Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

PKR


x_Nemesis_x

Recommended Posts

Καλησπέρα, σκέφτομαι να ανοίξω λογαριασμό στην ΠΚΡ και θα ήθελα να μάθω πληροφορίες για το επίπεδο των παιχτών σε κας γκέιμς,τουρ σε σύσγκριση με άλλες εταιρίες όπως πόκερσταρς,ονγκέιμ,888πόκερ ,επίσης θα ήθελα να μάθω αν έχει κάποια σοβαρά μειονεκτήματα π.χ. σε αναλήψεις,λογισμικό, ασυμβατότητα με βοηθήματα όπως ποκερτράκερ κλπ.... τα γραφικά πάντως είναι εντυπωσιακά απ'όσο έχω δει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το PKR φημίζεται για τα τρισδιάστατα γραφικά του και για τους πολλούς κακούς παίκτες που συγκεντρώνει. Προσωπικά δεν θα το σύστηνα για σοβαρό παιχνίδι αλλά αν κοιτάζεις το πόκερ ως διασκέδαση είναι super .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα παιζεις τα μισα φυλλα απο οσα παιζεις σε οποιοδηποτε αλλο σαιτ ανα ωρα,μεχρι να χασμουριθει ο ενας να κλασει ο αλλος να κανεις τσιρσσ ο τριτος χεσε μεσα πολυχρονη.υπαχουν και αλλα σαιτ με κακους παιχτες,αν δεν παιζεις για διασκεδαση ειναι χασιμο χρονου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οτι αργούν πολύ το παρατήρησα κ εγώ μουλτιταμπλινγκ δεν γίνεται πολύ εύκολα απ'οτι βλέπω επίσης... τουρ με εγγυημένα έπαθλα έχει που να αξίζουν??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

multitabling γινεται αρκει να εχεις 24πυρινο κορ ντουο(τους δοκιμαζουν τωρα στη ΝΑΣΑ) εξιουμ(ενα βημα μετα τον πεντιουμ) 254 γκιγκα ραμ και καρτα γραφικων 64 γκιγκα τουλαχιστον(επισης δοκιμαζεται στη ΝΑΣΑ για εξομοιωση γαλαξιακων πτησεων) Ακομα θυμαμαι οταν επαιζα πριν καπια χρονια σε λαπτοπ P3 3ghz και 1g ram εσβηνε το μηχανακι απο υπερθερμανση :lol:

Τα επαθλα μεχρι πριν 2χρονια που επαιξα τελευταια φορα ηταν πιο χαμηλα απο τα αλλα σαιτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η PKR είναι γαμάτη.

παρακαλώ αιτιολογείστε την απαντησή σας ... :P

Δεν υπάρχει αιτιολόγηση, είναι προσωπικό το θέμα. Εκεί πρωτοέπαιξα πόκερ οπότε είμαι συναισθηματικά δεμένος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είναι το πιο φοβερό λογισμικό πόκερ που έχω δει ποτέ μου αλλά έπαιξα μόνο 2 τουρναμεντ πριν 1 χρόνο και δεν ξαναπαιξα !!

Ο λόγος είναι ότι στα τουρνουά δεν φαινόντουσαν τα φύλλα μου!! έπρεπε να κάνω κλικ πάνω στα φύλλα κάθε φορά για να τα δω!! φαναταστείτε να παίζεις 9 τουρ σε 3 εταιρίες και να μην μπορείς να δεις τα φύλλα σου στην πκρ !!πρέπει να έχεις όλη την προσοχή σου στραμένη εκεί και να έχεις έγνοια ποτέ θα πάρεις φύλλα για να κανείς κλικ πάνω τους και να τα δεις. κάτι πολύ δύσκολο, σχεδόν αδύνατο αν παίζεις πολλά τουρναμεντς.

είτε xανοντούσαν πολλά χέρια χωρίς καν να δω τα φύλλα μου αφού πήγαιναν πάσο, είτε έχανα χέρια στις άλλες σταιρίες.

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΆ ΓΕΛΟΊΟ/ ΚΩΜΙΚΟΤΡΑΓΙΚΌ να μην μπορεί ένας regular να δει τα φύλλα του ανά πάσα στιγμή σε 1 τουρναμεντ.

και είναι κρίμα, γιατί είναι φοβερό λογισμικό με υπέροχα deepstack τουρναμεντς..

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΊΣ ΠΟΥ ΕΠΕΙΞΕ ΠΡΌΣΦΑΤΑ ΑΝ ΈΒΑΛΑΝ ΜΥΑΛΌ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΈΠΟΥΝ ΝΑ ΒΛΈΠΕΙΣ ΣΥΝΕΧΏΣ ΤΑ ΦΎΛΛΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΤΟΥΡΝΑΜΕΝΤΣ? ( μόνο στα κας επιτρεπόταν πέρσυ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@vkiller

Υπάρχει λόγος που το κάνουν αυτό. Λες να μη μπορούσαν να στα έχουν ανοιχτά αν ήθελαν; Προτιμούν όμως να μπορείς να πάρεις ένα tell με βάση πότε κοιτάει o άλλος τα φύλλα του (πολύ βασικό κατ' εμέ), παρά να σε διευκολύνουν στο MTT multitabling. Υπάρχουν πολλά poker rooms για να παίξεις regular, εκεί παίζεις για άλλο λόγο. Αν αποφασίσουν να δώσουν προτεραιότητα στο tournament multitabling, θα εφαρμόσουν αυτό που έκαναν για το cash. Όταν έπαιζα εγώ εκεί δεν τα έβλεπες πουθενά συνεχόμενα. Θεωρώ πως ήταν λάθος να το αλλάξουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρέπει να το αλλάξουν. είναι το μαναδικό λογισμικό που είναι καλύτερο από την ποκερσταρς και αν διευκολύνουν τους regular παίκτες θα πολαπλασιάσουν την πελατεία και τα κέρδη τους. ( ας βάλουν μια κατηγορία με τουρναμεντς 4με5 την μέρα που να μην βλέπεις φύλλα , γιαυτούς που γουστάρουν να βλέπουν διάφορα tell ) και όλα τα αλλά να βλέπεις τα φύλλα σου ανά πάσα στιγμή..ΑΛΙΩΣ ΔΕΝ ΓΊΝΕΤΑΙ!! το προσπάθησα και είναι αυτοκτονία!!! πολύ πολύ -EV χάνεις 70% από την παικτική σου αξία παίζοντας ΜΤΤ εκεί!! πρέπει να είσαι μαζοχιστής για να παίζεις εκεί κάνοντας MTT

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η PKR είναι γαμάτη.

παρακαλώ αιτιολογείστε την απαντησή σας ... :P

Δεν υπάρχει αιτιολόγηση, είναι προσωπικό το θέμα. Εκεί πρωτοέπαιξα πόκερ οπότε είμαι συναισθηματικά δεμένος.

αλήθεια ?? ωραίος..με τι nick ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 months later...

Έχω ανοίξει λογαριασμό στην pkr αλλά δεν έχω κάνει κατάθεση,θα ήθελα να μάθω εάν μπορώ να δεχτώ προσφορά rakeback από κάποια εταιρία ή θα πρέπει να ανοίξω νέο λογαριασμό πατώντας σε banner εταιρίας rakeback ?

Επίσης εάν πρέπει αναγκαστικά να φτιάξω νέο λογαριασμό για να πάρω rakeback ,διαγράφoντας τον υπάρχοντα ,θα υπάρξει πρόβλημα με την pkr (π.χ. στην ανάληψη χρημάτων) ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πότε άνοιξες τον λογαριασμό; Αν είναι μέσα στις τελευταίες 30 μέρες, μπορείς να πάρεις rakeback αν γραφτείς σε rakeback site και τους ζητήσεις να μεσολαβήσουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλύτερα να εποικινώσεις με την εταιρεία ότι και να σε πούμε εμείς είναι άχρηστο αν η εταιρεία πει το αντίθετο. Αν θυμάμαι έχει και live chat για βοήθεια .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλύτερα να εποικινώσεις με την εταιρεία ότι και να σε πούμε εμείς είναι άχρηστο αν η εταιρεία πει το αντίθετο. Αν θυμάμαι έχει και live chat για βοήθεια .

Τους έστειλα μάιλ και πήρα την παρακάτω απάντηση :

Thank you for contacting the Customer Support Team at PKR.com!

In order to be eligible for rakeback, you need to rake on average over $500 per month.

At the moment you do not qualify for rakeback, as you have raked less than $500 per month on average.

If you do increase your activity, feel free to contact us again so we can review you for a Rakeback deal

Best of luck with your future play at PKR!

Θα πρέπει δλδ να κάνω 500 $ rake κάθε μήνα ?

Δεν είναι λίγο υπερβολικό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφόσον κάνεις απ' ευθείας εγγραφή στη PKR ισχύει αυτό το καθεστώς. Μπορείς να κάνεις εγγραφή μέσω άλλου site και να λαμβάνεις κατ' ευθείαν 30 % rakeback .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφόσον κάνεις απ' ευθείας εγγραφή στη PKR ισχύει αυτό το καθεστώς. Μπορείς να κάνεις εγγραφή μέσω άλλου site και να λαμβάνεις κατ' ευθείαν 30 % rakeback .

Το θέμα είναι οτι έχω εγγραφει ήδη στην pkr οπότε δεν μπορώ με κανέναν τρόπο να κάνω συμφωνία με κάποια άλλη εταιρία για rakeback ?

Επιτρέπεται να φτιάξω νέο λογαριασμό πατώντας σε banner εταιρίας rakeback και να κλείσω τον υπάρχοντα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...