Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Οδηγίες εγγραφών στο Pokerland Live Championship και κρατήσεις δωματίων.


baskont

Recommended Posts

Το Pokerland ανακοινώνει το άνοιγμα των εγγραφών στο Event 1 του Pokerland Live Championship 2012, καθώς και τη διαδικασία κράτησης δωματίων για τους παίκτες που θα διανυκτερεύσουν.

*** Κλικ εδώ για να διαβάστε ολόκληρο το άρθρο... ***

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://pokerlandgr.com/top-stories-2/an ... hampionsip

Στο παραπάνω Link υπάρχει το τηλέφωνο για κρατήσεις.

Για τις ερωτήσεις σας: Οι εγγραφές για τον προκριματικό και το side event είναι ήδη ανοικτές από σήμερα, αλλά γίνονται μόνο στο ταμείο του καζίνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σήμερα Τετάρτη και αύριο έχει satellite και Παρασκευη ξεκινάει το τουρνουά , δεν θα έπρεπε κάπου να πληροφορείτε για τα δρομολόγια από θεσσαλονίκη για το καζίνο η μήπως σας ενδιαφέρουν μόνο αυτοί που έχουν αυτοκίνητα? :)

εμεις τα "φτωχα" ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλε bwinpoker, φεύγει από Καλαμαριά (στην οδό Αιγαίου, μπροστά από τη Nova Bank) στις 14:00, 15:30, 18:00 και 19:00. Κάνει διάφορες στάσεις στη Θεσσαλονίκη πριν ανέβει σύνορα, αν με αφήσουν θα βγάλω μια φωτό από τον πίνακα των λεωφορείων που έχει στο καζίνο και θα τη δημοσιεύσω εδώ.

Αφετηρία όμως έχει από την Καλαμαριά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σχετικά με τις προεγγραφές του satellite : Μπορώ να πάω και να κάνω εγγραφή στο καζίνο σήμερα, και να γράψω (καθώς και να πληρώσω) και άλλα άτομα;

Υπάρχει περίπτωση να μη γίνει το satellite σε περίπτωση που συμπληρωθούν οι θέσεις με κανονικές προεγγραφές στο main event ;

Συγνώμη για τις ερωτήσεις, αλλά θέλω να ξέρω ώστε να μην ανεβαίνω επάνω χωρίς τελικά να εξυπηρετηθώ.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι, ο τελευταίος online προκριματικός στο Poker.gr ήταν χτες. Μόνο την Πέμπτη έχει τώρα τον live προκριματικό.

Στο site αναφέρει μέχρι τις 4/4 αλλά τώρα που το λες δεν τον βλέπω στο lobby. :?::(:?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Fontas, το satellite θα γίνει 100%, θα έχω κρατήσει 16 θέσεις του Main Event για τους νικητές του satellite της Πέμπτης (8 για Σάββατο και 8 για Παρασκευή).

Εγώ είμαι ήδη στο καζίνο, αν θέλεις να γραφτείς στο Μain Event πάρε τηλ, γιατί τελειώνουν οι θέσεις (ειδικά για το Σάββατο). Αν εννοείς για το satellite τότε πρέπει να έρθεις εδώ, αλλά γιατί σήμερα, θα υπάρχουν θέσεις, 100 cap έχει, δε νομίζω να έρθουν τόσοι στο satellite.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε γίνεται Βασίλη το τηλέφωνο επικοινωνίας που δώσατε να λειτουργήσει για σήμερα και πριν τις 18:00 για να πάρουμε να ρωτήσουμε αν έχει θέσεις για το live satellite πριν ξεκινήσουμε; Μην έρθουμε τζάμπα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασίλη σε περίπτωση που γεμίσει το live satellite θα έχουμε

100 άτομα * 70 € = 7.000 € / buy -in 330€ = 21 θέσεις για το main event

και περισσεύουν και 70 € για τον 22ο.

Εγώ πάντως θα ανέβω μια βόλτα με ένα άτομο ακόμα για να το παίξουμε και να σας δούμε κι από κοντά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...