Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

2 erwtiseis gia Ksekinima


JeanJK

Recommended Posts

Kalispera paidia...

Opws diabasa kapou edw mesa to "kalytero mathima prepei na to plirwseis" epomenws meta apo kairo pou paizw me play money sto PartyPoker tha hthela na ksekinisw siga siga me kanonika xrimata... Pisteyw oloi perasate apo ayto to shmeio.. Exw dyo erwtiseis...

A) Gia "katathesi" kai "analipsi" xrhmatwn mporw na xrisimopoihsw XREWSTIKH karta?? An nai.. Exete ypopsi sas trapezes pou bgazoun xrewstikes KAI epitrepoun tetoiou eidous sinallages (me aithouses poker)?

B) Otan paizw me play money kai kata lathos kopei h syndesi mou, tote ola ta lefta ginontai all-in.... Kati tetoio me play money einai akindyno omws me real money tha einai epwdyno.... Yparxei tropos prostasias apo ayto??

Eyxaristw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλε μου όσον αφορά το πρώτο σκέλος της ερώτησής σου, νομίζω πως στην Attica Bank μπορείς να κάνεις αίτηση για την έκδοσης χρεωστικής Gift card όπως λέγεται, με την οποία μπορείς να κάνεις ό,τι είδους online συναλλαγές θέλεις. Νομίζω πως τα περισσότερα Poker sites, ειδικά τα πολύ δημοφιλή όπως το PartyPoker δέχονται συναλλαγές μέσω χρεωστικής κάρτας. Το πρόβλημα είναι πως σε περίπτωση που θέλεις να κάνεις κάποια ανάληψη, δεν είμαι απόλυτα βέβαιος αν μπορούν να σου πιστώσουν την χρεωστική κάρτα - μάλλον θα πρέπει να βρεις διαφορετικό τρόπο για να κάνεις τις αναλήψεις σου.

Όσον αφορά το δεύτερο σκέλος, στα περισσότερα site υπάρχουν άλλα τραπέζια που υποστηρίζουν Disconnect protection και άλλα που δεν το κάνουν. Σ' αυτά που υπάρχει disconnect protection, αν διακοπεί η σύνδεσή σου κατά τη διάρκεια ενός χεριού τότε θεωρείσαι all-in και βλέπεις τα υπόλοιπα φύλλα διεκδικόντας τα λεφτά που υπάρχουν στο Pot Μέχρι εκείνη τη στιγμή. Οι φορές που μπορείς να το κάνεις αυτό όμως είναι περιορισμένες για να αποφεύγεται το cheating. Στα τραπέζια που δεν έχουν αυτό το χαρακτηριστικό, αν διακοπεί η σύνδεσή σου κατά τη διάρκεια ενός χεριού τότε το software σε πηγαίνει αυτόματα πάσο και χάνεις τα χρήματα που έχεις μέχρι εκείνη τη στιγμή βάλει στο pot.

TheGamester

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

O καλύτερος τρόπος συναλλαγών φίλε μου είναι με κάρτα Electron. Σχεδόν όλες οι τράπεζες έχουν και μπορείς να την αποκτήσεις. Για την άλλη απορία που έχεις, δεν μπορείς να κάνεις τίποτα. Φρόντισε να έχεις καλή σύνδεση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο partypoker δέχονται χρεωστική.

Χρεωστική σου προτείνω να βγάλεις απο την τράπεζα Κύπρου που σου την εκδίδουν σε 5 λεπτά. Μάλιστα με το που τους πείς οτι θέλεις να βγάλεις μια καρτα visa electron χρεωστική θα σε ρωτήσουν απο μόνοι τους αν την θές για στοίχημα.

Στο partypoker ανάληψη θα κανεις με την ίδια visa που έκανες κατάθεση , δηλαδή με την visa electron χρεωστική. Μπορείς όμως να κάνεις και με bank transfer που σημαινει οτι τα λεφτα θα μπουν στον τραπεζικό σου λογαριασμό που έχεις συνδέσει την visa electron ,δηλαδη στην visa electron...

Οταν σου βάλουν τα λεφτά πας σε ενα ATM με την καρτα σου visa electron και κάνεις μια ωραία ανάληψη...

Καλά κέρδη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...