Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Problem with hm2 after pokerstars update


souliskex

Recommended Posts

Ύστερα απ' το update της stars το τελευταίο έχω ένα πρόβλημα με το hm2-συγκεκριμένα δεν μου εμφανίζει τα στατιστικά στην stars.. Το πρόβλημα το ίδιο το έχει ακριβώς και ένας φίλος μου.

ξέρει κανείς τίποτα να το λύσουμε??

****Το μήνυμα μετατράπηκε από greeklish.

Moderator: Παρακαλώ χρησιμοποιείτε μόνο ελληνικά στο forum.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν έχεις windows 7 ίσως να πρέπει να κάνεις τα pokerstars.exe και pokerstarsupdate.exe να τρέχουν σαν administrator. Δεξί κλικ πάνω στο καθένα από αυτά που θα τα βρεις στο φάκελο εγκατάστασης του pokerstars και στις ιδιότητες πας στο compatibility και τσεκάρεις το run as administrator.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο γινετε γιατι εχει αλλαξει το path που γινονται save τα hands.

Step 1 : Hem2->Hands importing ->auto import folders->auto detect και λογικα θα βρει μονο του το new folder.Πρεπει να σου κανει add C:\Users\Yourname/AppData\Local\PokerStars.EU\handhistory + tour summaries.

Step 2 : Stars client : Options -> Instant hand history options , βαζεις same path , κανεις το ιδιο και για τα summaries ,και πρεπει να εισαι οκ.

Αν ειχες notes θα εχουν χαθει και αυτες , πρεπει να κανεις το ιδιο πραγμα να του ορισεις παλι path , πηγαινεις player notes ->file location και βαζεις αυτο C:\Users\Yourname/AppData\Local\PokerStars.EU\

Αφου τα κανεις ολα πριν το testareis κλειστα ola stars + hem2 και reopen.gl

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

ρε παιδες εχω ξαφνικο θεμα που προεκυψε με το μανατζερ..χτες προχτες ποτε ηταν εγινε νεο update στην pokerstars..απο τοτε λοιπον δεν μου εμφανιζει το hud στα τραπεζια των τουρνουα και sng ενω εμφανιζεται κανονικα στα cash..καποιος που μπορει να βοηθησει please??

ok fixed

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παλι εχω αλλο προβλημα μετα το update .Εχω βγαλει συνολικα τρεις φορες set στο flop .και τις τρεις εχω πεσει σε μεγαλυτερο set ,σε 6 handed table . :lol:

Δεν εκπλησσομαι βεβαια,για pokerstars ειναι κατι αναμενομενο,ειναι απλο variance :):) και απλά εχω bad run :lol::lol::lol::lol::lol: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...