Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Ανάλυση παιχνιδιού.


Recommended Posts

Δεν έχω ούτε ΗΜ2 ούτε PT και γενικώς κανένα πρόγραμμα τέτοιου είδους. Πως μπορώ μέσα από τα hand historys μου να αναλύσω το παιχνίδι μου. Υποθέτω με λίγη δουλειά θα μπορέσω να φτιάξω κάποιους πίνακες. Παίζω μόνο multi-table SNG οπότε μπορείτε να μου πείτε ποιους πίνακες και στατιστικά μου πρέπει να αναλύσω και να δώσω έμφαση και πως να τα βρω αυτά???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν δεν εχεις ΗΜ και PT πως θα δεις τα στατιστικα σου?? Σχεδον αδυνατο να αναλυσεις το παιχνιδι σου χωρις αυτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για πόσα χέρια μιλάμε; Αν είναι πάνω από 100 δε θα μπορέσεις να φτιάξεις ούτε πίνακες για VP$IP, preflop raise, και 3bet. Μη το σκέφτεσαι χωρίς software φίλε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για πόσα χέρια μιλάμε; Αν είναι πάνω από 100 δε θα μπορέσεις να φτιάξεις ούτε πίνακες για VP$IP, preflop raise, και 3bet. Μη το σκέφτεσαι χωρίς software φίλε.

γιατι υπαρχει λογος να κανει αναλυση για λιγοτερα απο 100 χερια? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι το ξέρω πως είναι δύσκολο αλλά ήθελα να προσπαθήσω. Ίσως να μου έπαιρνε πολύ χρόνο αλλά θα προσπαθούσα. Αφού λέτε ότι είναι σχεδόν αδύνατο οκ. Να υποθέσω ότι δεν υπάρχει κάποιο free software ή κάποια σελίδα που να βγάζει κάποια stats με copy paste τα hand historys ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ή κατεβάζεις το trial και σβήνεις την registry κάθε 30 μέρες και κάνεις επανεγκατάσταση.

3' υπόθεση.

/τώρα που το ξανασκέφτομαι, γίνεται να αποθηκεύσεις τα δεδομένα σου και να τα εισαγάγεις στην επόμενη εγκατάσταση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για πόσα χέρια μιλάμε; Αν είναι πάνω από 100 δε θα μπορέσεις να φτιάξεις ούτε πίνακες για VP$IP, preflop raise, και 3bet. Μη το σκέφτεσαι χωρίς software φίλε.

γιατι υπαρχει λογος να κανει αναλυση για λιγοτερα απο 100 χερια? :lol:

Δεν υπάρχει άρα ανάλυση χωρίς software = αδύνατον.

τώρα που το ξανασκέφτομαι, γίνεται να αποθηκεύσεις τα δεδομένα σου και να τα εισαγάγεις στην επόμενη εγκατάσταση?

Προφανώς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ούτε καν φίλε δεν είναι αδύνατο σε ένα χάρτη αν σημειώνεις τα key pots κάθε session σου κ μετά βλέπεις που κανείς λαθοι μια χαρά θα τα πας. αδύνατο είναι να κανείς massive tabling χωρίς tracker .

*ξαναδιάβασα ότι παίζεις sng οπότε άκυρα όλα όσα είπα θες αναγκαστικά tracker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ή κατεβάζεις το trial και σβήνεις την registry κάθε 30 μέρες και κάνεις επανεγκατάσταση.

3' υπόθεση.

/τώρα που το ξανασκέφτομαι, γίνεται να αποθηκεύσεις τα δεδομένα σου και να τα εισαγάγεις στην επόμενη εγκατάσταση?

Μπορείτε να με διαφωτήσετε περισσότερο επί του θέματος ???? μόλις έληξε το trial ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...