Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

7$ HU 4ατόμων


Recommended Posts

Πολύ καλησπέρα σας….

Σκέφτομαι να παίξω τα συγκεκριμένα τουρνουά 7$ HU 4ατόμων…

Έχω ένα μικρό δείγμα στα 3,5$ μπορείτε να δείτε παρακάτω!

Σκέφτομαι να παίξω με 50 buy in.

Τα έχει παίξει κανείς αυτά? Πόσα buy in πιστεύεται ότι χρειάζονται για να είναι άνετα?

Επίσης ποιο πρέπει να είναι το αναμενόμενο ROI σε αυτά?

παραθέτω τον δεύτερο πίνακα ώστε να δούμε τα λάθη τα οποία κάνω στο παιχνίδι.

354man.png

scaled.php?server=11&filename=detailsx.png&res=landing

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

An εννοείς 50εηρο βανκρολλ είναι αδιανόητο να ξερειω ότι το να χάσεις 10 σερί δεν είναι δύσκολο απο την εμπειρια μου, απο εκει και περα το επιπεδο ειναι κλασεις ανωτερο απο 3,5αρι οποτε εχε το νου σου, τωρα στα 100 τουρ λιγο πανω απο 35 νικες πιστευω θα επρεπε να εισαι ικανοποιημενος για αρχη, εγω προσωπικα δεν νομιζω οτι μπορει να γινει κατι καλυτερο απο 37 με 38 νικες στα 100 τουρ, ευχαριστω 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα, αν ειναι ετσι τοτε δεν μπορω να μιλησω καν για τετοια μεγεθη, εχω καψει απειρα βανκρολλ και το μονο πραγμα που εχω ασχοληθει εστω και λιγο ειναι τα heads up θεωρω οτι απο 3,5$ σε 7$ εχει τεραστιες διαφορες σε skills οποτε δεν θα το συνιστουσα στον φιλο ειναι τεραστιο βημα και απαιτει τεραστιο bankroll 10-12 ηττες συνεχομενες ειναι συχνο φαινομενο συμφωνα με τη μικρη μου εμπειρια, τωρα στο 3,5αρι απο εμπειρια περιπου 200τουρ που ειναι λιγα φυσικα θεωρω οτι ενας πολυ δυνατος παιχτης μπορει να αγγιξει τη 40αρα, αν θελει ο φιλος να κανει ενα τοσο μεγαλο βημα σε stakes θα συνιστουσα να μην παιξει των 4ατομων για αρχη και οχι τυρβο ετσι θα ειναι ισως λιγοτερο δυνατη η σφαλιαρα :ρ 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σορρυ φίλε μου είμαι και λιγο χαζουλης και δεν στροφαρω γρηγορα , ναι 50 buy ins ειναι safe πολυ, επιμενω απλα στο οτι ειναι πολυ πιο δυσκολο απο το 3,5αρι και νομιζω πρεπει να παιξεις λιγο περισσοτερο επιθετικα απο οτι παιζεις ως τωρα, καλη επιτυχια θα ηταν πολυ ενδιαφερον να ποσταρεις και αποτελεσμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...