Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

STACKING STO MAIN EVENT 109 SCOOP


renaldo_d0d1

Recommended Posts

ΓΕΙΑΣ ΣΑΣ ΘΑ ΉΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΊΞΩ ΣΤΟ ΜΆΙΝ ΕΥΕΝΤ ΑΛΛΆ ΛΌΓΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΏΝ ΑΝΑΓΚΏΝ ΔΕΝ ΕΞ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΌΤΗΤΑ ΝΑ ΤΟ ΚΆΝΩ ΘΑ ΉΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΆΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΉΘΕΙΑ ΣΑΣ,ΤΟ ΝΙΚΚΝΑΜΕ ΜΟΥ ΕΊΝΑΙ ΤΟ ΊΔΙΟ ΜΕ ΕΔΏ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΆ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω κατι δηναρια απο μια επισκεψη μου στα σκοπια . 470κατι ειναι αρα 7.83 ευρω αρα

περιπου 10 δολαρια.Τα θες?Α και δεν κάνω εγώ της μετατροπές θα πας σε τράπεζα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΙΔΙΆ ΠΡΏΤΗ ΦΟΡΆ ΤΟ ΕΠΙΧΕΙΡΟ ΓΙΑ ΣΤΑΚΆΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΈΡΩ ΠΩΣ ΠΆΝΕ ΑΥΤΆ,ΕΠΕΙΔΉ ΘΈΛΩ ΝΑ ΠΑΊΞΩ ΔΕΙΝΌ ΑΚΌΜΑ ΚΑΙ 50-50 ΣΕ ΟΠΟΊΩΝ ΜΕ ΣΤΑΚΆΡΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ship it one time !!εμάς βρήκες????
ΠΡΏΤΑ ΑΠΌ ΌΛΑ ΔΕΝ ΒΡΉΚΑ ΚΑΝΈΝΑΝ ΑΠΌ ΕΣΆΣ ΑΠΛΌΣ ΔΕΝ ΈΧΩ ΞΑΝΑΚΆΝΕΙ ΤΈΤΟΙΟ ΠΡΆΓΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΈΡΩ ΠΩΣ ΠΆΝΕ ΑΥΤΆ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΡΌΙΔΕΎΩ ΚΑΝΈΝΑΝ .
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ship it one time !!εμάς βρήκες????
ΠΡΏΤΑ ΑΠΌ ΌΛΑ ΔΕΝ ΒΡΉΚΑ ΚΑΝΈΝΑΝ ΑΠΌ ΕΣΆΣ ΑΠΛΌΣ ΔΕΝ ΈΧΩ ΞΑΝΑΚΆΝΕΙ ΤΈΤΟΙΟ ΠΡΆΓΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΈΡΩ ΠΩΣ ΠΆΝΕ ΑΥΤΆ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΡΌΙΔΕΎΩ ΚΑΝΈΝΑΝ .

δεν πάει έτσι παντός φίλε μου... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε σε ξέρει κανένας, δεν έχεις δώσει καθόλου στοιχεία για τον εαυτό σου, οπότε είναι δύσκολο να σε εμπιστευτεί κάποιος. Αν δεν είσαι γνωστό μέλος στην κοινότητα πώς ξέρει ο άλλος ότι θα του δώσεις τα λεφτά αν κερδίσεις ή έστω ότι θα το παίξεις; Αυτό εννοεί και ο tsiou_tsiou. Ούτε κι εσύ νομίζω ότι θα έδινες τα λεφτά σου έτσι σε έναν άγνωστο, είναι λογικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε σε ξέρει κανένας, δεν έχεις δώσει καθόλου στοιχεία για τον εαυτό σου, οπότε είναι δύσκολο να σε εμπιστευτεί κάποιος. Αν δεν είσαι γνωστό μέλος στην κοινότητα πώς ξέρει ο άλλος ότι θα του δώσεις τα λεφτά αν κερδίσεις ή έστω ότι θα το παίξεις; Αυτό εννοεί και ο tsiou_tsiou. Ούτε κι εσύ νομίζω ότι θα έδινες τα λεφτά σου έτσι σε έναν άγνωστο, είναι λογικό.
συμφωνώ απόλυτος.είμαι αρκετό καιρό μέλος απλός δεν έχω χναγράψει εδώ.μπορείτε να με ελεξετε με το όνομα μου στο πόκερ ρανκινγς στην σταρς .να δείτε τα αποτελέσματα μου.αλλά και για αυτό είπα στην αρχή ότι δεν ξέρω πως γίνονται αυτά για αυτό ρώτησα!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...