Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

EXETE KOURASEI...


Recommended Posts

Ιδού και η απόλυτη αλήθεια...να από που προέρχονται τα λεφτά που "ξοδεύει" ο Μίλτος ασύστολα και χωρίς κανένα range...Είναι μια μεγάλη "κληρονομιά" που προήρθε από τον father Call για να καταλήξει στον Μίλτο...που όπως κάθε χαραμοφάης γιος έτσι κι αυτός τα ξοδεύει κάνοντας raise με τα πάντα...Τι να πεις...

Μια υπερβολή είπε να δείξει το ένα ποστ...το ξεφτιλίσατε πάλι...

Μπράβο στον Μίλτο και μπράβο στα παιδιά...ωραία φάνηκε η διοργάνωση από μακριά...ελπίζω να μπορέσω να έρθω την επόμενη φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαυτο το thread μαθαμε 2 πραγματα:

1)Ο crf δεν προσφερει στην ποκερικη κοινοτητα, αντιθετως spammarei ανελεητα και δημιουργει εκνευρισμο στους αλλους..

2)Ο Μιλτος τρωει τα εκατομμυρια του μπαμπα και ναι ειναι χαμενος !

ps: Δωστε ξανα ο ενας στον αλλο +1000... Ανεβαινετε επιπεδο ετσι. ΔΕΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lol αδερφέ αν υπάρχει ένα άτομο από την ποκερική κοινώτητα που δεν σε συμφέρει να αρχίσεις να κράζεις αυτός είναι ο μίλτος , θα φας την κατακραυγή του λαού .... άσε τα λεφτά του μπαμπά κ τα λοιπά scenaria .τον μίλτο βρήκες ?????

+ 1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crf = Check raise Fold ? :roll:

ναι όταν κρατάει 88 έτσι το παίζει... Check στο φλοπ Raise στο τέρν και Fold στο ρίβερ

γιαυτό και είναι crf88

( το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις? )

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιβεβαιώνω και εγώ με τη σειρά μου.Κάθε Σεπτέμβρη(έναρξη ept seasosn) ο πατέρας του Μίλτου στέλνει από Κύπρο 100.000€ για να τα καρφώσει το καμάρι του στα ept.

Σωστά.Πολυ ασχοληθήκαμε με τον Καματάκη.Ας ασχοληθούμε και με τον Κυριακίδη και με όποιον άλλον παίκτη έχει σειρά να κάνει επιτυχία.

Γενικά το πόκερ είναι ένα άθλημα στο οποίο οι επιτυχίες δεν μένουν κρυφές. Ο Μίλτος μπορεί να είναι το καλύτερο παιδί δεν τον ξέρω και συγνώμη εάν τον προσβαλα, απλά πιστεύω ότι τόση προβολή δεν του αξίζει. Υπάρχουν παίχτες που ζηλεύω, για παράδειγμα είναι δυνατόν να μην ζηλεύω τον Γιάννη Σκυριανό? Αφού εάν πατήσεις potis... στο sharkscope θα ζαλιστείς από το graph του και το bankroll management που κάνει.

Το λάθος που κάνουν οι πιο πολλοί είναι ότι θαμπώνονται με τα χρηματικά ποσά. Εννοώ ότι για τον potis το PLC ήταν μεγάλη επιτυχία για τα ποσά που παίζει ενώ για τον Μίλτο μπορεί να είναι μόνο ένα ταξίδι με όλα τα έξοδα σε ένα EPT .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιβεβαιώνω και εγώ με τη σειρά μου.Κάθε Σεπτέμβρη(έναρξη ept seasosn) ο πατέρας του Μίλτου στέλνει από Κύπρο 100.000€ για να τα καρφώσει το καμάρι του στα ept.

Σωστά.Πολυ ασχοληθήκαμε με τον Καματάκη.Ας ασχοληθούμε και με τον Κυριακίδη και με όποιον άλλον παίκτη έχει σειρά να κάνει επιτυχία.

Γενικά το πόκερ είναι ένα άθλημα στο οποίο οι επιτυχίες δεν μένουν κρυφές. Ο Μίλτος μπορεί να είναι το καλύτερο παιδί δεν τον ξέρω και συγνώμη εάν τον προσβαλα, απλά πιστεύω ότι τόση προβολή δεν του αξίζει. Υπάρχουν παίχτες που ζηλεύω, για παράδειγμα είναι δυνατόν να μην ζηλεύω τον Γιάννη Σκυριανό? Αφού εάν πατήσεις potis... στο sharkscope θα ζαλιστείς από το graph του και το bankroll management που κάνει.

Το λάθος που κάνουν οι πιο πολλοί είναι ότι θαμπώνονται με τα χρηματικά ποσά. Εννοώ ότι για τον potis το PLC ήταν μεγάλη επιτυχία για τα ποσά που παίζει ενώ για τον Μίλτο μπορεί να είναι μόνο ένα ταξίδι με όλα τα έξοδα σε ένα EPT .

+1000

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε 'σεις κρατηστε και λιγο τα προσχηματα μερικοι.. ζηλευετε τις επιτυχιες των παικτων? ποσο μηζεροι ειστε βρε?

+++Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου .

Ας μην γίνονται αχρείαστοι χαρακτηρισμοί.

( άλλο η πλάκα και άλλο η ειρωνεία )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε 'σεις κρατηστε και λιγο τα προσχηματα μερικοι.. ζηλευετε τις επιτυχιες των παικτων? ποσο μηζεροι ειστε βρε?

+++Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου .

Ας μην γίνονται αχρείαστοι χαρακτηρισμοί.

( άλλο η πλάκα και άλλο η ειρωνεία )

γι' αυτο ως Ελληνες συνολικα ειμαστε απο τους κακιστους παικτες παγκοσμιος.. αντι να δουμε να βελτιωθουμε η να δουμε με πιο τροπο καποιοι παικτες κερδιζουν απλα απαξιωνουμε τις επιτυχιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο στα παιδιά για τις επιτυχίες !!! Πραγματικά αξιοζήλευτες πορείες . Θα ήθελα οι καλοί παίκτες να είναι πιο ενεργοί στην κοινότητα για σχολιασμό χεριών και ανάλυση γιατί τον τελευταίο χρόνο έχει χαθεί η ουσία. Αν εξαιρέσεις κάποια άτομα που κράζουν χωρίς λόγο , υπάρχουν αρκετά παιδιά που εκτιμούν την βοήθειά σας και τους βελτιώνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίλτο συνέχισε να παίζεις το καλύτερο πόκερ που μπορεις και μην σε επηρεάζει κανένας.

Μόνο δύναμη μπορείς να αντλείς από κακά σχόλια.

Σε μένα γράφουνε τα χειρότερα... για μάνες...στα ίσια στο blog sto ptr,άνθρωποι που δεν με ξέρουνε.They are loosers thats all ,not only in poker but in life.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο στα παιδιά για τις επιτυχίες !!! Πραγματικά αξιοζήλευτες πορείες . Θα ήθελα οι καλοί παίκτες να είναι πιο ενεργοί στην κοινότητα για σχολιασμό χεριών και ανάλυση γιατί τον τελευταίο χρόνο έχει χαθεί η ουσία. Αν εξαιρέσεις κάποια άτομα που κράζουν χωρίς λόγο , υπάρχουν αρκετά παιδιά που εκτιμούν την βοήθειά σας και τους βελτιώνει

+1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε τώρα ο μίλτος θα ασχολήθη με αυτούς;;; απλά ζηλεύουν εχτός από poli κερδισμένος και πεχτούρα ινε και poli καλό pedi ... μίλτο να συνέχισης έτσι .... καλό πάσχα σε όλους όσο για τον φίλο τον καματάκη... και εγώ ημε ενάντια με το peksimo του και τον χαρακτήρα του αλλά όχι και να βρίζουν μάνες ... ipame πάντα να λέμε τη γνώμη μας αλλά με πολιτισμένο τρόπο ... η μάνα ine το πιο ιερό πράγμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο στα παιδιά για τις επιτυχίες !!! Πραγματικά αξιοζήλευτες πορείες . Θα ήθελα οι καλοί παίκτες να είναι πιο ενεργοί στην κοινότητα για σχολιασμό χεριών και ανάλυση γιατί τον τελευταίο χρόνο έχει χαθεί η ουσία. Αν εξαιρέσεις κάποια άτομα που κράζουν χωρίς λόγο , υπάρχουν αρκετά παιδιά που εκτιμούν την βοήθειά σας και τους βελτιώνει

+1

+1 στο +1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε kourasmene αλλάζει σε τίποτα την επιτυχία ότι κέρδισε 200 παίχτες και βγήκε πρώτος αν πήρε τα λεφτά από τον πατέρα του τη μάνα του η τα έκλεψε από κανα μοναστήρι..χεστήκαμε...θέλει ικανότητα να κερδίσεις 200 παίχτες φιλαράκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχεις δίκιο είναι επιτυχία δεν είπα το αντίθετο. Αλλά το θέμα είναι στον τρόπο που παρουσιάζουν αυτή την επιτυχία. Εάν κάποιος έχει ΑΒΙ $11 και κερδίσει το Big $11 αυτό είναι πολύ μεγαλύτερη επιτυχία σε σχέση με field και bankroll management και μπορεί να μην ειπωθεί καν!

Υπάρχουν παίχτες που πραγματικά μπορείς να μάθεις πράγματα αλλά οι θεοί του site παραμένουν οι ίδιοι εδώ και χρόνια και δεν θα μαθαίτε και τίποτα από αυτούς γιατί δεν ξέρουμε καν εάν είναι κερδισμένοι στο σύνολο.

Πριν ο simakos γίνει γνωστός τον παρακολουθούσα στην stars να παίζει 40-50 τραπέζια μαζί και έμαθα πολλά από αυτον και ας μην έβλεπα τα φύλλα του. Εάν δεν γινόταν Supernova Elite δεν θα τον ήξερε κανείς τώρα. Αυτή είναι η γνώμη μου δεν περιμένω να συμφωνήσετε κιόλας.

Και όσο και να μην συμπαθώ τον Ήλιο έχει δίκιο στο ότι αυτοί που τον βρίζουν έτσι είναι ζώα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαυτο το thread μαθαμε 2 πραγματα:

1)Ο crf δεν προσφερει στην ποκερικη κοινοτητα, αντιθετως spammarei ανελεητα και δημιουργει εκνευρισμο στους αλλους..

2)Ο Μιλτος τρωει τα εκατομμυρια του μπαμπα και ναι ειναι χαμενος !

ps: Δωστε ξανα ο ενας στον αλλο +1000... Ανεβαινετε επιπεδο ετσι. ΔΕΝ.

Τουλάχιστον αγράμματος αν όχι με παρωπίδες σίγουρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

toympa δεν υπάρχει μόνο το pokerland .psaxsou λίγο...δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναποστάρω εδώ μέσα ποκερική συμβουλή όταν μου χουν δείξει επανλημένος( προτιμούν dmellisgourgo και nikaki obv ) ότι δε με θέλουν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΩΡΊΣ ΚΑΝ ΝΑ ΓΝΩΡΗΖΕΤΕ ΤΟΝ SΡΦ88 ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΊΛΤΟ ΚΆΘΕΣΤΕ ΚΑΙ ΚΡΊΝΕΤΕ ΣΑΝ ΧΩΡΙΆΤΕΣ ΚΑΙ ΑΓΡΆΜΜΑΤΟΙ ΤΟΝ ΚΑΘΈΝΑ ΠΟΥ ΚΆΝΕΙ ΜΙΑ ΝΊΚΗ ΑΝΤΊ ΝΑ ΜΑΘΈΝΕΤΕ ΑΠΌ ΑΥΤΟΎΣ........ΌΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΟΎΝΕ ΕΊΝΑΙ ΛΊΓΟ.........ΔΕΝ ΘΑ ΜΆΘΕΤΕ ΠΟΤΈ ΌΠΩΣ ΠΈΡΑ ΑΠΌ ΤΟ ΠΟΚΕΡΛΑΝΤ ΔΕΝ ΒΑΊΝΕΤΕ ΣΕ ΆΛΛΟ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΌ ΣΙΤΕ ΝΑ ΜΆΘΕΤΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΏΔΗ......ΘΑ ΈΠΡΕΠΕ ΝΑ ΝΤΡΈΠΕΣΤΕ ΚΑΙ ΜΌΝΟ ΑΥΤΌ.....ΣΥΝΕΧΗΣΕ ΜΊΛΤΟ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΚΑΙ ΌΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΡΦ ΜΌΝΟ ΚΑΛΆ ΛΌΓΙΑ ΛΈΝΕ ΚΑΙ ΈΧΟΥΝ ΜΆΘΕΙ ΑΠΌ ΑΥΤΏΝ ΆΠΕΙΡΟΙ ΈΛΛΗΝΕΣ ΠΑΊΧΤΕΣ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

toympa δεν υπάρχει μόνο το pokerland .psaxsou λίγο...δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναποστάρω εδώ μέσα ποκερική συμβουλή όταν μου χουν δείξει επανλημένος( προτιμούν dmellisgourgo και nikaki obv ) ότι δε με θέλουν....

Τι εννοείς "προτιμούν dmelissourgo" και ότι "δε σε θέλουν"; Η δουλειά μου εμένα εδώ μέσα είναι να είμαι moderator, (άσχετα με το ότι προσπαθώ παράλληλα να μάθω και πόκερ σχολιάζοντας σε χέρια). Δε μπορώ να δω σε ποιον τομέα μπορούμε να έχουμε ανταγωνισμό εμείς οι δύο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...