Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

YPARXEI 8EOS !!!!


Nice2seeUagain

Recommended Posts

Υπάρχει και είναι μέσα σε site στο ίντερνετ !!!!! fuckpokerstars . com !!!! Δεν το πίστευα όταν μου το είπαν !!!! Μέσα από αυτή τη σελιδούλα θα καταλάβουμε πολύ εύκολα πόσο ζώα είμαστε !!!! Ευχαριστώ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποτε δεν πιστεψα στις θεωριες συνομοσίας για εναν απλο λόγο.

Γιατι να ρισκάρουν την αξιπιστία τους αφου βγαζουν ήδη τα κερατα τους απο το ρακε?

Παρολαυτα τα δεδομένα που δινουν είδικα για το 70/30 ειναι εντελώς ανεξηγητα με βαση τη στατιστικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den κατάλαβα τίποτα

μεγάλη εξηγήσου γιατί τα ελληνικά σου είναι λίγο δύστροπα στην κατανόηση

Η σελίδα παρουσιάζει στατιστικη ανάλυση χεριών απο το ποκερσταρς που παραβαίνει στην ουσία βασικές αρχες της θεωριας πιθανοτητων(συγκεκριμενα του νομου των μεγαλων αριθμων).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με δουλεβετε και οι δύο μαζί ???? το site : FUCKPOKERSTARS . COM είναι μια σελίδα που έχουν ανεβάσει video από τα πιο απίστευτα badbeats !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με δουλεβετε και οι δύο μαζί ???? το site : FUCKPOKERSTARS . COM είναι μια σελίδα που έχουν ανεβάσει video από τα πιο απίστευτα badbeats !!!!

αν έχεις 0.5% να κερδισείς μια παρτιδα θα την κερδισεις μια φορα στις 200.

το οτι ειναι πολυ απιθανο να συμβει δεν σημαινει οτι δε θα συμβει ποτε.

Οποτε να δειξεις ενα απιστευτο βάδ μπιτ δε λεει τιποτα.

αυτοι λενε οτι ανελυσαν δειγμα 475.000 χεριων με οδδς 70-30 και το αποτελεσμα ηταν 59-41

Αυτο απλα ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο μας διαφωτισες. Κοψε το ονλινε ποκερ τωρα και ησυχασες. Σα δε ντρεπεσαι με εκανες να μπω κιολας για να δω runner runner χρωμα... Α και να αφησεις κατι και στο παγκαρι του κυριου που εφτιαξε το site. Απ'οτι βλεπω στο τελος της σελιδας παραθετει moneybooker account για να κανουν δωρεες οι πιστοι αντιποκερσταριστες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χεχεχεχεχεχε . Ζητιανεβει στο τέλος και τα χαλάει όλα. δε γουστάρω της ζητιανίες

Όμως 2009/20011 εκετοντάδες εμετικά χέρια εναντίων μο είναι σαν να τα έβλεπα σε replay !! ίδια χέρια ίδια ηλίθια αλλ ινν από αντιπάλους και ίδια ροή των φύλλων runner ρυννερ!!! όπως επίσης και η έρευνα που έκανε οτ το ακ lose φρομ Αχ ( είχα χάσει γύρα στα 420 από 430 τότε ακ από αχ και ότι το QQ JJ ΚΚ χάνει από Αχ ήταν συχνό φαινόμενο το 2009!!!

επίσης λέει ότι όταν διαμαρτυρηθείς με μαιλ και ποστς δεν σε αφήνουν να κερδίσεις!! έτσι και γω μετά τες διαμαρτυρίες μου το 2009 /2010 μέσα στο 2011 έχασα ζημιά 890500 μάρκες με ΑΑ ολλ ινν πριν το φλοπ.. συνήθως από Αχ !!! και αυτό το έδειξε καθαρά το ΗΜ2 όταν έκανα ανάλυση!!!!

ΡΕ ΦΊΛΕ ΤΗ ΜΟΥΚΑΝΕΣ ΟΠΟΊΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΊΣΑΙ!!! ΑΠΌ ΠΟΥ ΕΊΣΑΙ NICE2SEEYOUAGAIN ?

ΜΕΤΆ ΑΠΌ 25 ΜΉΝΕΣ ΌΠΟΥ ΚΈΡΔΙΣΑ ΤΟΥΣ 19 ΚΑΙ 3 ΙΣΟΠΑΛΟΥΣ ΑΠΌ ΤΌΤΕ ΔΕΝ ΠΊΣΤΕΥΑ ΠΟΤΈ ΌΤΙ ΘΥΜΊΖΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΚΆΠΟΙΟΣ ΤΗ ΓΙΝΌΤΑΝ ΣΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΌ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΠΟΚΕΡΣΤΑΡΣ θα δενόταν κόμπο το στομάχι μου και θα ΉΘΕΛΑ ΝΑ ΚΆΝΩ ΕΜΕΤΌ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΉΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΉ ΑΗΔΊΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπάρχει και είναι μέσα σε site στο ίντερνετ !!!!! fuckpokerstars . com !!!! Δεν το πίστευα όταν μου το είπαν !!!! Μέσα από αυτή τη σελιδούλα θα καταλάβουμε πολύ εύκολα πόσο ζώα είμαστε !!!! Ευχαριστώ ...

υπαρχει μλκια στον εγκεφαλο επρεπε να ονομασεις το thread σου φιλε μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα πρέπει να καταλάβουμε ότι τα badbeats είναι μέρος του πόκερ. Στην πραγματικότητα πιστεύω ότι τα badbeats δεν αποτελούν πρόβλημα σε ένα σωστό παίκτη πόκερ, το πρόβλημα νομίζω ότι βρίσκεται στα χέρια μετά το badbeat . Με ένα τέτοιο χαμένο χέρι χάνουμε μια παρτίδα ένα ποτ, τα χρήματα τα πολλά τα χάνουμε μετά το badbeat διότι εκνευριζόμαστε και προσπαθούμε και εμείς να κερδίσουμε με παρόμοιο τρόπο για να πάρουμε το αίμα μας πίσω. Είναι δεδομένο ότι αν παίξουμε σωστά και με καθαρό μυαλό τα χρήματα μας θα τα πάρουμε πίσω και με το παραπάνω από τον παίκτη που μας κέρδισε με αυτό το τρόπο. Ας αποδεκτούμε τα badbeats και ας μην ψάχνουμε για δαίμονες, αν θέλουμε να είμαστε κερδισμένοι ας μάθουμε να ελέγχουμε τον εαυτό μας και να μάθουμε να διαχειριζόμαστε αυτές τις ήττες και θα δείτε ότι στη σούμα εμείς θα είμαστε οι κερδισμένοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπάρχει και είναι μέσα σε site στο ίντερνετ !!!!! fuckpokerstars . com !!!! Δεν το πίστευα όταν μου το είπαν !!!! Μέσα από αυτή τη σελιδούλα θα καταλάβουμε πολύ εύκολα πόσο ζώα είμαστε !!!! Ευχαριστώ ...

Επίσης μπορώ να μαζέψω πολλά περισσότερα από αυτά να video στα οποία κέρδισε το καλύτερο χέρι χωρίς badbeat . Κανείς δεν αμφισβητεί ότι στο online πόκερ όπως και στο live γίνονται απίστευτα πράγματα αλλά είναι μέσα στη λογική των μαθηματικών. Μια πιθανότητα 10% δεν σημαίνει ότι δεν θα γίνει ποτέ, ίσα ίσα θα επαληθευτεί μία φορά στα δέκα χέρια, μην νομίζεις ότι είναι λίγο. Το πρόβλημα είναι ότι αυτή τη φορά τη θυμόμαστε έντονα ενώ τις άλλες 9 όχι, με αποτέλεσμα να νομίζουμε ότι τα badbeats είναι νόμος και όχι εξαίρεση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αληθια είναι ότι τρώω πολλά BAD ΒΕΑΤ

αλλά δεν ξέρω ποιος φτεει

και τινχανη ναείναι πάντα EASTERN BLOCK παίχτης με 20 %

http://www.youtube.com/watch?v=mQrD9NKn6Fg&feature=ρελατεδ

διτε και τνη φωτο - από το πρωί χάνω συνεχώς σε φλιπ τετια ειλικρινά σε όλα τα σιτε

και μόλις έχασα πάλι KK VS AA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...