Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Το δεύτερο εκπαιδευτικό video του Ήλιου Καματάκη


baskont

Recommended Posts

οταν αλλοι παικτες εχουν φαει τα ματια τους, με το να σκαναρουν τα τραπεζια που καθονται , να ζυγιζουν τους αντιπαλους τους, να μετρουν τους χρονους τους , την θεση τους , την καβα τους και τοσα αλλα---> συνεχιζοντας να βγαινουν χαμενοι , και την ιδια στιγμη παρουσιαζεται ενα τετοιο επιπολαιο video , multitabling επιπολαιου ποκερ (λες και τα dollars ειναι στραγαλια) σε blinds 1/2 , με καβα ταμειου 100.000 (για τους πιο παρατηρητικους) , στην λογικη του τρομοκρατια pro-flop, επαφη και raise, δεν κανω πισω -δω εχει μονο 3bet κτλ , ειναι λογικο οι υπολοιποι να εξαγριωνονται..

Θελετε να δειξετε multi-tabling cash κυριε εκπαιδευτα ? το πολυ μεχρι 2 . Να μπορει να ελεγχεται , να αναλυεται , να μπορει να βγει κατι καλο απο αυτο το πραγμα..

Θελετε multitabing με περισσοτερα απο 2 τραπεζια κυριε εκπαιδευτα ? οκ , αλλα σε παιχνιδι sit n go. να δειξεις τι γινεται , στα διαφορα σταδια με τα τραπεζια ανοιχτα , σε διαφορετικα σταδια.

κτλ κτλ..

τι επιπολαιοτητα ηταν αυτη? εκπροσωπεις μια γενια παιχτων ilios. Αλλοι περιμενουν να μαθουν κατι απο εσενα..

σωστη η καραμουζα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

συμφωνω με ολα αυτα...και για μενα ηταν απο τα χειροτερα ισως video σε σχεση με αλλα που εχω δει και ο αλλος ανελυε μεχρι και τον καιρο στη χωρα του αντιπαλου για να παρει reads( που λεει ο λογος :lol::lol: ) απλα ενταξει ενα βιντεο ειπε να κανει ο ανθρωπος σε free site( training μεν free δε=μην περιμενετε και πολλα εκτος κι αν του την πουν πολλοι και αλλαξει style) και υπαρχουν εστω λιγες καλες moves που μπορει να παρει κανεις απ αυτο...απλα βλεπω απο καποια ατομα χολη που περναει πολυ επι προσωπικου και δν εχει καμια σχεση με το βιντεο μου την εδωσε λιγο..τεσπα that's all ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας

το video ήθελε να δείξει πως για να κερδίσεις πρέπει να πιέζεις,να πιέζεις,να πιέζεις.

Αν δεν μπορεις να παίξεις έτσι λόγο κεφαλαίου τότε παίξε πιο μικρά stakes.

Αν δεν μπορείς να παίξεις έτσι και θες να κερδίζεις παίζοντας ήρεμα ,τότε θα χάνεις μια ζωή.

Πάντως παίζοντας έτσι επιθετικά τελευταία 6 χρόνια δεν τα έχω πάει άσχημα.

Και στο plo me 11-12% 3bet 300κ κέρδοι στους ΠΡΩΤΟΥΣ 6 μήνες κιόλας, not bad!

;)

Αν έχεις την βοήθεια του hud βέβαια θα πιέζεις ακόμα πιο επιλεκτικά .οπότε ακόμα καλύτερα.

Πάντως τα video sto site είναι δωρεάν ,οπότε αν είναι τόσο άσχημα έχει ο καθένας την δυνατότητα απλά να μην τα δει.

Tώρα θα έλεγα πως σε μία χώρα ποκερικά υποανάπτυκτη έιναι λογικό τους καλούς παίκτες να τους ζηλεύουνε και να τους φθονούν so its ok with me, το συνήθησα. :roll:

Τώρα με τον τρόπο που εκφράζει ο καθένας αυτά που λέει δείχνει το επίπεδο του και τον χαρακτήρα του. :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοείται πως ειναι υποαναπτυκτο το ποκερ στην ελλαδα..αν εσυ που υποτιθεται οτι εισαι ο πιο κερδοφορος ελληνας παιχτης αντι να βγεις να παραδεχτεις οτι ξερετε παιδια βαριομουν εκει το απογευμα κι αντι να τον παιξω αποφασισα να βαλω τη καμερα να γραφει εκει που παταω τα κουμπακια ,,,αντ αυτου βγαινεις και μεταφραζεις αυτη τη μπαρουφα ως εκπαιδευτικο βιντεο προκαλωντας περισσοτερο,,και μεταφραζεις ως ζηλεια τη κριτικη που δεχτηκες για αυτην την βλακεια..χαραχτηρα εχει καποιος που αποδεχεται την κριτικη καταλαβαινει τα λαθη του και αλλαζει γνωμη ...κριτικη=ζηλεια..ελεοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχω καμια σχεση με τον κ. ηλιο ουτε τον γνωριζω,επισης δεν εχω δει καν το βιντεο.Αλλα βρε tsitsis γραφεις σε αλλο θεμα οτι συγκεκριμενο σαιτ ειναι ολοστητο,οτι αν παρεις ασσους λιγο πριν το μπαμπλ στους δινουν για να χασεις και να μην μπεις στα λεφτα,επισης λες στο ιδιο ποστ οτι και σε αλλο σαιτ που ΔΕΝ ειναι στημενο δεν εισαι καν κερδοφορος και ερχεσε τωρα να κανεις κριτικη σε εναν παιχτη που εχει κερδη οπως λενε 1εκ. ευρω?Ακομα και λαθος να ειναι αυτα που λεει στο βιντεο εισαι εσυ αυτος που μπορει να το κρινει αυτο που δεν εισαι καν κερδοφορος??θα τρελαθουμε εδω μεσα ρε παιδια λιγο ντροπη :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1ον +1 στον οφη-snakes

2ον δεν γράφω συχνά εδώ αλλά παρακολουθώ το σιτε εδώ και μερικές μέρες και βλέπω να επιτίθεστε στον καματάκη.ούτε εγώ τον ξέρω τον άνθρωπο αλλά εφόσον ΔΕΝ πληρώνετε για να τα βλέπετε μπορείτε να τα αποφεύγετε/αγνοίτε κτλ .

3ον αυτό ποια με τα κέρδη έχει γίνει καραμέλα.και εγώ έχω 1000$ και κάνω 4-tabling NL2 και καρφώνω buy in τη σημαίνει ότι είμαι παιχταράς ?

4ον αν είναι να κανείς εκπαιδευτικό video μην κανείς ένα κάθε 3-4 meres kai ότι να ναι .κάνε ένα κάθε 2 εβδομάδες αλλά ΚΑΛΌ .

υγ sorry για την ορθογραφία και ότιδήποτε κάνει το κείμενο μου δυσανάγνωστο αλλά αυτό το πρόγραμμα με δυσκολεύει πόλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχω καμια σχεση με τον κ. ηλιο ουτε τον γνωριζω,επισης δεν εχω δει καν το βιντεο.Αλλα βρε tsitsis γραφεις σε αλλο θεμα οτι συγκεκριμενο σαιτ ειναι ολοστητο,οτι αν παρεις ασσους λιγο πριν το μπαμπλ στους δινουν για να χασεις και να μην μπεις στα λεφτα,επισης λες στο ιδιο ποστ οτι και σε αλλο σαιτ που ΔΕΝ ειναι στημενο δεν εισαι καν κερδοφορος και ερχεσε τωρα να κανεις κριτικη σε εναν παιχτη που εχει κερδη οπως λενε 1εκ. ευρω?Ακομα και λαθος να ειναι αυτα που λεει στο βιντεο εισαι εσυ αυτος που μπορει να το κρινει αυτο που δεν εισαι καν κερδοφορος??θα τρελαθουμε εδω μεσα ρε παιδια λιγο ντροπη :roll:
τι σχεση εχει η κερδοφορια με τη κριτικη??ναι ρε φιλε ειμαι χαμενος απο το ονλαιν ποκερ..αλλα αυτο δεν μου αφαιρει το δικαιωμα να κανω κριτικη..το αν εισαι χαμενοσ στο ονλαιν ποκερ δεν σημαινει οτι δεν εχεισ δικαιωμα να ασκησεις κριτικη..η αποψη σου ειναι παντελως αστοχη...ναι ρε..εγω θα τον κρινω και ο καθε εγω..εσυ ποιος εισαι που θα μου αφαιρεσει το δικαιωμα στη κριτικη??διαφωνεις με την επιχειρηματολογια μου??σεβαστο..αλλα το να μου πεις οτι δεν εχω δικαιωμα να κρινω και να εκφερω αποψη???αυτα φιλαρακι πες τα σε κανα προβατο,,,δεν εχεις ιδεα ποιο ειναι το ιστορικο μου στο τζογο γιατι πολυ απλα δε θελω να κανω διαφημιση,,,αν φορας παντελονια οπως φορανε οι κρητικοι περιμενω να αντικρουσεις τις αποψεις μου με επιχειρηματα...οχι να μου απαγορευεισ να λεω την αποψη μου,,
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλα τα λεω δεν ξερω τι δεν καταλαβενεις?ειναι λιγο αστειο ενας παιχτης που δεν εχει 1$ κερδος αποτι λεει να κριτικαρει το παιξιμο καποιου που εχει κερδη 1εκατομυριο.Εχεις καθε δικαιωμα να το κανεις φυσικα αλλα δεν νομιζω να σε παρει κανεις στα σοβαρα,ο λογος ειναι προφανης...τελοσπαντον δεν θελω να ανοιξω κουβεντα και να ερθω σε αντιπαραθεση με καποιον που υποστιριζει οτι αν εισαι σορτστακ στην ποκερσταρς δεν υπαρχει περιπτωση να ανακαμψεις και εισαι χαμενος απο χερι λογο λογισμικου,εχω τον υδρα για αυτα ενας μου φτανει :lol: ΑΥΤΆ ΑΠΟ ΜΕΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλα τα λεω δεν ξερω τι δεν καταλαβενεις?ειναι λιγο αστειο ενας παιχτης που δεν εχει 1$ κερδος αποτι λεει να κριτικαρει το παιξιμο καποιου που εχει κερδη 1εκατομυριο.Εχεις καθε δικαιωμα να το κανεις φυσικα αλλα δεν νομιζω να σε παρει κανεις στα σοβαρα,ο λογος ειναι προφανης...τελοσπαντον δεν θελω να ανοιξω κουβεντα και να ερθω σε αντιπαραθεση με καποιον που υποστιριζει οτι αν εισαι σορτστακ στην ποκερσταρς δεν υπαρχει περιπτωση να ανακαμψεις και εισαι χαμενος απο χερι λογο λογισμικου,εχω τον υδρα για αυτα ενας μου φτανει :lol: ΑΥΤΆ ΑΠΟ ΜΕΝΑ
οκ σεβαστο ρε φιλε..αλλα μαλλον εσυ εισαι αυτος που δε παιρνει κανεις στα σοβαρα γιατι αντι να ερθεις να επιχειρηματολογησεις ,,ερχεσαι και λες οτι ο υδρα κι εγω δεν μπορουμε να εκφερουμε γνωμη...τελος παντων να σαι καλα,,,τετοια καραγκιοζακια προβατα σαν κι εσενα κατεστρεψαν την ελλαδα...ο νοων νοειτο,,,
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλα τα λεω δεν ξερω τι δεν καταλαβενεις?ειναι λιγο αστειο ενας παιχτης που δεν εχει 1$ κερδος αποτι λεει να κριτικαρει το παιξιμο καποιου που εχει κερδη 1εκατομυριο.Εχεις καθε δικαιωμα να το κανεις φυσικα αλλα δεν νομιζω να σε παρει κανεις στα σοβαρα,ο λογος ειναι προφανης...τελοσπαντον δεν θελω να ανοιξω κουβεντα και να ερθω σε αντιπαραθεση με καποιον που υποστιριζει οτι αν εισαι σορτστακ στην ποκερσταρς δεν υπαρχει περιπτωση να ανακαμψεις και εισαι χαμενος απο χερι λογο λογισμικου,εχω τον υδρα για αυτα ενας μου φτανει :lol: ΑΥΤΆ ΑΠΟ ΜΕΝΑ

χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πεύτει ένα αεροπλάνο μέσα στην έρημο και επιβαινουνε σε αυτό 3 παίκτες πόκερ ο ένας από γερμανία ο άλλος από αγγλία και οαλλος από ελλάδα ..αφού τα λένε και συζητάνε πόσο τυχεροί που είναι και σωθήκανε λέει ο γερμανός πρέπει να βρούμε εν τηλεφωνο να μιλήσουμε με τους δικούς μας οκ λένε όλοι και προχωράνε μέσα στη ζούγλα καπια στιγμή βλέπουνε ένα κόκκινο φως και λλει ο εληνας βουρδελο είναι !!!!ν απουμε την τσατσά να μας αφήσει ν απαρουμε κανα τηλέφωνο !!χαρούμενοι όλοι τρέχουν προς το βουρδελο μιλάνε με την τσατσα του λέει η τσατσα οκ ..μπενει μέσα πρώτος ο γερμανός τελιώνει λέει τη χρωστάω 5ο ευρώ του λέει η τσατσά τρελενετε ο γερμανός καλά λέει ρε πούστη 2 λεπτά μίλησα τεσπα τα δίνει βαίνει και ο αγγλος μιλάει 5 λεπτά βγαείνει έξω του λέει η τσατσά 70 ευρώ τρελενετε αλλά τη να κάνει τα δίνει ....βαίνει λοιπών και οδικός αμς ο έλληνας μέσα μιλάει κανα μισάωρο γελάνε έξω ο γερμανος με τον άγγλο λένε θα πληρώσει τα μαλλιά του !!!βγαίνει έξω άνετος λέει τη χρωστάω :και του απαντάει η τσατσά από βουρδελο σε βουρδελο είναι αστική η χρέωση !!!!!!καλή συνέχεια να έχετε ΕΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΊΟ ΣΟΥ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πεύτει ένα αεροπλάνο μέσα στην έρημο και επιβαινουνε σε αυτό 3 παίκτες πόκερ ο ένας από γερμανία ο άλλος από αγγλία και οαλλος από ελλάδα ..αφού τα λένε και συζητάνε πόσο τυχεροί που είναι και σωθήκανε λέει ο γερμανός πρέπει να βρούμε εν τηλεφωνο να μιλήσουμε με τους δικούς μας οκ λένε όλοι και προχωράνε μέσα στη ζούγλα καπια στιγμή βλέπουνε ένα κόκκινο φως και λλει ο εληνας βουρδελο είναι !!!!ν απουμε την τσατσά να μας αφήσει ν απαρουμε κανα τηλέφωνο !!χαρούμενοι όλοι τρέχουν προς το βουρδελο μιλάνε με την τσατσα του λέει η τσατσα οκ ..μπενει μέσα πρώτος ο γερμανός τελιώνει λέει τη χρωστάω 5ο ευρώ του λέει η τσατσά τρελενετε ο γερμανός καλά λέει ρε πούστη 2 λεπτά μίλησα τεσπα τα δίνει βαίνει και ο αγγλος μιλάει 5 λεπτά βγαείνει έξω του λέει η τσατσά 70 ευρώ τρελενετε αλλά τη να κάνει τα δίνει ....βαίνει λοιπών και οδικός αμς ο έλληνας μέσα μιλάει κανα μισάωρο γελάνε έξω ο γερμανος με τον άγγλο λένε θα πληρώσει τα μαλλιά του !!!βγαίνει έξω άνετος λέει τη χρωστάω :και του απαντάει η τσατσά από βουρδελο σε βουρδελο είναι αστική η χρέωση !!!!!!καλή συνέχεια να έχετε ΕΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΊΟ ΣΟΥ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
koryfh
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ioannou & SO_FOLD_CLES

Υπάρχουν threads που μιλάμε για Poker, hands και στρατηγική. Δεν έχω δει κανέναν από τους δύο σας να σχολιάζει και πολύ σε αυτά τα topics. Εδώ σχολιάζουμε το video του Καματάκη, οπότε τα "lock thread" κτλ δε νομίζω ότι στέκουν. Τα offtopic posts είναι άλλο θέμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το εν λόγω video δεν το έχω δει, δεν παίζω cash, δεν με πολυενδιαφέρει. Θα πω κάποιες γενικές παρατηρήσεις που έχω όμως.

1) Σίγουρα υπάρχει εμπάθεια σε κάποια σχόλια, που δεν δικαιολογείται οτιδήποτε και να έχει κάνει ο Ήλιος εφ'όσον αυτούς δεν τους βλάπτει, το οποίο είναι λυπηρό και τους ζημιώνει κυρίως ως ανθρώπους και μετά ως παίχτες. Δεν το λέω να υπερασπιστώ τον Ήλιο τον οποίο δεν γνωρίζω, το λέω ως ένας νοήμων άνθρωπος 35 χρονών.

2) Η πληροφορία (εδώ ένα video που μπορεί να είναι από πολύ καλό έως σκόπιμη μ@λακία, ξαναλέω δεν το έχω δει) είναι σαν τη δημοσιότητα, ποτέ δεν είναι κακή. Και μόνο που σε βάζει να κρίνεις και να την απορρίψεις έχεις γίνει καλύτερος.

3) Σε αυτά τα thread πραγματικά είναι λυπηρό που βλέπεις να συμμετέχουν τόσα άτομα και να λέει ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του και σε άλλα που σχολιάζονται χέρια να παλεύεις να βρεις μια γνώμη. +1 στον Melissourgos σε αυτό.

4) Είναι λογικό ο κάθε κερδισμένος παίχτης να μην θέλει να σε πάρει από το χεράκι και να σου κάνει τελείως λιανά τι κάνει. Ξεσκάρταρε μόνος σου αυτά που δεν αξίζουν και κράτα αυτά που αξίζουν. Κράτα π.χ. την επιθετικότητα γενικά, το ότι χρειάζεσαι γερό roll για να έχεις άνεση να παίζεις ανεπηρέαστος και να κάνεις moves (το ακούς GregGr?) και πέτα όλα τα άλλα. Αν δεν μπορείς να το κάνεις ξεκίνα με πιο βασικά πράγματα, παίξε και διάβασε κανένα βιβλίο. Δεν πρόκεται να σου πει π.χ. ο Ήλιος ότι αυτό που κάνει στα High stakes περιγράφεται στο "Secrets of profesional Pot limit Omaha" του Slotboom.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορόιδίες!!! Μόνο εφέ και θεωρίες καμία ουσία από τα βιντεάκια και ένας καταχαζος θα το καταλαβαίνε. Ο μόνος λόγος που ανέβηκαν τα βίντεο είναι για να δούμε το bankroll του. Κάποιος είπε ότι κερδίζει 1 εκ. Επικοινωνείς με το περιβάλλον? Σύμφωνα με το PTR είναι:

-$25.000 στο cash hold 'em

+$246.000 στο cash omaha και στην χειρότερη του μερα έχει χάσει $45.000 οπότε δεν μου λέει κάτι αυτό το πόσο. Είναι απλά 5-6 κακές μέρες.

Στα τουρνουνα τα πήγαινε πολύ καλά στην αρχή αλλά τα τελευταία 2 χρόνια έχει χάσει πολλά και έχει κλειδώσει τα αποτελέσματα του σε όλα τα σάιτ για να μην τα δούμε. Το πολύ $200.000 πάνω να είναι.

Στο live υποθέτω ότι είναι χαμένος γι'αυτό και το σταμάτησε. Το 1 εκατομύριο που το βρήκες εσύ?

Μην είστε πρόβατα δεν πρόκειτε ποτέ να σας βοηθήσει όλα είναι για το εφέ. Είναi θέμα χρόνου να bustarei και θα το δείτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@δμελισσουργός σου είπα ότι δεν γράφω συχνά εδώ μέσα για αυτό και δεν με βλέπεις να σχολιάζω .Εξάλλου το ''μιλούσαμε'' το είχε πει άλλο μέλος με πολλές δημοσιευσεις απλά δεν θυμαμε το όνομα του .Απλά είναι πόλη άσχημο σε ένα πόκερ φόρουμ να μιλάνε για κόπρανα και να επιτιθοντε ο ένας στον άλλο .Δεν λέω να μην γράφει ο καθένας την γνώμη του αλλά άλλο αυτό και άλλο προσωπικές επιθέσεις κτλ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφού οπότε μπαίνει topic μόνο και μόνο με το όνομα Καματάκης γίνεται χαμός τη τα βαζεται ρε παλληκάρια .Οι μισοί δεν τον γουστάρουνε και οι άλλοι μισοί τον ζηλεύουνε .

Ούτε εμένα μου άρεσε το 2ο βίντεο (σε αντίθεση με το 1ο) αλλά τέτοια χολή δεν βγάζω όμως .

Έχω μάθει να σέβομαι στην ζωή μου αυτούς που όταν βγάζανε λεφτά από το poker κάποιοι άλλοι ήταν απλά ιδέες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα αυτο που με ξενερωσε περισσοτερο ειναι στο χερι με τις νταμες οπου ο αντιπαλος στο φλοπ ειχε πανω κατω και τον ρηγα,δηλ. 11 outs και τελικα παιξανε all in ο Ηλιος σχολιασε οτι ηταν πολυ μπροστα , ενω στην ουσια ηταν 55-45 σχεδον.Κατα τα αλλα μου αρεσε το υπερ επιθετικο παιχνιδι του αν και δεν νομιζω να επαιζε ετσι με 30 buy in στον λογαριασμο του...Τελος το 5bet shove με Α9ο απο button το βρισκω υπερβολικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρά κάνουν και τα λένε τα παιδιά.σταματήστε να πλασαρετε στον κόσμο ως εκπαιδευτικά video όπως αυτό,οι μπάλες του kasspav ktl διότι πολύ απλά δεν είναι.

πιο πολύ ζημιά μπορούν να κάνουν στον παίχτη, παρά βελτίωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα τρελλαθώ εδώ ... ο τίτλος έπρεπε να ήταν όχι ekpedeutika βίντεο αλλά βίντεο για πλάκα ... και το ότι pezi επιθετικά και το pezi aggresive ο ilios ινε γιατί πεζή 1-2 και niothi άνετα αν ινε μάγκας τον prokalo να peksi έτσι και σε 10-20 να μην po περισσότερα και θα τον paradexto ... τρελλάθηκα με τα βιντεάκια του αν pezi έτσι και δεν το kani σκόπιμα τότε ινε πόλη τυχερός και καθόλου ικανός πεχτης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...