Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Ο Ανδρέας Ματθαίου 2ος στο SCOOP-12-L του Pokerstars.fr


baskont

Recommended Posts

Ένα από τα πιο γνωστά μέλη του Pokerland, ο Ανδρέας Ματθαίου, κατάφερε εχθές το βράδυ να τερματίσει στην 2η θέση του  SCOOP-12-L του Pokerstars.fr και να προσθέσει στον λογαριασμό του 8.769 ευρώ.

*** Κλικ εδώ για να διαβάστε ολόκληρο το άρθρο... ***

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Αντρέα! :D Χαίρομαι για σένα, γιατί είσαι και καλό παιδί...

Ακόμα θυμάμαι στο Apollonia... Δεν γράφω άλλα, ξέρεις εσύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emena me mplokarane k imoun 1os stous 27..den me afisan na oloklirwsw to tournoua sto 3R THE BIG...I POKERLAND as pei kt..na lene k ta adika k na voh8aei se auta ta aparadekta pragmata..

Για αυτό έκανα την ερώτηση για το cash out, επειδή έιχα υπόψιν μου την περίπτωσή σου..

κράτα μας ενήμερους για την όποια εξέλιξη της περίπτωσής σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emena me mplokarane k imoun 1os stous 27..den me afisan na oloklirwsw to tournoua sto 3R THE BIG...I POKERLAND as pei kt..na lene k ta adika k na voh8aei se auta ta aparadekta pragmata..

όταν λες "με μπλόκαρε" εννοείς ότι σε έκοψε "on the fly " ? εκεί που έπαιζες σου κλειδώσαν τον λογαριασμό; με ποιά αιτιολογία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δλδ αν έκανα κατάθεση 500-1000 ευρώ που το έχω κάνει στην ποκερσταρς πάνε τα 500-1000 ευρώ τα έχανα..να με αφήσουν ολοκληρώσω το τουρνουά κ να με μπολκαρουν..αυτό είναι το σωστό.πως μου στέλνουν εμαιλ κ μου λένε απόλαυσε τα τραπέζια μας καλή επυτιχια κ κάνω κατάθεση κ εγγρφη κ μετά από 5-6 ώρες παιχνίδι κ να είμαι 1ος στους 27 που έχουμε απομινη από τους 1880 με μπλοκάρουν κ δεν με αφήνουν να ολοκληρώσω το τουρνουά. πιστεύω είναι άδικο από μια τόσο μεγάλη ετερια όπως η ποκερσταρς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ ζητάω αποζημωση κ μου λένε το θέμα σου έχει προωθήθη στην αρμόδια υπηρεσία κ θα σας απαντήσουμε..να μην με αφήσουν να κάνω κατάθεση κ εγγραφή...όχι με αφήνουν κ στη διάρκεια με μπλοκάρουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

s ena 10 me rebuy mpika k prin to addon m blokarane kai osi ora imoun sit out eixa parei 3 fores AA..:P m eipan oti pektes eksoterikou gia na peksoun prepei n steiloun ta eggrafa kai n simplirosoun to avc..k m steilane k ta 10 eurw afou tous esteila email..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

s ena 10 me rebuy mpika k prin to addon m blokarane kai osi ora imoun sit out eixa parei 3 fores AA..:P m eipan oti pektes eksoterikou gia na peksoun prepei n steiloun ta eggrafa kai n simplirosoun to avc..k m steilane k ta 10 eurw afou tous esteila email..

Είναι σίγουρα λογικό να μην σε αφήνουν να παίζεις αν δεν τακτοποιήσεις πρώτα της εκκρεμότητες σου (αποστολή ταυτότητας,avc κτλ) αλλά είναι απαράδεκτο να σε αφήνουν να παίζεις και εκ των υστέρων να σε "κόβουν" ενώ παίζεις! Τι θέλουν να μας πουν δηλ. ότι δεν γνώριζαν πριν την εγγραφή του τουρνουά ποιός έχει αφήσει εκκρεμότητες και ποιος όχι? Μου φαίνεται οι Γάλλοι είναι ποιο κουτοπόνηροι από μας...

ΥΓ ...αν θέλετε να τους "τσούξει" και λίγο κάντε το θέμα στο 2+2...

ΥΓ2 Sorry Ανδρέα για το spamming

να το συνεχίσουμε παίδες στο http://pokerlandgr.com/forums/pokerstar ... 22#p105922

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μην με αφήσουν από την αρχή..έτσι ήταν το σωστό.α με αφήσουν να ολοκληρώσω κ να με μπλοκάρουν..μου είπαν να τους πω τον κωδικό του τουρνουά για να ερευνήσουν το θέμα της αποζημιώσεις..αν θα αποζημιώσουν..η θα πουν κάποια δικαιολογία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριν λίγο μου παγωανε κ τον λογαριασμό..δεν μπορώ να μπω καθόλου..μόλις τους έστειλα το τουρνουά...θα χάσω κ τα 109 ευρώ με αυτούς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρακαλούμε σημειώστε ότι έχοντας ελέγξει το ιστορικό για το συγκεκριμένο τουρνουά είδαμε ότι τερματίσατε σε θέση με χρηματικό ποσό. Δυστυχώς, δεν μπορούμε να κρίνουμε ενδεχόμενο επιπρόσθετης αποζημίωσης αφού δεν υπάρχει κάποιος τρόπος να γνωρίζουμε σε ποια θέση μπορεί να είχατε τερματίσει. Συνεπώς δεν μπορούμε να σας αποζημιώσουμε στην προκειμένη περίπτωση.

paidia αυτή είναι η απάντηση από τα λαμόγια της pokerstars ..κ τους λέω αν επεζα τουρ με 300 ευρώ σημετοχη κ δεν έμπαινα στα έπαθλα τη θα γινόταν..θα τα έχανα τα χρήματα χωρίς να ενημερούν ότι θα με σταματήσουν η ότι δεν μπορώ να παίξω....th κατάθεση όμως την δέχτηκαν κ την εγγραφή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...