Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Βάλαμε στοίχημα ποιός έχει δίκιο: βοηθήστε :)


antiopap.com

Recommended Posts

Λοιπόν. Ακολουθεί η συζήτησή μας για ένα χέρι και αντί για hand history σας έχω συνημένες δύο εικόνες(κάτω κάτω είναι), μία πρεφλοπ και μια στο φλοπ. Βάλαμε στοιχημα βοηθήστε :)

Update: To turn είναι Α και πάω πάσο

Αυτός: ti exis;

Εγώ: KK

Αυτός: mmmmm

Εγώ: den ekana 3bet giati einai poly loose kai logika tha to ekaiga

eno tora tha armexo logika

Αυτός: gl

i all in i paos

paso i all in

ego eki all in tha ekana

na s po alithia

den ixe tipota

Εγώ: re file den ginetai auto me tous KK.. den mporo alli mia fora na do na exei aso.. nomizeis den to kano? alla 9/10 exoun aso ta bastarda.. einai pleon psyxologiko me tous KK.. den antexo allo

mono auto to bastardofylo

me exei trelanei

Αυτός: giati ekanes call sto flop;

ise o helmthout;

eprepe na kanis 3 bet

epeze xroma

kenta

den itan asxeto flop

eprepe na to pontaris lathos

Εγώ: koita epeidi eixa liges markes etsi kai allios to phgaina mexri to telos.. den ithela na ton dioxo giati xero oti exei poly aera sto range tou

31/23% paizei mexri tora

poly loose

Αυτός: ebales sto flop to 1/6 tou stak s

me flop epikindino

epimeno eprepe na to kanis toulaxisto to min raise

sto turn ti pososta bet exi;

Εγώ: distixos den exo polla noumera gi'auton. mono auta pou paizei s'auto to table ousiastika

Αυτός: ine -1400 dollaria se 152 tour

poli donk

Εγώ: to oti ena flop einai epikindino den mou leei kati. to zitoumeno einai poso tis ekanto exei mono enas antipalos na exei xtypisei kati s'auto to flop kai na veltiothei sto turn.. kai oi pithanotites an tis ypologiso tha lene oti kanoun symferon na kano apla call kai na ton pagideuo se polles pithanes blofes enos loose paikti

Αυτός: ego otan bgenni epikindino flop panta xtipao

sta adiafora kano auto pou ekanes

gnomi m

kai nomizo orti

orthi

Εγώ: nai de leo kati apla mporo na sou to analyso mathimatika kai tha deis ti ennoo pio kala. apla tora kai variemai kai paizo

Αυτός: ksero ti ennois

Εγώ: an itan 2-3 paiktes allazei

enas omos dyskolo

Αυτός: apla exoume allo troposkepsis

ine 2 simia pou exoun ton paragonta empiria

me basi tin empiria m auto ou s ipa gia mena ine pio sosto

Εγώ: diafono [:)]

Αυτός: den exis hm2;

auto exi ola ta istorika asxeta an to epekses i oxi

Εγώ: nai. den katalava pou kollaei auto pou ennoeis

epeidi epimeneis perimene na to kano auto pou leo na doume an exo dikio

Αυτός: gia to bet sto turn

posa %

kani

Εγώ: to manager vgazei mono osa xeria exeis paixei me kapoion. an den exeis paixei den vgazei tipota

Αυτός: file empiria s leo an pas me mathimatika mono ise san auto pou egrapsa gia ton pikatsou

Δεν αρκεί να ανεβαίνεις level σαν παίκτης πρέπει και να εξελισεσαι...Και αυτό δεν συμβαίνει μόνο παίζοντας αλλά στη διάρκεια της πορείας σου ίσως πρέπει να έρθεις σε επαφή με μια thunderstone έτσι ώστε να βγάζεις φωτιές.Ωστόσο κάποιοι παίκτες (online ) δεν μπορούν να κερδίσουν live γτ είναι σαν τν pikatchu του Ash , και δεν μπορούν να εξελιχθούν είναι έτσι φτιαγμένοι

o antonious o aivy kai o dwan

den exoun mathimatika

pezoun me tells

kai kardia

auto ine pio simantiko

ta mathimatika ine +

alla oxi panta

Εγώ: me tells paizoun online? [3:)] gia antonious kai ivey den xero. o dwan xerei sigoura mathimatika poly anotera ap'tous perissoterous

Αυτός: o antonious se mia sinenteuksi tou ipe oti exi tells kalitera online gia ton aivy para live

kai o aivy ipe pote den blepi mathimatika pezi moni ton antipallo

Εγώ: a allo les. les ta tendencies pou lene

nai auta metrane fysika. gi'auto exoume ta programata na xeroume peripou pos paizei o kathenas se diafores katastaseis

einai para poly shmantiika fysika

i diaofra me to xeri to diko mou einai pos autoi paizoun cash me tis meres kai mathainoun o enas ton allo arketa kala

ego exo mono ta noumera gia ton paikti kai ta mathimatika

Αυτός: oxi apla pisteuo i gnomi m ine sebasti kai thelo na s po pragmata empirias

poker live ixe 6 mines epeza kathe mera 8-15 ores

ematha polla apo tells

kai katastasis san tis dikes s

Εγώ: ola dekta einai file apla eimai atomo pou otan diafono to leo kai exo kai epixeirimata.. an exeis kaltyera epixeirimata to paradexomai

an oxi pali kalos kai mporoume na diafonoume eirinika [:P]

Αυτός: den thimame alla enas poli kalos pextis se mia sinenteuksi ipe ine oti en lathos pou ekane stin arxi ine oti epeze prospathontas panta na pagidepsi ton antipallo kai tou edine pithanotites na xtipisi kati itan to lathos tou meta otan epeze me tetoi tropo oste na exi tous antipallous panta na pernoun diskoles apofasis egine auto pou itan...

ego sto poker otan me pezoun exo panta to simantiko na kano tous allous na skeftonte na tous piezo

etsi prepi

esi tou ekanes ti zoi eukoli me to call

kai xtipise ipothetika ton A tou

an ton ixe

Εγώ: auto pou egrapses einai poly oraio alla sti diki mou periptosi den isxyei.. katse na sou po olo to skeptiko mou

perimene ligo

Αυτός: ixe 500 markes pot kai ixes akomi 1300 piso s ti allo na ton pagidepsis;

i partida teliose eprepe na ton pas kai all in an ixe kati tha callare kai JK

Εγώ: perimene ligo

Εγώ: loipon. telika eixa akoma pio dikio ap'oso nomiza

tou evala range 20% pou ekane raise tote kai tora toso exei

s'auto to flop eimai brosta 80-20

to pot einai 225 kai me varaei 117

gia na einai sta lefta tou m'auto to pontarisma xreazetai epitixia 117/342=34%

diladi paigeuetai monos tou den xreazetai na kano kati

Αυτός: ara mathimatika eprepe na tou kanis raise toulaxisto 2/3 tou pot

gia na ine oriaka na kani call

Εγώ: oxi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αυτός: pou thes na fouskosi to pot

esi ekanes tsek me 379 pot meta turn an den epianne tipota tha ekanes tsek auto to idio

river asxeto an itan tha eixe liga to pot kai me KK THa epernes psila

eno kanonika eprepe na paris perissotera

o monos tropos na ebgazes etsi opos epekses itan 2 tropoi

na itan malakas

kai na ekane megali mplofa

Εγώ: to provima me auto pou les einai pos exei toso aera pou petaei sxedon ta panta se raise kai pali den pairno tipota

Αυτός: i na ixe AQ pragmati

kai na xtipouse Q

ara tha epernes auta pou ixe mesa to pio pithano

i tha exannes apo suk out

auto ekanes'

Εγώ: den katalavaino pou diafoneis akoma. Sou exigisa to skeptiko

Αυτός: ma s ipa ine lathos diafono na kano call apla me kalo fillo kai na pagideuo,,,,

Εγώ: afou idi den ton symferei to bet pou kanei, me pio skeptiko tha kano kai raise na ton kano na paei paso sxedon sigoura? giati na mi ton afiso mesa eite me ena soro xeirotera fyla eite me blofes?

Αυτός: ego prosopika koroideuo to peksimo an den se iksera kai eblepa to call s me KK tha se simionna amesos psari

Εγώ: xexexe einai poly aploiko auto pou les. kathe katastasi gia mena einai diaforetiki kai s'autin exo ksekathara sosto paiximo

an thes to sizitame mexri kai me ton nanonoko

kai stoixima pao

Αυτός: ta mathimatika ine gia na ta xrisimopoiis ipr s kanis bet panta toso oste na min simferi mathimatika ton allo auto ine i ousia tous alloste

an tous kanis panta ti zoi eukola mathimatika ise xamenos

Εγώ: ma auto sou leo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! o idios idi kanei bet pou den ton symferei ti den katalavaineis?

Αυτός: ekane to bet ne

ara esi kanis kai alllo

idi ta ebale

asta auta

esi meta tha to afisis etsi;

Εγώ: telos panton den odigei pouthena auto.. thes na vroume enan pro na mas pei gnomi? pao stoixima oti theleis

Αυτός: tin sigkegrimeni prtida

ne

Εγώ: sizita to me opoion thes kai ela na ta poume

Αυτός: se bazo kai stixima

osa thes

Εγώ: xexexe mesa

Αυτός: na tin stilis hand history

kai na min milisis

apla na sxoliasoun

stile tin stin pokerland

prota

Εγώ: ok

Αυτός: posa stixima;

22 dollaria;

Εγώ: ok

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lol πολλά λόγια πόνεσε ο εγκέφαλος :) ... 1)Τάσο υπερβολικά κακό call pre με 3 παίχτες μετά από σένα...αν κάνει το button call θα snaparoun και τα blinds και παίξε εσύ την παπαρήγα με 4 άτομα μετά..κάνε ένα φυσιολογικό raise και παίζεις τον loose tsoureka με position και ένα καλό pot .

2) καταλαβαίνω ακριβώς τι εννοείς πάνω (αν και χάθηκα στα μαθηματικά ) απλά αυτό θα ισχύει όταν έχεις ένα καλό pot .

Γιατί το θέμα της πασάς είναι το pot και πως θα πάρεις max value , καταλαβαίνεις ότι πρώτων δεν παίζουν τα φύλλα σχέση απλά το range και τ bet sizing

Callareis στο φλοπ και που θα φουσκώσεις το pot ?

117 bet στ 225 σου κάνει.

turn 459 pot 1397 stack εσύ... τι bet θα κάνει? στο flop σου έκανε half pot . αν συνεχίσει το ίδιο line θα betarei 230 εσύ εκεί τι θα κανείς? από ότι κατάλαβα πάνω θες πάλι call τον trapareis έτσι?

river pot 919 εσύ stack 1167 πως θα το πάρεις όλο? ναι μπορεί να συνεχίσει half pot b ...raise εσύ και να θεωρήσει τον εαυτό του commited .

Aπλά του δίνεις free cards γιατί τα bets του περνάνε σαν blocking bets (άσχετα αν δεν το ξέρει) και κάνει pot control με αυτό τον τρόπο. μπορεί να χάσεις Max value εκεί θέλω να καταλήξω τέλος πάντων, και ότι όλα θα ήταν ευκολότερα αν έκανες ένα raise στο flop και επερνες εσύ τον ελενχο του pot από κει και μετά.

Aυτή είναι η άποψη μου, όχι ότι νιώθω και πολλά, απλά έτσι βλέπω την πάσα.

btw αν το J - χs- xs είναι κακό φλοπ για το ΚΚ τότε το a -χ-χ και το js- 10s - 9s τι είναι ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1) Το call preflop δεν είναι τόσο άσχημο αν και σίγουρα παρασύρθηκα με να το θέλω να μη κάψω τους ΚΚ. Αν πχ βάλουμε χοντρικά 20% στον αρχικό (που τόσο είχε και μετά απο 100 περίπου χέρια που τον είχα δεί να παίζει στο τραπέζι), 10% σε κάποιον απ'το button ή το small blind και 20% sto big blind πάλι 50+% κερδίζω.. Όχι και ότι καλύτερο αλλά αυτό ειναι ουσιαστικά το χειρότερο σενάριο.

2) Μα ακριβώς αυτό λέω και εγώ. Ranges kai bet sizing. Για να ποντάρει αυτό που πόνταρε (117$ σε 225$) χρειαζόταν 34% equity απέναντι μου.. Δηλαδή ήμουν πολύ +ΕV απλά κολαροντας.. Και πως θα πάρω μαξ value αν ο άλλος πάει πάσο; Και δεν ειναι απαραίτητο να του τα πάρω όλα. Αυτόν τον ρώτησες αν έχει σκοπό να τα δώσει όλα; Να φουσκώσω το ποτ δεν θέλω γιατί δεν έχω και κανένα σετ. Θέλω απλά να πάρω όσα περισσότερα γίνεται στην συγκεκριμένη κατάσταση. Όπως γράφω και στο κείμενο το μπετ του ειναι -EV γι'αυτόν και ένα raise δικό μου διώχνει ένα τεράστιο % απ'το range του, κάτι που δεν θέλω με τίποτα. Θέλω να δείξω αδυναμία και να προκαλέσω να ποντάρει με όσο περισσότερο αέρα γίνεται και φυσικά με ένα σωρό συνδυασμούς που κερδίζω αφού ειμαι 80-20. Θα του χάριζα free cards αν πόνταρε 58$.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α οκ νόμιζα μαζεύετε γνώμες για να δείτε ποιος θα πάρει το στοίχημα.

Για preflop τα είπε μια χαρά ο f4n4t1k ότι υπάρχει μεγάλος κίνδυνος να το παίξεις εναντίον 4 αντιπάλων οπότε την έκατσες.

Για postflop bet για να χρεώσεις οποιοδήποτε draw ή top pair που έχει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμε.. Προσωπικά επιμένω σ'αυτά που έχω γράψει (ακομα και αν χάσω το στοιχημα τυπικά), εκτός αν αποστομοθώ κυριολεκτικά με ατράνταχτα επιχειρήματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@antiopap.com

Τι εννοείς ατράνταχτα επιχειρήματα;

@Antreastar

Ακίνδυνο είναι αφού χάνουμε μόνο από set. Από τα φύλλα που ανέφερες είμαστε μπροστά ή flip.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνώ ακίνδυνο ήταν... bebea . αλλά αυτό που λέω ήταν επικίνδυνο να το αφήσουμε χωρίς ποντάρισμα.. γιατί έτσι θα μπορούσε να xtipisi κάτι ... έβλεπε δωρεάν φύλλα με φλοπ που μπορούσε να περιμένη χρώμα η κέντα δίναμε free cards ... σίγουρα ήμασταν μπροστά στο flop κατά 97%...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@dmelissourgos: Εννοώ να διαψεύδει ξεκάθαρα κάτι απ'αυτά που έχω γράψει. Μέχρι τώρα ακούω γνώμες που αγνοούν τελείως τα επιχειρήματά μου

π.χ. Δεν είναι σκεπτικό το "ήταν ακίνδυνο ή όχι".. Είναι πολύ απλοϊκό. Εβγαλα ξεκάθαρα νούμερα: είμαι 80-20 μπροστά απ'το range του και το bet του από μόνο του ειναι πολύ -ev γι'αυτόν και δεν χρεάζεται να ρισκάρω με raise το οποίο θα διώξει τεράστιο ποσοστό του very light range του

Όπως και preflop, αν και δεν είναι απόλυτα σωστή κίνηση, είναι πάλι +EV για μένα αφού όπως έγραψα ακόμα και αν κολαρουν 3 ατομα με ranges 20%, 10%, και 15%, κερδίζω το ποτ αυτό 55% με 90 chips

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δύσκολα θα βρεις κάποιον να σου πει ότι εσύ έχεις δίκιο κ ότι τελικά θα κερδίσεις το στοίχημα..

raise pre flop οπωσδήποτε ( δεν είναι ανάγκη να είναι 3x , κάντο στα 225 )

postflop επειδή παίζεις εσύ με 50bbs κ πάλι οφείλεις να κάνεις raise απλά για να κυνηγήσεις το max value όπως αναφέρθηκε παραπάνω..

PS. δεν είναι απαραίτητο να πας πάσο στ turn επειδή απλά σου ποντάρε όταν έσκασε ο άσος..γιαυτόν είναι το ιδιανικό φύλλο για να συνεχίσει με ένα ακόμα bet..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@dmelissourgos: Δεν διαφωνώ. Δεν είναι ούτε απόλυτα σωστό αλλά ούτε και λάθος το call preflop γιατί όπως ξεκαθαρα σας αποδεικνύω είναι +ev ακόμα και απέναντι σε 3 άτομα οι ΚΚ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@betonme: Ουσιαστικά δεν μ'ενδιαφέρει να συμφωνήσει μαζί μου η πλειοψηφία. Θέλω κάποιον αντικειμενικά πιο καλό από μας να πεί ότι έχω άδικο.. Απλά λέγοντάς μου ότι έπρεπε να κάνω raise δεν ειναι επιχείρημα, είναι άποψη. Θέλω επιχειρήματα αν γίνεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλε δεν έχει νόημα να λες ότι είναι +EV να κάνεις call με KK, αφού χάνεις μόνο από ΑΑ προφανώς και είναι +EV να μπεις στο χέρι. Το θέμα είναι να αποδείξεις ότι είναι πιο +EV από το raise, και δε νομίζω να μπορείς να μπορείς να το κάνεις αυτό. Επίσης δε νομίζω να κάτσει κανένας να κάνει 2-3 σελίδες μαθηματικά για να σου αποδείξει ότι έχεις άδικο, κυρίως επειδή αυτή η δουλειά έχει γίνει από άλλους για μας και γι' αυτό βλέπεις τόσους να έχουν αυτήν την "άποψη".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι όπως το έθεσες ναι το δέχομαι αλλά και παλι δεν νομίζω πως ειναι πιο +EV to raise γιατί το raise στη φάση που είμαστε αρκετα deep δεν γίνεται σχεδόν ποτέ για resteal και ακόμα και τα ζώα υποψιάζονται και μου καίνε τους ΚΚ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δύσκολα θα βρεις κάποιον να σου πει ότι εσύ έχεις δίκιο κ ότι τελικά θα κερδίσεις το στοίχημα..

raise pre flop οπωσδήποτε ( δεν είναι ανάγκη να είναι 3x , κάντο στα 225 )

postflop επειδή παίζεις εσύ με 50bbs κ πάλι οφείλεις να κάνεις raise απλά για να κυνηγήσεις το max value όπως αναφέρθηκε παραπάνω..

PS. δεν είναι απαραίτητο να πας πάσο στ turn επειδή απλά σου ποντάρε όταν έσκασε ο άσος..γιαυτόν είναι το ιδιανικό φύλλο για να συνεχίσει με ένα ακόμα bet..

αυτό δεν σου κάνει για επιχείρημα ?? κ επαναλαμβάνω κανείς καλός παίκτης που ψάχνεις δεν θα σου πει αυτό που περιμένεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όπως και preflop, αν και δεν είναι απόλυτα σωστή κίνηση, είναι πάλι +EV για μένα αφού όπως έγραψα ακόμα και αν κολαρουν 3 ατομα με ranges 20%, 10%, και 15%, κερδίζω το ποτ αυτό 55% με 90 chips

Δεδομενου οτι ο initial raiser σε κανει call παντα γιατι να χασεις 35% με ΚΚ επειδη δεν εκανες reraise κ αφησες τα blinds να δουν το flop και να σε κανουν outdraw?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρωτον το μεγεθος του bi λειπει,που ειναι παντα χρησιμη και απαραιτητη πληροφορια

antiopap το λαθος σου στην παρτιδα ειναι το raise που δεν κανεις preflop,με 50bbs effective το 3bet ειναι μονοδρομος.

postflop επειδη ο αντιπαλος ειναι καλος παικτης αν εχει αστοχησει τελειως μην περιμενεις να σου ριξει 2nd barrel με αερα,cbettarei και αν παρει call το παραταει εκτος αν το turn αλλαξει τα δεδομενα.γενικα προτιμω raise flop για max value.αν callαρεις πρεπει να εχεις γενικο πλανο για το τι θα κανεις στις κακες για σενα καρτες,προφανως στις καλες αν πονταρει του λες all in(δευτερο call ειναι εγκλημα),αν τσεκαρει πονταρεις μισο ποτ.

δεν υπαρχει λογος για τοση μαθηματικοποιηση της παρτιδας btw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια στο ποκερ δεν υπαρχει σωστο και λαθος...ειναι θεμα πως διαβαζει ο καθενας παρτιδες,αντιπαλους και 1002 αλλα.......αν ηταν μαυρο η ασπρο θα χε νοημα να βαλετε στοιχημα...αλλα οταν μιλαμε για ποκερ δεν χωραει σωστο λαθος.....μπορει το λαθος στα ματια των πολλων παιξιμο να τα το σωστο για 1 παρτιδα ενω το σωστο να αποβει λάθος......οποτε δεν υπαρχει νοημα για υπεραναλυσεις καθε αποψης...ετσι το διαβασες τελος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαφωνώ στο συγκεκριμένο χέρι. Όταν έχεις ΑΑ ΚΚ αυτό που πρέπει να σκεφτείς είναι πως θα βάλεις το στακ σου στο κέντρο.Όταν δεν κάνεις 3βετ πρε και raise flop αυτό είναι αδύνατο. ¨Αρα δεν χωρά και πολύ συζήτηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβάζω τα posts των περισσότερων και μου κάνει μεγάλη εντύπωση που έχει καταλήξει το πόκερ στα μάτια των παιχτών, να μετράνε την οποία κίνηση που κάνει ο κάθε αντίπαλος είτε κάνουν οι ίδιοι αν είναι θετικών προσδοκιών κτλπ είναι απόλυτος σεβαστό. Tο να κοιτάνε και να ψάχνουν και τα bet sizing του αλλουνού αν έχει κατάλληλο equity απέναντι στο δικό τους πιθανό range και αν θα ποντάρει στο turn ο antipalos και είναι -ev και τα βάζουν σε προγράμματα που τους δίνουν την λύση είναι λίγο παρατραβηγμένο. Το Πόκερ δεν είναι ένα παιχνίδι που είναι λυμένο και αυτή είναι και η ομορφιά του. Ο κάθε παίχτης πρέπει να έχει το δικό του ένστικτο του παιχνιδιού και πολλές φορές με αυτό το ένστικτο παίρνει τις αποφάσεις. Aν δεν είσαι ικανός να τις πάρεις μόνος σου σε πολύ κρίσιμα σημεία, σημαίνει ότι υστερείς, και είσαι ευάλωτος, και δεν μπορείς να κανείς την επιτυχεια που ψάχνεις. Tην διάφορα στο αποτέλεσμα δεν θα σε βγάλει το πρόγραμμα αν δεν το έχεις μέσα σου. Aν όλοι καταλήξουν να ψάχνουν την λύση του κάθε χεριού και πιθανά range στα διάφορα πόκερ tracker τότες ποιος θα ξεχωρίσει στα αποτελέματα από αυτούς?......... η λογική λέει ο ποιο τυχερός, γιατί όλοι θα παίρνουν στάνταρ αποφάσεις που τους βγάζει το μηχάνημα ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...