Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Στη Day 2 του WPT Vienna o Ήλιος Καματάκης, σήμερα ξεκινάει το Big Game! (vid)


pokerland

Recommended Posts

 

{multithumb thumb_width=540 thumb_height=540}{multithumb thumb_width=180 thumb_height=180}

Θετικά ξεκίνησε το 'ταξίδι' του Ήλιου Καματάκη στην Βιέννη, καθώς κατάφερε αρχικά να περάσει στη Day 2 του WPT Vienna, ενώ σήμερα θα λάβει μέρος στο Big Game έχοντας στο τραπέζι του ονόματα παγκοσμίου βεληνεκούς όπως οι Phil Helmuth, Tom Dwan, Vanessa Selbst και Phil Laak!!

*** Κλικ εδώ για να διαβάστε ολόκληρο το άρθρο... ***

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω να ποστάρω περίπου 1 χρόνο περίπου ….pffff

Dear Kamatakis,

Ξεκινώντας… δεν με αφορά αν είσαι ο καλύτερος άνθρωπος στον κόσμο ή το μεγαλύτερο κάθαρμα στον κόσμο, μου είναι απλά αδιάφορο!! ΔΕΝ βγαίνουμε για καφέ, ΔΕΝ έχουμε πάρε-δώσε οπότε δεν με νοιάζει. Επίσης δεν επικροτώ τα σχόλια που γίνονται προς το πρόσωπο σου και θεωρώ ότι αυτά είναι από beta males.

το 2.http://www.urbandictionary.com/define.php?term=beta+male

το 1.http://www.urbandictionary.com/define.php?term=alpha%20male

Περί poker τώρα… respect που κερδίζεις τόσα λεφτά παίζοντας σε αυτά τα stakes και με τον τρόπο που παίζεις. Δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιοι επιμένουν να σε κράζουν για το shortstacking. Αντιλαμβάνομαι ότι δείχνει αδυναμία, καλύπτει τα leaks που υπάρχουν στο παιχνίδι σου και ότι δεν είναι και ότι καλύτερο ,BUT, απ την στιγμή που δεν είναι το χόμπι σου και δεν είσαι φιλανθρωπικό ίδρυμα γιατί να μην το κάνεις???εγώ δίνω respect! Και όλα τα υπόλοιπα «δεν είναι ηθικό» «γελάει η ποκερική κοινότητα» και άλλα τέτοια εγώ τα γράφω… εδώ κάτω, στο δεξί μου κιόλας!!

Περί big game…καταλαβαίνουμε ότι δεν είναι δυνατό να είναι +EV το παιχνίδι απέναντι στον Dwan ή τον Laak και ότι θα σε τσούξει αν χάσεις καμία 50αριά χιλιάρικα όπως επίσης ότι ο λόγος που το κάνεις είναι για προβολή ΑΛΛΑ να χαρείς… μη πουλάς ότι τα 5k δεν είναι ανάγκη αλλά επιλογή !!PLEASE!!!

Good luck at the tables.

θα ξαναποστάρω σε κανένα χρόνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Artega

¨΄Εχω μια απορία.Είσαι Αμερικάνος και χρησιμοποιείς αγγλικές λέξεις?

΄Στα Ελληνικά έχεις πρόβλημα?Καταντάει αστείο το οποιοδήποτε βλαχαδερό να παριστάνει τον καουμπόί :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...