Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Ερωτηση προς Τεχνογνώστες!


kasspav

Recommended Posts

Μην πάρεις mac ! Δεν χρειάζετε και κάνει την ζωή δύσκολη αν έχεις συνηθίσει windows !

Ti χαρακτηριστικά έχει το pc σου ?

Εγώ έχω desktop με 4πιρινο επεξεργαστή + 4gb ram +2 οθόνες (21"+19") και δεν κολλάει ποτέ στα sessions !

2 rooms + pokertracker + tableninja + skype + msn + mozilla + πολλά αλλά άκυρα :P

Καλύτερα να σκεφτείς να αναβαθμίσεις κάτι όπως επεξεργαστή και ram :)

Θα βγει και ποιο φτηνό !

όλα αυτά τα κάνω και εγώ με 24 τάβλες + 2 browSer + ότι θες xi xi

ι3 INTEL

Γεια! Έχω i5 (imac) και τα πιο πολλά που θέλει να κάνει π.χ pokertracker + ταβλενινξα τρέχουνε μόνο με Win πως τα τρέχεις εσύ ρε mate? Με ενδιαφέρει και μένα λόγω αγοράς ΗΜ+ninja .Έχω το Parallels Desktop . θα έχω πρόβλημα κολλήματος?

Thnx

Spiros

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...
  • Απαντήσεις 55
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μετα απο 1 μηνα ερευνων για το τεραστιο lag που ειχα σε laptop συνδεδεμενο με 27αρα οθονη και hm2 ανακαλυψα κατα τυχη οτι η ρυθμιση της αναλυσης της δευτερευουσας οθονης (στον πινακα ελεγχου) επεφτε κατα την διαρκεια του season και ετσι ξεκινουσε να κολλαει..Οταν ξαναρυθμιζα την αναλυση στο 1900χ1200 το lag σταματουσε αμεσως..επισης οταν ειχα κλειστο το hm2 παλι δεν ειχα lag και με μικροτερη αναλυση οθονης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωστα μια ερωτηση.Αυτο το lag ποτε σου συμβαινει οταν πχ οταν ανοιξει το popup απο το HUD?Εχω και εγω lag οταν εχω ανοιχτο το ΗΜ2 καποιες φορες και δεν εχω καταλαβει γτ.Ισως φταει κατι και σε εμενα με την αναλυση γτ συνδεω και εγο λαπτοπ σε οθονη 23αρα με αναλυση 1900χ1200

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tο lag συμβαινει κατα την διαρκεια του παιχνιδιου και ενω εχει ανοιξει το popup απο το hud,και συνηθως οταν κανω πολλα κλικ μαζεμενα..Οταν εχω κλειστο το hud δεν εχω κανενα προβλημα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tο lag συμβαινει κατα την διαρκεια του παιχνιδιου και ενω εχει ανοιξει το popup απο το hud,και συνηθως οταν κανω πολλα κλικ μαζεμενα..Οταν εχω κλειστο το hud δεν εχω κανενα προβλημα..

Ευχαριστω πολυ φιλε..Και εγω αυτο ακριβως  παθαινω θα κοιταξω στο control panel να δω αν αλλαζει και σε μενα η αναλυση που λες παραπανω.thanks και παλι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KASSPAV δουλεύω στην APPLE τεχνική υποστήριξη

γνώμη μου μην μπλέξεις (εκτός και πάρεις IMAC )

ότι θες πάρε με TEL

 

file loukas tha ithela na m peis ena tilefono na se paro gia thema ektos poker...exo agorasei iphone 5c kai anevazo to itunes sto laptop mou kai molis syndeo to kinito den to vlepei...piga sto golden i sto golden hall alla den vrikan akri ekei...sto diko tous to evlepe opote mallon ftaiei to laptop....episis me to pou teleionei to download mou vgazei ena mynima oti den leitourgei i anaparagogi kai eggrafi se cd gt leipoun kapoioi drivers apo to laptop...kai mou proteinei na egkatastiso ksana to itunes...to exo svisei entelos kai to exo ksana kanei upload all apli ta idia...mporeite na to deite an sas fero to laptop ?an thes grapse mou rposopiko mynima na sou po tilefono na milisoume...plirono ennoeitai an me voithiseis gt pira iphone kai den mporo na valo mousiki mesa...exo 5000 mp3s kai den mporo na ta egkatastiso....episis me endiaferei kai mena i metavasi se mac...ti proteineis?eixa dei sto plaisio kapoia...emena me endiaferei ena mikro mac san laptop oste na to kouvalao kai na mporo na paizo poker kai ektos spitiou....euxaristo prokatvolika file m....to skype mou einai dimelias an thes apo ekei.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...