Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

GPM Freeroll στο Poker.gr με 10 θέσεις αξίας 3.300 ευρώ!


pokerland

Recommended Posts

{multithumb thumb_width=540 thumb_height=540}{multithumb thumb_width=180 thumb_height=180}

Σε μια ακόμη μεγάλη προσφορά προχώρησε η πλατφόρμα του Poker.gr ανακοινώνοντας ένα freeroll με έπαθλα 10 θέσεις για το Greek Poker Masters συνολικής αξίας 3.300 ευρώ!

Αναλυτικά το δελτίο τύπου του Poker.gr:

*** Κλικ εδώ για να διαβάστε ολόκληρο το άρθρο... ***

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1200 pp σε 15 μερες.. η αλλιως 3663$ παιχνιδι σε 15 μερες.. πραγματικα "απορω" ποιοι θα μπορεσουν να παρουν μερος στον προκριματικο.. τρελη προσφορα παιδια μπραβο ειλικρινα συγκλονιζομαι!

ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ οτι η προσφορα θα επρεπε να ανταποκρινεται στις δυνατοτητες μεγαλυτερου ευρους παικτων κ οχι 4-5 οι οποιοι ετσι κ αλλιως με τοσο rake,χρηματα και volume δεν χρειαζονται tη συγκεκριμενη προσφορα..ελπιζω την επομενη φορα να το σκεφτειτε λιγο περισσοτερο εκει στη gr...

ps. sorry για τον τονο μου αλλα ειλικρινα ειναι για γελια( η μαλλον για κλαματα)!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1200 pp σε 15 μερες.. η αλλιως 3663$ παιχνιδι σε 15 μερες.. πραγματικα "απορω" ποιοι θα μπορεσουν να παρουν μερος στον προκριματικο.. τρελη προσφορα παιδια μπραβο ειλικρινα συγκλονιζομαι!

ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ οτι η προσφορα θα επρεπε να ανταποκρινεται στις δυνατοτητες μεγαλυτερου ευρους παικτων κ οχι 4-5 οι οποιοι ετσι κ αλλιως με τοσο rake,χρηματα και volume δεν χρειαζονται tη συγκεκριμενη προσφορα..ελπιζω την επομενη φορα να το σκεφτειτε λιγο περισσοτερο εκει στη gr...

ps. sorry για τον τονο μου αλλα ειλικρινα ειναι για γελια( η μαλλον για κλαματα)!

Η παραπληροφορηση στο μεγαλειο της - αθανατη Ελλαδαρα!!!

απο τα $330 δολλαρια ρακε (που ειναι 1.200 ποντοι) μεχρι τα $3.663 που αναφερεις πως εφτασες φιλε Τζατζικι θα μου εξηγησεις σε παρακαλω?

Καλο ειναι να ρωτας πριν αρχισεις να γραφεις οτι σου κατεβει στο κεφαλι ειδικα σε ενα δημοσιο φορουμ

ευχαριστω

Πάνος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Poker.gr

Βασικά νομίζω πως με το "3663$ παιχνιδι" ο tzatzikis4 ήθελε να πει $3663 τζίρο ή $3663 σε buy in στην περίπτωση των SnG, το οποίο δεν είναι λάθος.

Φυσικά εγώ πιστεύω ότι είναι καλύτερο να υπάρχει η προσφορά από το να μην υπάρχει καθόλου. Αν μη τι άλλο, κακό δεν κάνει. Τουλάχιστον οι grinders που το καταφέρνουν έτσι κι αλλιώς θα έχουν ένα επιπλέον bonus.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προφανώς αυτό ήθελε να πει..είναι εξωπραγματικό το 3663 ΡΑΚΕ σε 15 μερες.!απλά η προσαφόρα δεν αναφέρετε σε ΟΛΟΥΣ,οπως λεν και στο χωριο μου...«Από το ολότελα καλή και η Παναγιώτενα»!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα σε όλους σας

Δεν χρειάζονται αντιπαραθέσεις και να χαλάμε την ηδη χαλασμενη καρδιά μας (Εθνική στο EURO (α ρε Χαλκιά), κρίση, εκλογες, ευρώ κλπ)

Τα πράγματα είναι απλά: θέλετε να λάβετε μέρος στο promo καλώς, δεν θέλετε πάλι καλώς. Δεν σας υποχρεώσαμε να παίξετε.

Υπάρχουν πολλά freerolls και promos, άλλα απευθυνονται στη μαριδα που ανηκει το 80% των Ελληνων παικτων και αλλα στο υπολοιπο 20% των regulars, πιστών παικτών.

Δεν γίνεται να μπαίνουν ολοι στο ιδιο καζανι. Το συγκεκριμενο freeroll-promo δίνει σε όλους τη δυνατότητα να λάβουν μέρος ΌΛΟΙ. Δεν λέει οτι θα παιξεις αν εισαι GOLD ή VIP, δεν εχει αλλες υποχρεωσεις. Εχεις χρονο, ορεξη, BR, ικανοτητες για grinding? Καλώς...δεν έχεις? Πάλι καλως, δε χρειαζεται να λαβεις μερος. Παιξε με $2 στα προκριματικα και κερδισε θεση ή πακετο στο GPM. Μην κάθεσαι και βγαζεις τη χολη σου στα φορουμς και χαλας τη ζαχαρενια σου.

Υπαρχουν και grinders που παιζουν εκτός poker.gr και μπορεί να αποφασίσουν να "σκάψουν" στο .gr για να επωφεληθούν της προσφοράς. Δεν προκειται να χασουν ουτε αυτοι ουτε εμείς!

Κανουμε τοσες προσπαθειες και ενεργειες για τον Ελληνα παικτη και παντα μα παντα βρισκονται καποιοι και βγαζουν τη χολη τους. Χαλαρώστε ρε παιδια, δεν μοιράζουμε εκατομμυρια, ουτε βγαζουμε εκατομμυρια. Ελληνες ειμαστε σε Ελληνες απευθυνομαστε και για τους Έλληνες κανουμε οτι κανουμε.

Χαρα μας να σας εχουμε διπλα μας και στα καλα και στα ασχημα αλλά όλα με μέτρο και σεβασμό πάνω από όλα στην προσπάθεια του άλλου

Καλη συνεχεια σε όλους και καλα κουραγια γιατι ερχονται δυσκολες μερες

φιλικα

Πάνος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υποτιθεται οτι εγω παραπληροφορω τον κοσμο και γραφω οτι μου κατεβαινει αλλα μαλλον ο ιδιος ο υπευθυνος εχει καποιο θεμα με τα μαθηματικα...τωρα απο που προκυπτει οτι το "παιχνιδι" που ανεφερα πηγαινε στο rake, ο θεος κ η ψυχη του..

ας παραπληροφορησω λιγο ακομα λοιπον...για εναν παικτη sng η mtt εχουμε και λεμε..

1200pp(της προσφορας)/3.6pp(που αναλογουν στο 1$rake)=333,33(ακριβης παραπληροφορηση οχι αστεια!)

οσοι παιζουν ongame ξερουν πως στα 11ρια sngs/mtts το 1$ ειναι rake αρα..

333,33*11=3666,63$ συνολικα buy in σε 15 μερες..ετσι το καταλαβαινεις φιλε η να το κανω με φασολια? ελεος που θα μου πεις οτι γραφω και οτι θελω..αφου δεν ειπες ακομα οτι ειμαι απ τη stars και προσπαθω να προβοκαρω την προσφορα παλι καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόνο παίζοντας grindarontas cash ή παίζοντας τα πάντα σε τουρνουά.

sng με το ρυθμό που γεμίζουν τώρα τελευταία τα τραπέζια με τίποτα.

Δυστυχώς υπάρχει μεγάλη ελυψη παικτών στην ongame τελευταία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...