντικά...

Ποια η λογική, πέραν του κέρδους που το καταλαβαίνω, να διαφημίζεις ένα event σε ένα χώρο σαν το Porto Carras, μετά από τα γεγονότα που έγιναν την τελευταία φορά?

2 λογικές: Εμένα δεν με πήδηξαν όπως τους άλλους οπότε ας το διαφημίσω και άσε τους άλλους να φωνάζουνε η' Έλα μορε σιγά τώρα , δεν έγινε και τίποτα... την άλλη φορά θα είναι καλύτερα τα πράγματα, θα φτιάξουν...

Νομίζω πως ένας τέτοιος τρόπος σκέψεις μας οδήγησε σαν λαό πολλά χρόνια με όχι καλά αποτελέσματα ..

****Το μήνυμα μετατράπηκε από greeklish.

Moderator: Παρακαλώ χρησιμοποιείτε μόνο ελληνικά στο forum.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε "ποκαχοντας"... το σχόλιο το ξεκίνησα έτσι...

" Confucius + 10 "

και εσυ έγραψες ότι τους υποστιρίζω ;

αντε μην ανέβει το δικό μου το αίμα στο κεφάλι, θα μας πεις και γατάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γατάκι δεν σε είπα ακόμα μιας και δεν ξέρω εάν θα πας η όχι

Το ότι ξεκίνησες με το "+10" που λες, δεν σημαίνει πως δεν τους δίνεις στυγχοροχαρτη με αυτά που λες στα επόμενα σχόλια σου.

Και τέλος πάντων το σχόλιο μου δεν έχει να κάνει με το τι λες η δεν λες εσύ φίλε Μένιος...

Εσύ μεμονωμένα μπορείς να λες και να κανείς ότι θες....

Δεν μπορεί όμως μετά το φιάσκο, και την ταλαιπωρία που βιώσαμε (δεν ξέρω εάν ήσουν πάνω η όχι), το μεν ποκερλαντ να τους διαφημίζει και το δε πόκερ.γρ να βάζει προκριματικά για πορτοκαρράς...

Έλεος δηλαδή υπάρχει και όριο, για πόσο καιρό δηλαδή θα μας τον ακουμπάνε και εμείς θα κάνουμε τους μαλακές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΤΆ ΑΠΌ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΊΑ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΊΑΣ ΦΟΡΑΣ ΔΕΝ ΑΞΊΖΟΥΝ ΚΑΜΙΆ ΔΕΎΤΕΡΗ ΕΥΚΑΙΡΊΑ.

ΌΤΑΝ ΘΈΛΕΙ ΚΆΠΟΙΟ ΣΥΓΚΡΌΤΗΜΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΆΖΕΤΕ ΣΑΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΌ ΠΟΥ ΣΥΝΑΝΤΆΩ ΠΛΗΣΙΆΖΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΌΛΑΣΗ ΓΙΑΤΊ ΝΑ ΤΟΥ ΔΏΣΩ ΔΕΎΤΕΡΗ ΕΥΚΑΙΡΊΑ? ΙΔΙΚΆ ΌΤΑΝ ΈΧΩ ΤΟΣΕΣ ΑΛΛΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ?

ΠΌΡΤΟ ΚΑΡΡΑΣ= -ΕV

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζάμπα κόπο θα κάνετε παιδιά πάλι το προσωπικό απλήρωτο το έχει πάλι!!!! ξέρεις τι είναι να δουλεύεις χειμωνιάτικα με κλειστή την θέρμανση.

****Το μήνυμα μετατράπηκε από greeklish.

Moderator: Παρακαλώ χρησιμοποιείτε μόνο ελληνικά στο forum.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα

καταρχήν το Poker.gr διοργανώνει τα αποκλειστικά online προκριματικά, όχι το τουρνουά.

Διοργανωτές είναι το καζίνο και οι άνθρωποι που διοργανώνουν το Games Festival, μέρος του οποίου είναι και το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σκάκι, όπου αναμένουν πάνω από 2-2.500 παίκτες και επισκέπτες.

Σε ένα τέτοιο γεγονός που θα λάβει χώρα στο Π/Κ και θα έχει τόση προβολή οι διοργανωτές θα φροντίσουν για το καλύτερο των εντυπώσεων μιας και αν επαναληφθούν σκηνικά σαν του Δεκεμβρίου θα είναι ταφόπλακα για το resort από όλες τις απόψεις.

Με τα παιδιά από το Games Festival που γνώρισα και μίλησα μαζί τους εξέφρασα τις ανησυχίες μου μετά τα γεγονότα του Δεκεμβρίου, αλλά μου ανέφεραν ότι έχουν λάβει όλες

τις απαραίτητες διαβεβαιώσεις από το Π/Κ πώς όλα θα κυλήσουν ομαλά.

Από ποκερικής άποψης θεωρώ ότι οι παίκτες σκάκι και άλλων τεχνικών παιχνιδιών που θα λάβουν μέρος στο Games Festival ανοίγονται πολύ τελευταία προς το πόκερ και πιστεύω ότι τον Απρίλιο θα δώσουν δυναμικό παρόν στο παράλληλο τουρνουά που θα γίνει στο καζίνο

Συμφωνώ ότι πρέπει να δίνουμε (σχεδόν) πάντα μια 2η ευκαιρία και να μη σταυρώνουμε τους πάντες.

@Φώντας: To Pokerland που ήταν διοργανωτής έκανε ότι καλύτερο μπορούσε για την ομαλή διεξαγωγή του τουρνουά και τα κατάφερε με άπειρες δυσκολίες. Στην Ελλάδα ζούμε, δεν μπορείς να προβλέψεις τις κινήσεις-αντιδράσεις κάποιων νοματαίων. Εδώ κλείνουν την Ακρόπολη και κάθε δρόμο 15-20 λαλάκες όποτε γουστάρουν, το Π/Κ θα αφήνανε ρε Φώντα? Μην είσαι τόσο σκληρός στους χαρακτηρισμούς σου τόσο προς το land όσο και προς το poker.gr, που προσπαθούμε πάντα να προσφέρουμε τις καλύτερες υπηρεσίες στους Έλληνες παίκτες.

Και κάτι τελευταίο: να ετοιμάζεστε για πολλά τέτοια περιστατικά στα ελληνικά καζίνο, μιας και οι καιροί που ζούμε είναι πολύ δύσκολοι και οι απεργίες θα είναι καθημερινό φαινόμενο σε όλες τις επιχειρήσεις και όχι μόνο. Υπομονή, κατανόηση και εμπιστοσύνη στους εκάστοτε διοργανωτές που θέλουν και προσπαθούν πάντα για το καλύτερο για εσάς τους παίκτες. Δεν εξαρτώνται όλα από εμάς αλλά και από τα καζίνο που η γραφειοκρατία βασιλεύει μην επιτρέποντας την υλοποίηση όλων των αιτημάτων των διοργανωτών, όσο και να το θέλουν.

Καλή και ήρεμη εβδομάδα εύχομαι, με την παρότρυνση να "τιμήσετε" τα προκριματικά για το event αυτό. Από την άλλη θα σεβαστώ φυσικά και τους ανθρώπους που δεν θέλουν να ξαναεπισκεφτούν το Π/Κ για τους λόγους που αναφέρθηκαν παραπάνω.

Πάνος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς φίλε @Φώντας πήγα.. και δεν φτάνει που την δέυτερη μέρα έπεσα στο ασσονταμο της κυρίας Λουκίας είχα πάρει και την γυναίκα μου μαζι και όλο το βράδυ άκουγα τον εξάψαλμο για της παροχές του υπερπολυτελούς πόρτο καρράς... αλλά επειδή όπως όλοι μας εδώ μέσα λατρέυω το πόκερ και επειδή σπάνια γίνονται τέτοια τουρνουά στην Ελλάδα δεν θέλω να βγάλω απευθείας κόκκινη ούτε στο καζίνο ούτε στον Κοντογιάννη ούτε σε κανέναν... πιστέυω οτι και το γεγονός το οτι καταφέραμε να παίξουμε πόκερ εκείνο το ΠΣΚ ήτανε στα θετικά, (ίσως το μόνο θετικό). Τέλος πάντων εγώ πάντως θα προσπαθήσω να πάω και αν καταφέρεις να ανέβεις και εσύ τότε θα χαιρόμουν πολύ να σε γνωρίσω και ανταλάξουμε δημοκρατικά της απόψεις μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα

καταρχήν το Poker.gr διοργανώνει τα αποκλειστικά online προκριματικά, όχι το τουρνουά.

Διοργανωτές είναι το καζίνο και οι άνθρωποι που διοργανώνουν το Games Festival, μέρος του οποίου είναι και το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σκάκι, όπου αναμένουν πάνω από 2-2.500 παίκτες και επισκέπτες.

Σε ένα τέτοιο γεγονός που θα λάβει χώρα στο Π/Κ και θα έχει τόση προβολή οι διοργανωτές θα φροντίσουν για το καλύτερο των εντυπώσεων μιας και αν επαναληφθούν σκηνικά σαν του Δεκεμβρίου θα είναι ταφόπλακα για το resort από όλες τις απόψεις.

Με τα παιδιά από το Games Festival που γνώρισα και μίλησα μαζί τους εξέφρασα τις ανησυχίες μου μετά τα γεγονότα του Δεκεμβρίου, αλλά μου ανέφεραν ότι έχουν λάβει όλες

τις απαραίτητες διαβεβαιώσεις από το Π/Κ πώς όλα θα κυλήσουν ομαλά.

Από ποκερικής άποψης θεωρώ ότι οι παίκτες σκάκι και άλλων τεχνικών παιχνιδιών που θα λάβουν μέρος στο Games Festival ανοίγονται πολύ τελευταία προς το πόκερ και πιστεύω ότι τον Απρίλιο θα δώσουν δυναμικό παρόν στο παράλληλο τουρνουά που θα γίνει στο καζίνο

Συμφωνώ ότι πρέπει να δίνουμε (σχεδόν) πάντα μια 2η ευκαιρία και να μη σταυρώνουμε τους πάντες.

@Φώντας: To Pokerland που ήταν διοργανωτής έκανε ότι καλύτερο μπορούσε για την ομαλή διεξαγωγή του τουρνουά και τα κατάφερε με άπειρες δυσκολίες. Στην Ελλάδα ζούμε, δεν μπορείς να προβλέψεις τις κινήσεις-αντιδράσεις κάποιων νοματαίων. Εδώ κλείνουν την Ακρόπολη και κάθε δρόμο 15-20 λαλάκες όποτε γουστάρουν, το Π/Κ θα αφήνανε ρε Φώντα? Μην είσαι τόσο σκληρός στους χαρακτηρισμούς σου τόσο προς το land όσο και προς το poker.gr, που προσπαθούμε πάντα να προσφέρουμε τις καλύτερες υπηρεσίες στους Έλληνες παίκτες.

Και κάτι τελευταίο: να ετοιμάζεστε για πολλά τέτοια περιστατικά στα ελληνικά καζίνο, μιας και οι καιροί που ζούμε είναι πολύ δύσκολοι και οι απεργίες θα είναι καθημερινό φαινόμενο σε όλες τις επιχειρήσεις και όχι μόνο. Υπομονή, κατανόηση και εμπιστοσύνη στους εκάστοτε διοργανωτές που θέλουν και προσπαθούν πάντα για το καλύτερο για εσάς τους παίκτες. Δεν εξαρτώνται όλα από εμάς αλλά και από τα καζίνο που η γραφειοκρατία βασιλεύει μην επιτρέποντας την υλοποίηση όλων των αιτημάτων των διοργανωτών, όσο και να το θέλουν.

Καλή και ήρεμη εβδομάδα εύχομαι, με την παρότρυνση να "τιμήσετε" τα προκριματικά για το event αυτό. Από την άλλη θα σεβαστώ φυσικά και τους ανθρώπους που δεν θέλουν να ξαναεπισκεφτούν το Π/Κ για τους λόγους που αναφέρθηκαν παραπάνω.

Πάνος

Pano kalispera kai se eyxaristw gia thn apanthsh alla kai gia thn proswpikh enhmerwsh. Einai pros timhn sou kai to ektimw.

Parol ayta, kai se sxesh me to P/C kai tous diorganwtes oi opoioi kai kerdizoun xrhmata apo auto uparxoun 2 logikes:

A. Emeis eimaste oi pelates (kai den to leo me thn arnhtikh ennoia) opote kai h sxehs mas einai kathara emporikh. Me ayto to dedomeno symfwnw pos einai cool kai themito na diafhmizetai apo epieiriseis, opws einai to land kai to poker.gr to event. Douleia sas, panta me skopo to kerdos (o orismos ths epixeirhshs einai autos gia na mhn pareksigitho) kai kala kanete. Ean auto isxyei tote den dexomai tis apanthseis pou elaba sthn arxikh mou diamartyria, giati ean eimai pelaths apaitw kai na apozhmeiwthw gia thn talaiporia mou kai ton xrono mou. (epishs na dieykriniso pos den ennow aparaithtws oikonomika, alla kai hthika)

B. Den eimaste pelates, alla "sunodoiporoi" (sygxwreste me ean o oros einai adokimos" sto poker en elladi. Tote, kai opws upethesa sthn arxikh mou diamartyria, dexomai tis arxikes apanthseis: "den kserame", "den ftaigame emeis", "emeis kaname to kalytero dynato, alla mas doulepse to P/C" ktl. Alla ean dexto auto tote den dexomai to A (deite parapano)

Den ginetai na exoume 2 metra kai 2 stathma. Eite eimaste pelates, kai uparxei eythynh apenanti mas, eite eimaste parea, kai den yparxei eythynh, alla den diafimizoume ton "supplier" pou mas pidikse. Kai ta 2 sto diko mou tapeino mualo den ginetai.

Telos, to basiko point sto arthro den exei na kanei me tis epeixiriseis, alla me emas pio polu. Otan se kaloun gia faghto kai kataligeis pidigmenos, kai meta apo 3 mhnes ksanapas epeidh den ponaei pleon o kolos sou, e kala tha kanoun na se ksanapidiksoun opou se briskoun.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να γίνεται και κάνα τουρνουά ρε παιδιά και για εμάς στη Βόρειο Ελλάδα.

Αλλά με αυτά που έγιναν στη τελευταία διοργάνωση τί να πω δίκιο έχετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδή δεν έχω ξαναπάει Porto Karras μπορεί να μου πει κάποιος

1) μπορείς να πας στο καζίνο χωρίς αυτοκίνητο .... λεωφορείο του καζίνο η ακόμα και με το ΚΤΕΛ ίσως?

2) Αν δεν θες να μείνεις στο συγκρότημα του καζίνο αλλά σε κάποιο άλλο ξενοδοχείο της περιοχής, υπάρχει κάποια άλλη επιλογή η οποία να είναι σε απόσταση 15 λεπτών περπάτημα ?

3) στο θέμα φαγητού στην γύρω περιοχή τη επιλογές υπάρχουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Το Πόρτο Καρράς εξακολουθεί και έχει απλήρωτους τους εργαζομένους του.

Οι εργαζόμενοί του εξακολουθούν να μπορούν όποτε θέλουν να κλείσουν την είσοδο του ξενοδοχείου με φωτιές, να ψήνουν λουκάνικα, να καταναλώνουν μαλαματίνες και να απαντάνε στου πελάτες που ήδη έχουν πληρώσει τη διαμονή τους ''όχι δεν μπαίνει κανένας'' και να κραδαίνουν καραμπίνες.

Το Πόρτο Καρράς χρωστάει σε όλους τους προμηθευτές του και δεν σώζεται ούτε με PSI . Άρα οι προμήθειές του θα είναι καμιά ληγμένη κονσέρβα από τον Πολυμενέα και ότι ψωμί απέμεινε από την πρωτοχρονιά.

Ο κλιματισμός πιθανότατα θα δουλεύει στα δωμάτια το πολύ 2 ώρες ημερησίως , η δε καθαριότητα των δωματίων θα ακούγεται σαν ανέκδοτο με τον Τσακ Νόρρις.

Οι dealers θα είναι πιθανότατα πάλι Βούλγαροι με κάποιες γνώσεις Αγγλικών.

Ο καφές θα είναι (όπως και τον Δεκέμβρη) κάτι σαν ''τίμιος πολιτικός'', δηλαδή εξαφανισμένος!

Στο spa (χαχαχα) η θερμαινόμενη πισίνα , αυτή τη φορά ενδεχομένως να έχει και τσούχτρες.

Το καζίνο θα λειτουργεί -περίπου- 17 λεπτά και 32 δευτερόλεπτα την ημέρα.

Φυσικά θα πληρώνετε και είσοδο στο ''καζίνο''!

Να πω και άλλα? Δεν χρειάζεται!

Μαζί με το Pokerland την πατήσαμε και εμείς τον Δεκέμβρη. Ο Βασίλης και τα άλλα παιδιά (οι διοργανωτές) έκαναν υπεράνθρωπες προσπάθειες για να γίνει το GSOP . Και έγινε. Τώρα να εμπιστευτώ ποιους διοργανωτές? Το ίδιο το Πόρτο Καρράς? Έχω την φήμη του τρελού, ΜΑΛΑΚΑΣ όμως δεν είμαι!

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όσους ''τιμήσουν'' το τουρνουά , και ελπίζω μέχρι τότε να μην πάρει το Πόρτο Καρράς τις προκαταβολές και 1 ημέρα πρίν αναστείλει την λειτουργία του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θράσος το λιγότερο..αλλά για αυτό είμαστε σε αυτή τη κατάσταση ..δεν πειράζει μας αξίζει..

είναι σαν πας να φας σε ένα εστιατόριο ,να ς ρίξουν πόρτα αφού έχεις κάνει κράτηση ...αφού τους παρακαλέσεις να μπεις να φας γιατί είσαι πεινασμένος ,να σε ταίσουν ότι έχει μείνει ξαναζεσταμένα φαγητά,αποφάγια κτλπ και μετά από 2 μήνες να σου στείλουν μην ότι έχει μπουφέ..ε άμα πας θα είσαι μλκας..απλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατα πασα πιθανοτητα τιποτα δεν θα συμβει αυτη φορα στο πορτο καρρας και ολα θα κυλησουν ομαλα λογω του διεθνους γεγονοτος σκακιου που θα λαβει χωρα.ΟΜΩΣ,ρε παιδια ελεος,,το συγκεκριμενο κασινο θα πρεπει να τιμωρηθει απ την κοινοτητα και ο μονος τροπος ειναι με το να μhν παει κανενας σ ενα τετοιο ευεντ:Πραγματικα θα ηθελα να παω στο τουρνουα γιατι ειναι απ τα λιγα που γινονται στη βορειο ελλαδα και δεν εχς πολυ χρονο γαι μεγαλυτερες μετακινησεις αλλα δεν θα παω γιατι οι μνημες ειναι νωπες.Και φταει ξεκαθαρα το κασινο του πορτο καρρας,ουτε το ποκερλανδ,ουτε οι εργαζομενοι,ουτε το ποκερ.γρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕ ΦΩΤΗ ( FRANK ) ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΣΚ NΑ ΠΑΜΕ ΒΙΕΝΝΗ...

ΤΟ ΠΟΡΤΟ ΚΑΡΡΑΣ ΑΣΤΟ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ...

ΕΧΕΙ ΚΑΙΡΟ ΑΚΟΜΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...