Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

EXETE KOURASEI...


Recommended Posts

ΜΕ ΤΗΝ ΆΣΧΕΤΟΣΙΝΗ ΣΑΣ

ώστε να γίνει ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ παίκτης στην ιστορία των τουρνουά πόκερ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΕΠΑΘΛΟ από αυτό της πρώτης θέσης! :))))

Read more: Pokerland Live Championship I http://pokerlandgr.com/pokerland-live-championship-i/#ιξζζ1ρΒ6ρΣ4

υπάρχουν ΆΠΕΙΡΕΣ περιπτώσεις παικτών που χουν κερδίσει παραπάνω λεφτά από τη πρώτη θέση με φοβερά deals ,,,.ΜΗ ΚΟΡΟΙΔΕΎΕΤΕ ΆΛΛΟ ΤΟ ΚΌΣΜΟ ΈΧΕΙ ΒΑΡΕΘΕΊ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είσαι λιγάκι αυστηρός Χρήστο,

Ούτε άγνοια έχουν , ούτε παν να κορόιδέψουν κανένα. απλά υπερβαλλουν λίγο για να τονίσουν πόσο κακό deal έκανε ο Βούλγαρος που χάρισε 1 και 2 θέση και αρκέστηκε στην 3 που την είχε στην ουσία σίγουρη, φοβούμενος μην αποκλειστεί πριν χάσει ο sitout παίκτης.

Δίκιο έχεις πως γίνονται παρόμοια deal ειδικά με chip chop αλλά δε χρειάζεται να γίνεσαι κακός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η χολή θα βγάζεις ,η θα κοροιδεύεις και θα ειρωνεύεσαι .

Καλό post έχω να διαβάσω από σένα τουλάχιστον 6-7 μήνες ,και είναι κρίμα γιατί φενεσαι παιχτούρα .

Όσο κρατάς αυτή την στάση παντός ούτε την Ελληνική κοινότητα βοηθάς αλλά ούτε και τα νέα παιδιά που θέλουν να ασχοληθούν σοβαρά με το άθλημα .

Κρίμα παντός γιατί το Ελληνικό πόκερ έχει ανάγκη από σένα και άλλους 10-20 που θεωρήστε ένα level ποιο πάνω τουλάχιστον να το στηρίξετε και να το βοηθήσετε αλλά από ότι βλέπω και καταλαβαίνω μάλλον εσύ δεν είσαι διατεθημένος.

Όντος υπερβολική τοποθέτηση από το pokerland παντός για το deal αλλά όχι και έτσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε toympas σχολιασε καλυτερα μονο το συγκεκριμενο comment του crf και ασε τις σαλτσες.

Το οτι σε ενοχλησε (το συγκεκριμενο comment), δεν σου δινει το δικαιωμα να κρινεις την προσφορα του γενικα στην Ελληνικη ποκερικη κοινοτητα, ειδικα οταν εσυ εχεις προσφερει ελαχιστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

D.uK.E διάβασε καλύτερα την τοποθέτηση μου ,βάλε τους χρόνους που χρησιμοποιω κάτω και μετά γράψε ότι θέλεις.

Τώρα από ποια σκοπιά βοηθάει ο καθένας το Ελληνικό πόκερ άσε να το κρίνουν άλλοι που ίσος ξέρουν καλύτερα .

Εξάλλου όταν κρίνεις θα πρέπει να μάθεις και να κρίνεσαι......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μονο που ο crf στη προκειμενη περιπτωση σχολιασε ενα γ@μημενο αρθρο-ποστ και συ βγηκες να του υποδειξεις τι να γραφει και πως να προσφερει γενικα. Μεχρι και ποτε ειδες τελευταια φορα καλο του post εγραψες. Και σε ρωταω. Ως τι τα ρωτας αυτα? Τι εισαι εσυ? Ουτε 1.5 χρονο μελος και 198 posts? Αυτο ?

Επαναλαμβανω, καλυτερα σχολιασε ΜΟΝΟ το συγκεκριμενο comment αν σε ενοχλησε και ασε τα παραπανω γιαυτους που πραγματικα γνωριζουν ποιος εχει προσφερει και τι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν είπα ποτέ πως δεν βοήθησε την κοινότητα αλλά πως στην παρούσα φάση δεν βοηθάει με τέτοια post η δεν έχει σκοπό να βοηθήσει αλλά μάλλον οι χρόνοι σου είναι άγνωστοι .

Λες ποιος είμαι και σαν τη ρωτάω....δεν ρώτησα τίποτα και κανέναν απλά τοποθετήθηκα και εiπα την άποψη μου είτε ενοχλεί είτε όχι,τώρα θα ρωτήσω κάτι όμως ....

Εσύ που θηχθήκες και πεταχτικές σαν να μην πο τι ,ποιος σε έβαλε δικηγόρο και ποιου???

Τώρα για της μπάλες περί posts παλαιότητας και τέτοιου είδους ασυναρτησίες της αφήνω ασχολίαστες μιας και παραπαιμπουν σε άλλες εποχές ,αυτό μας έλειπε κιόλας για να πει κάποιος την άποψη του να έχει 5000 posts και 10 χρόνια προυπηρεσίας στο pokerland .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτό μας έλειπε κιόλας για να πει κάποιος την άποψη του να έχει 5000 posts και 10 χρόνια προυπηρεσίας στο pokerland .

+100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

άσχετα που για τον crff έχω την καλύτερη άποψη και τον ξέρω πως ine και gamo τα pedia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είπα ποτέ και σε κανέναν ότι είναι κακό παιδί ο Crf δεν τον ξέρω προσωπικά και δεν θα ήταν σωστό .....Επισημάνα απλός πως εδώ και κάποιο χρονικό διάστημα δεν βοηθάει καθόλου με τα comments που κάνει και η επιθετικότητα που δείχνει δημιουργεί προβλήματα ,και για να λες πως είναι γάμο τα παιδιά μιας και τον ξέρεις δεν θα διαφωνήσω καθόλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crf = Check raise Fold ? :roll:

ναι όταν κρατάει 88 έτσι το παίζει... Check στο φλοπ Raise στο τέρν και Fold στο ρίβερ

γιαυτό και είναι crf88

( το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις? )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναμφίβολα είναι παικταράς και του αρμόζει το CRF για πόλλου ς λόγους

1) Chris Run Fantastic

2) Chris Raise fan

3) Chris Roi Fantastic88 %

αστειευομαι εντελώς φιλικά .Ελπίζω να μην με παρεξηγείς φίλε..

Chris soRry Friend

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι λέω ότι είστε μεγάλοι Ελληνάρες και θεοποιείται τον κάθε Μίλτο που έχει παίξει όλα τα EPT και τα τουρνουά με τα λεφτά του μπαμπά του. Προσπαθείτε να τον κάνετε θεό και βαζεται σάλτσες του στυλ που αναφέρει ο crf . Ένα μπράβο για την επιτυχία του στο PLC θα ήταν αρκετό, δεν θα γινόταν όλο το θέμα και τα αλλά απλά δεν χρειάζονται. Crf δεν σε ξέρω αλλά μόνο που τα λες έξω από τα δόντια εμένα μου φτάνει. Όταν τα βάλετε όλα κάτω και μετρήσετε τα χρήματα για τα ταξίδια και τα τουρνουά θα διαπιστώσετε ότι οι πιο πολλοί θεοί σας είναι απλά το πολύ break even .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι λέω ότι είστε μεγάλοι Ελληνάρες και θεοποιείται τον κάθε Μίλτο που έχει παίξει όλα τα EPT και τα τουρνουά με τα λεφτά του μπαμπά του. Προσπαθείτε να τον κάνετε θεό και βαζεται σάλτσες του στυλ που αναφέρει ο crf

+1000

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιβεβαιώνω και εγώ με τη σειρά μου.Κάθε Σεπτέμβρη(έναρξη ept seasosn) ο πατέρας του Μίλτου στέλνει από Κύπρο 100.000€ για να τα καρφώσει το καμάρι του στα ept.

Σωστά.Πολυ ασχοληθήκαμε με τον Καματάκη.Ας ασχοληθούμε και με τον Κυριακίδη και με όποιον άλλον παίκτη έχει σειρά να κάνει επιτυχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιβεβαιωνω κι εγω τα λεγομενα του Γιωργου για το Μιλτο. LOL ....

Προσπαθησε να ακολουθησεις το Μιλτο στα cash games της πολης και σε λιγο καιρο θα αλλαξεις nickname . Πρωτα σε ''πολύ κουρασμένος'' και στη συνέχεια σε ''παρα πολύ κουρασμένος''...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι λέω ότι είστε μεγάλοι Ελληνάρες και θεοποιείται τον κάθε Μίλτο που έχει παίξει όλα τα EPT και τα τουρνουά με τα λεφτά του μπαμπά του. Προσπαθείτε να τον κάνετε θεό και βαζεται σάλτσες του στυλ που αναφέρει ο crf . Ένα μπράβο για την επιτυχία του στο PLC θα ήταν αρκετό, δεν θα γινόταν όλο το θέμα και τα αλλά απλά δεν χρειάζονται. Crf δεν σε ξέρω αλλά μόνο που τα λες έξω από τα δόντια εμένα μου φτάνει. Όταν τα βάλετε όλα κάτω και μετρήσετε τα χρήματα για τα ταξίδια και τα τουρνουά θα διαπιστώσετε ότι οι πιο πολλοί θεοί σας είναι απλά το πολύ break even .

lol αδερφέ αν υπάρχει ένα άτομο από την ποκερική κοινώτητα που δεν σε συμφέρει να αρχίσεις να κράζεις αυτός είναι ο μίλτος , θα φας την κατακραυγή του λαού .... άσε τα λεφτά του μπαμπά κ τα λοιπά scenaria .

τον μίλτο βρήκες ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...