Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Πηγαίνοντας πάσο με... καρέ στο 'Big One for One Drop'!


baskont

Recommended Posts

{multithumb thumb_width=540 thumb_height=540}{multithumb thumb_width=180 thumb_height=180}

Το hand που θα σας περιγράψουμε μπορεί να αποτελέσει το ... καλύτερο

fold όλων των εποχών στο πόκερ - ή το χειρότερο ! Εξαρτάται από το

ποιους θα ρωτήσεις, τι απαντήσεις θα πάρεις, και τελικά τι θα

πιστέψεις...

*** Κλικ εδώ για να διαβάστε ολόκληρο το άρθρο... ***

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν ο Morgan ειχε Τ9 μπαστουνι,τοτε στο φλοπ θα ειχε κεντα και flush draw!θα εκανε raise απο το φλοπ ή εστω απο το turn που σχηματησε το straight flush, δεν θα περιμενε το ριβερ.Ετσι οπως παιχτηκε η παρτιδα, πιστευω πως ειχε ή 77 ή Α μπαστουνι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειναι υποχρεωτικο να εκανε raise στο flop με 9Τ μπαστουνια, αν ηθελε να παιξει συντηρητικα. Στο turn μαλλον ηταν σωστο το call περιμενοντας τον Ρωσο να εχει Α μπαστουνι ή full. To allin στο river δειχνει straight flush ή υπερσυντηρητικο παιξιμο JJ pocket pair που αγνοει την πιθανοτητα του 88 και τιποτα αλλο, απο τη στιγμη που ο Morgan δεν ειναι shortstacked. Το 1ο κερδιζει, το 2ο χάνει. Ο Ρωσος αποφασισε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτός τώρα που το βρήκε το 1 μύριο να πάει? ξέρεις ποσά τουρ των 5 δολαρίων θα έπαιζε αν τα κρατούσε? ουουου ντροπή για το άθλημα. και φίλε εσύ που λες για το παίξιμο... εσύ θα το έκανες αυτό δε σημαίνει ότι αποτελεί μπούσουλα.... μέσα και τον κ**ο μου και ας έχανα.... αλλά θα έχανα με καρέ.

****Το μήνυμα μετατράπηκε από greeklish.

Moderator: Παρακαλώ χρησιμοποιείτε μόνο ελληνικά στο forum.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαν παίζουν σε άλλο λέβελ , που πας εση με τα 5 σεντς να παίξεις και να σκεπτεις? είναι δυνατόν ρε???

άσε που αυτοί ίσος έχουν και ιστορία μετάξι τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμω την τρέλα μου .Αυτός που πέταξε τα οχτάρια σήμερα απέκλεισε dwan και negreanu σε μια παρτίδα με τη άλλο? με καρέ...

dwan ΑΑ

Negreanu Α10

ρώσος καρεδας 99

board 9 χ χ χ 9 LOL

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο αντιπααλος του το είπε ξεκάθαρα πως κερδίζανε τα 8888 . ( λέει από σεβασμό στον αντίπαλο μου δεν θα αποκαλύψω τη είχα)

είναι σαν να λέει, αν δείξω τα φύλλα μου θα φανεί πόσο μακάκας είναι που πέταξε 88 88

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο αντιπααλος του το είπε ξεκάθαρα πως κερδίζανε τα 8888 . ( λέει από σεβασμό στον αντίπαλο μου δεν θα αποκαλύψω τη είχα)

είναι σαν να λέει, αν δείξω τα φύλλα μου θα φανεί πόσο μακάκας είναι που πέταξε 88 88

i think your best post man :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...