Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

EPIGEIO TOURNOUA


takisnik

Recommended Posts

goingup έγραψε:

OK bosio, εσένα μάλλον θα σε γνωρίσουμε εύκολα, ιδίως αν φέρεις μαζί σου και τα "πάκα" που έχεις στη φωτό σου...:)

ΧΑ. χα...Θα βάλω μία φωτο για avatar.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παπαπαπαπαπαπα

ξουτ 666 ξουτ 666 ξουτ 666 .:evil:

όχι - όχι παρανομίες....παπαπαπαπα

Κατά τ' άλλα το καφεδάκι - μπυρίτσα λέμε να είναι στο Craft στη Λ. Αλεξάνδρας την Κυριακή 15:00.B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και η ώρα είναι λίγο δύσκολη για μένα, θα προσπαθήσω να έρθω. Ίσως να αργήσω... λίγο. Βρήκε την Κυριακή να μου έχει τραπέζι η... πεθερά μου!! :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

as anakefalaiwsoume ligo,exoume pei kyriaki stis 15:00eksw apo to metro ampelokipoi,gia to craft.mexri auti ti stigmi exoun pei oti tha erthoun oi:vergitsis,goingup,bosio,takisnik,kicker,geoalexo(pithanon).se periptwsi pou stous parapanw tha allaksei kati kalo tha einai na eidopoiithoume oi ipoloipoi gia na min tous perimenoume,opws kai kalo tha itan na mou steiloun oi parapanw ena p.m me to kinito tous tilefwno gia na einai pio amesi i epikoinwnia tin kyriaki se periptwsi pou symvei kati,kai egw tha apantisw dinontas to diko mou kinito.opoios allos epithimei na erthei,na grapsei ena post edw kai na mou steilei to kin tou!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα πρότεινα να δώσουμε ραντεβού στο Craft και όχι έξω από το μετρό, ώστε αν κάποιος φτάσει λίγο πιο μπροστά ή αν κάποιος αργήσει λίγο να μην ξεροσταλιάζουμε στο δρόμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ήθελα κι εγώ να σας συναντήσω όλους από κοντά και να γνωριστούμε, όμως όπως και ο vmavrou βρίσκομαι στη Θεσσαλονίκη. Επιφυλάσσομαι σε κάποια άλλη μελλοντική συνάντηση, που θα με βολέψει να μετέχω κι εγώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

paidia ego ,opos egrapsa k xtes den mporo kiriaki giati exo programmatisei kapoia douleia.omos 8a epikoinoniso thlefonikos mazi sas gia ena geia..eimai sigouros pos 8a vgoun polla 8etika apo ayti ti sinantisi...elpizo na m'enimerosete.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

krima takisnik pou den tha mporeseis na ertheis,kai to thema einai oti esi isoun autos pou petakse tin idea!!!den peirazei tin epomeni fora.oson afora ton poliscas dilwnw oti exw skopo na anevw thessaloniki ta xristougenna gia merikes meres opote elpizw na kataferw kai mia sinantisi me ton "arxigo"mas kai me opoion menei ekei!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλε vergitsi ασφαλώς κι όταν θα ανέβεις θα έχουμε την ευκαιρία να τα πούμε κι από κοντά. Μπορούμε να οργανώσουμε και μία συνάντηση με όσους φίλους βρίσκονται στη Θεσσαλονίκη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλους.

Κανονίστηκε αύριο Κυριακή στις 15:00, στο Craft που είναι στη Λ.Αλεξάνδρας, στο ύψος της Πανόρμου (περίπου). Όπως κατεβαίνουμε την Αλεξάνδρας από Κηφισίας, δεξιά. Εξυπηρετεί το metro στάση Αμπελόκηποι. Όποος πάει πρώτος στο Craft, ας βάλει 1 τράπουλα πάνω στο τραπέζι για να τον καταλάβουμε...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Τελικά δεν βλέπω να τα καταφέρνω να είμαι στο ραντεβού σήμερα. Ελπίζω να γίνει μία καλή συζήτηση και να βγεί κάτι θετικό απο αυτή την συνάντηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...