Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

ΜΑΧΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΛΥΚΟΥΣ!


MWAKI

Recommended Posts

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ.ΠΕΡΙΛΙΠΤΙΚΑ:ΕΧΩ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 280-290. VLEPW 3 LIMPS KAI ANOIGW STA 20. KANEI CALL TO BIG BLIND(1000-KALOS PAIXTHS-MALLON LOOSE) KAI ENAS LIMPER. 2S 4D 9D TO FLOP META TA CHECK TOYS PONTARW 35 KAI KANEI CALL TO BIG. AS TO TURN CHECH-CHECH & JS TO RIVER. 130 LEAD. EGW???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι και λάθος ο λόγος. Το bankroll σου δεν πρέπει να σε κάνει scared money. Από τη στιγμή που έκατσες στο τραπέζι, πρέπει να παίξεις σωστά. Φυσικά, ακόμα καλύτερο θα ήταν αν δεν έπαιζες καθόλου εκεί αφού δεν έχεις το bankroll, αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία.

Όσο για το χέρι, δε νομίζεις ότι είναι μικρό το raise σου preflop; Εγώ θα τα έκανα 30. Δε θες να παίξεις με παραπάνω από έναν παίχτη postflop. Ακόμα κι αν τα πάρεις preflop δε σε χαλάει ιδιαίτερα. Έχει 25 ευρώ μέσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ./quote]

μπορεις να μας το εξηγησεις λιγο αυτο?

είναι ίδιο με το ότι δν κάνω cbet για λόγους bankroll management .εγώ σε καταλαβαίνω απόλυτα φίλε.

δεν συμφωνω μαζι σου φιλε..γι αυτο την τελευταια φορα που πηγα καζινο καρφωσα με τη μια 150 ευρω κ εφυγα μη χανουμε και το χρονο μας :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν συμφωνω μαζι σου φιλε..γι αυτο την τελευταια φορα που πηγα καζινο καρφωσα με τη μια 150 ευρω κ εφυγα μη χανουμε και το χρονο μας :lol:
Που έπαιξες?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AMESWS META TO PRE FLOP RAISE KATALAVA OTI HTAN MIKRO. KANONIKA THA EKANA 30. LEITOYRGHSA MHXANIKA OPWS EKANA PANTA ETSI WSTE NA THEWRHTHEI APLO BUTTON RAISE OPWS & TO CBET POY EPISHS HTAN MIKRO. EPREPE NA VALW 50. TO THEMA EINAI TI GINETAI META & POY TON BAZETE? NA SHMEIWSW OTI STHN ARXH EXASA TO PRWTO MOY BUY IN ME QQ VS KK SE DRY BOARD KAI TO PROFIL MOY META APO 4 WRES PAIXNIDIOY HTAN POLY LOOSE & LIMP PRE & POLY TIGHT META (KATI SAN FISH DONK)!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν συμφωνω μαζι σου φιλε..γι αυτο την τελευταια φορα που πηγα καζινο καρφωσα με τη μια 150 ευρω κ εφυγα μη χανουμε και το χρονο μας :lol:
Που έπαιξες?

ποκερ ρε κανονικα..απλα 1ο χερι π επαιξα ειδα ΑΚs και καταλαβα πως δεν υπαρχει καλυτερο φυλλο στην τραπουλα αφου ειχα εναν μαυρο ασο και εναν μαυρο παπα,οποτε δν εχανα με τιποτα...τελικα ο αλλος ειχε κυριες που αποδειχτηκαν @@@@@ες,πηγαν με τον παπα μου κ ετσι εχασα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ.ΠΕΡΙΛΙΠΤΙΚΑ:ΕΧΩ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 280-290. VLEPW 3 LIMPS KAI ANOIGW STA 20. KANEI CALL TO BIG BLIND(1000-KALOS PAIXTHS-MALLON LOOSE) KAI ENAS LIMPER. 2S 4D 9D TO FLOP META TA CHECK TOYS PONTARW 35 KAI KANEI CALL TO BIG. AS TO TURN CHECH-CHECH & JS TO RIVER. 130 LEAD. EGW???

εση τη έκανες το επεξες τελικά το pca main ευεντ η όχι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποκερ ρε κανονικα..απλα 1ο χερι π επαιξα ειδα ΑΚs και καταλαβα πως δεν υπαρχει καλυτερο φυλλο στην τραπουλα αφου ειχα εναν μαυρο ασο και εναν μαυρο παπα,οποτε δν εχανα με τιποτα...τελικα ο αλλος ειχε κυριες που αποδειχτηκαν @@@@@ες,πηγαν με τον παπα μου κ ετσι εχασα...

:D:lol: thats the spirit

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...