Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

pote slow play me AA


vkiller

Recommended Posts

δεν κάνω σχεδόν ποτέ slow play με ΑΑ στα αρχικά στάδια ενός τουρναμετ αλλά προσπαθώ να απομονώνω 1 έστω 2 αντιπάλους για να παίζω με πλεονεντημα.

το εκπληκτικό είναι πως στη σταρς σε 50 περίπου χέρια με ΑΑ χάθηκαν τα 48. δηλαδή 96% χάνονται οι ΑΑ εκεί. γιαυτό άλλωστε .το ΗΜ2 έδειξε καθαρή ζημιά 1500000 μάρκες με ΑΑ !!!!

αυτή είναι και η ομορφιά του ποκερ variance

σε live τουρναμετ και στην ongame μου αρέσει να κάνω τραπ με ΑΑ αλλά στη σταρς τα βάζω συνήθως πρέ φλοπ η στο φλοπ αφού έχω καεί πολλάκις. ( αυτη η διαφοροποίηση στον τρόπο παιγνιδιού μου ίσως είναι και η μεγαλύτερη ζημιά που έχω πάθει εκεί)

δείτε και τα συμμερινα 2 χέρια με ΑΑ χάθηκαν ακριβώς στο ίδιο λεπτό .

1)*** HOLE CARDS ***

Dealt to MYspearGUN [Ad Ah]

Galwaygiant: folds

Cranky<3: folds

Perelli888: folds

luckbox1991: raises 275 to 525

MYspearGUN: raises 725 to 1250

Bitxos: folds

monzemann: raises 14105 to 15355 and is all-in

_seany_2882: folds

f1zz3r: folds

luckbox1991: calls 3013 and is all-in

MYspearGUN: calls 1671 and is all-in

Uncalled bet (11817) returned to monzemann

*** FLOP *** [Th 3c 8h]

*** TURN *** [Th 3c 8h] [7s]

*** RIVER *** [Th 3c 8h 7s] [9h]

*** SHOW DOWN ***

luckbox1991: shows [6s 6c] (a straight, Six to Ten)

monzemann: shows [Qs As] (high card Ace)

luckbox1991 collected 1234 from side pot

MYspearGUN: shows [Ad Ah] (a pair of Aces)

luckbox1991 collected 9408 from main pot

2)

*** HOLE CARDS ***

Dealt to MYspearGUN [Ad Ah]

tooweird: raises 60 to 120

MYspearGUN: raises 180 to 300

monzemann: folds

FBorges: folds

f1zz3r: folds

Galwaygiant: folds

danutpeddler: folds

Perelli888: folds

tooweird: calls 180

*** FLOP *** [7s 3d 8d]

tooweird: checks

MYspearGUN: bets 360

tooweird: raises 1410 to 1770

MYspearGUN: raises 5526 to 7296 and is all-in

tooweird: calls 1255 and is all-in

Uncalled bet (4271) returned to MYspearGUN

*** TURN *** [7s 3d 8d] [8s]

*** RIVER *** [7s 3d 8d 8s] [4c]

*** SHOW DOWN ***

tooweird: shows [8c 9c] (three of a kind, Eights)

MYspearGUN: shows [Ad Ah] (two pair, Aces and Eights)

tooweird collected 6740 from ποτ

αλήθεια idolls , πάρη δέδε , καπάλα ήλιε κλπ πως τους παίζεται τους ΑΑ εκεί μέσα?

η μήπως απλά πρέπει να χαίρομαι που είμαι ο άνθρωπος των ρεκόρ? 521 χαμένα από 525 αλλ ινν ακ υς αχ το 2009 /2010 και 48 στα 50 χαμένα ΑΑ το 2011/2012

υπάρχει καμία θέση και για μένα στο ρεκόρ guiness ?

ευτυχώς μετά από 5 λεπτά στο 10 rebuy σε άλλη εταιρία στο bubble κερδήθηκε μεγάλο ποτ με semi bluff allinn στο τέρν. είχα 12 ουτς αλλά έπεσα σε σετ. φάνηκα τυχερός και κεδισα.

ήταν όμως +ev η κίνηση εκεί ? η απλά μια ριψοκίνδυνη βλακεία που με δικαίωσε καταλάθος?

υπάρχουν 4 με 5 συγκεκριμένες προυοθέσεις και ένας μαθηματικός τύπος που μας καθοδηγεί ποτέ να κάνουμε μια +ev semibluff στο τέρν και ίσως αναλύσω αυτό το θέμα μιααλλη μερα γιατί θέλει αρκετό χρόνο.

TURN [board cards: 4C,3D,TD,AS]

mpookis checks, _1timebaby_ checks, nemprofi bets 8,400, mpookis raises to 25,453 and is all-in, _1timebaby_ folds, nemprofi calls 25,453.

RIVER [board cards: 4C,3D,TD,AS,2D]

SHOWDOWN

mpookis shows [ 7D,6D ]

nemprofi shows [ 3H,3S ]

mpookis wins 68,081.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατί κάθεσαι και ταλαιπωρείς τον εαυτό σου και σπας τα νεύρα σου??τραβά όσα λεφτάκια έχεις μέσα ,,ριξτους 2 χριστοπαναγίες και κλείσε το λογαριασμό,,,,όσο τους βρίζεις,,ισχυρίζεσαι ότι είναι στημένο ,,αλλά εξακολουθείς να παίζεις εκεί κανείς δε θα σε πέρνει στα σοβαρά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάλε τα hands σε έναν converter plz.... βγάζουμε τα μάτια μας για να τα δούμε... όσο για τα λεγόμενα σου μέχρι αποδείξεως δυσκολεύομαι να τα πιστέψω αν ισχύουν τι να πω... ένα σκόρδο ένα μάτι κατι βρε αδερφέ είναι καταλληλο για την περίπτωση σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάλε τα hands σε έναν converter plz.... βγάζουμε τα μάτια μας για να τα δούμε... όσο για τα λεγόμενα σου μέχρι αποδείξεως δυσκολεύομαι να τα πιστέψω αν ισχύουν τι να πω... ένα σκόρδο ένα μάτι κατι βρε αδερφέ είναι καταλληλο για την περίπτωση σου

yy ενα σκόρδο ένα μάτι και στοπ την γκρίνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πόσο αδιάφορο θα ήταν το πόκερ χωρίς τα bad beats και τα 1 outer ... δηλαδή έλεος κάθε φορά. εσένα δηλαδή ποτέ τα ενιαρια σου δεν σπάσανε ρηγάδες? όλοι τα έχουμε παθεi και τα κάνουμε. αλλά όλοι θυμόμαστε πάντα αυτά που χάνουμε..δεν εχώ ακούσει μια φορά έναν να λέει έριξα μεγάλη κλανιά σε έναν .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

521 χαμένα από 525 αλλ ινν ακ υς αχ το 2009 /2010 και 48 στα 50 χαμένα ΑΑ το 2011/2012

αυτα φιλε που λες δεν γινονται,και ο πινοκιο θα ντρεποταν να τα γραψει αυτα.Σορρυ κιολας αλλα μας λες μαλακιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

521 χαμένα από 525 αλλ ινν ακ υς αχ το 2009 /2010 και 48 στα 50 χαμένα ΑΑ το 2011/2012

αυτα φιλε που λες δεν γινονται,και ο πινοκιο θα ντρεποταν να τα γραψει αυτα.Σορρυ κιολας αλλα μας λες μαλακιες

χαχαχαχαχαχα πινόκιο λέει xaxaxaxaxaxaxax

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΤ ΡΕ ΠΑΙΔΙΆ ΝΑ ΛΈΕΙ ΨΈΜΑΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΊ??ΤΗ ΘΑ ΚΕΡΔΉΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΆΘΕΤΑΙ ΝΑ ΓΡΆΦΕΙ ΜΑΛΑΚΕΊΕΣ!!!!!ΠΌΣΟΙ ΈΧΟΥΝ ΒΥΣΤΆΡΕΙ ΑΠΌ ΚΑΚΌ ΡΥΝΝΙΝΓΚ!!!!!ΚΑΙ ΚΆΘΕΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΡΟΙΔΕΎΕΤΕ!!!!!ΚΑΙ ΠΌΣΟΙ ΑΚΌΜΑ ΈΧΟΥΝ ΝΑ ΒΥΣΤΆΡΟΥΝ!!!! βκιλλερ αν σου χαλάει την διάθεση κοφτό αφελφε μ να βρεις την υγεία σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το εκπληκτικό είναι πως στη σταρς σε 50 περίπου χέρια με ΑΑ χάθηκαν τα 48. δηλαδή 96% χάνονται οι ΑΑ εκεί. γιαυτό άλλωστε .το ΗΜ2 έδειξε καθαρή ζημιά 1500000 μάρκες με ΑΑ !!!!

η μήπως απλά πρέπει να χαίρομαι που είμαι ο άνθρωπος των ρεκόρ? 521 χαμένα από 525 αλλ ινν ακ υς αχ το 2009 /2010 και 48 στα 50 χαμένα ΑΑ το 2011/2012

υπάρχει καμία θέση και για μένα στο ρεκόρ guiness ?

1) Ποτέ -λίγο πιο πιθανό να διασχίσει κρουαζιερόπλοιο τη Συγγρού με την όπισθεν και χωρίς καπετάνιο-

2)Ποτέ των ποτών -λίγο πιο πιθανό να τρέξει εξωγήινος καβάλα σε δεινόσαυρο στη Συγγρού για να προλάβει το κρουαζιερόπλοιο-

3) Υπάρχει αλλά σίγουρα δεν είναι αυτή του μεγαλύτερου γκαντέμη..βρες κάτι άλλο... Της υπερβολής ίσως???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lol για όλα αλλά ειδικά το 521 στα 525 χαμένα χέρια με ak vs ax είναι πραγματικά απίστευτο φίλε vkiller .. ή υπερβάλλεις ή είσαι βαπτιστήρι του μητσοτάκη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πάντως εγώ έχω βγάλει ένα πόρισμα πολύ σωστό κατά τη γνώμη μου: όταν παίζεις καλά, και είσαι είτε πρεφλοπ είτε ποστφλοπ μπροστά, το μόνο που έχεις να πάθεις είναι μπαντ μπιτ. όταν εγώ μπαίνω με ΚΑ και χάνω απο QA επειδή έχει βγει Q στο φλοπ, είναι μπαντ μπιτ. αντιθέτως, αν παίζω και είμαι τις περισσότερες φορες πίσω, δηλαδή παίζω "κακά", τότε λογικό είναι να "δίνω" εγώ περισσότερα μπαντ μπιτ στους άλλους. λένε κάποιοι ότι αν δίνεις περισσότερα μπαντ μπιτ απο αυτά που τρως, τότε δεν παιζεις καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vkiller πραγματικά ρε φίλε με τόσο δούλεμα που έχεις φάει από αυτά που γράφεις πώς συνεχίζεις να λες τέτοιες randomies; Είναι απίστευτο. Περιμένεις να πιστέψει κανείς αυτό που έγραψες, χωρίς να μπορείς να το αποδείξεις; Έχει και το ψέμα τα όριά του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vkiller ρε φίλε άμα δεν μπορείς να τα αποδείξεις αυτά που λες,άμα δεν βγεις να πεις ''ναι ρε έλεγα μαλακίες '' μην ξαναγράψεις στο forum ήδη σε έχουν στη μπούκα πολλοί θα γίνουν περισσότεροι.+1 για το πινόκιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε 1500 τουρ να χάσει κάποιος 50 φορές με άσους και 500 φορές με ακ δεν είναι και παράλογο κατά τα αλλά ίσος ο βκιλερ υπεrβάλει ως προς τα ποσοστά .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε 1500 τουρ να χάσει κάποιος 50 φορές με άσους και 500 φορές με ακ δεν είναι και παράλογο κατά τα αλλά ίσος ο βκιλερ υπεrβάλει ως προς τα ποσοστά .

Κάτι δεν κατάλαβες καλά εσύ... είπε ότι σε 50 συνεχόμενες φορές που έπαιξε ρέστα με ΑΑ έχασε τις 48 και στις 525 φορές που έπαιξε με ΑΚ vs Ax έχασε τις 521.. Αυτό όχι απλά είναι ψέμα αλλά υποτιμάει και τη νοημοσύνη σου αν περιμένει να το πιστέψεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λέω ότι όντος mporei έχει χάσει τόσες φορές με αα και ακ αλλά ξεχνά αυτές που κέρδισε και το ποσοστό του εινε λάθος .το παιδί είναι πονεμένο από το μηχανάκι και του αντιπάλους που δεν πάνε πάσο και υπερβάλλει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ τα πιστευω όλα αυτά που λέει το παλικάρι έχει απόλυτο δίκιο! έχουμε γκίνια και η γκίνια συνεχίζεται επ αόριστον ! καληνύχτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν κάνω σχεδόν ποτέ slow play με ΑΑ στα αρχικά στάδια ενός τουρναμετ αλλά προσπαθώ να απομονώνω 1 έστω 2 αντιπάλους για να παίζω με πλεονεντημα.

το εκπληκτικό είναι πως στη σταρς σε 50 περίπου χέρια με ΑΑ χάθηκαν τα 48. δηλαδή 96% χάνονται οι ΑΑ εκεί. γιαυτό άλλωστε .το ΗΜ2 έδειξε καθαρή ζημιά 1500000 μάρκες με ΑΑ !!!!

αυτή είναι και η ομορφιά του ποκερ variance

σε live τουρναμετ και στην ongame μου αρέσει να κάνω τραπ με ΑΑ αλλά στη σταρς τα βάζω συνήθως πρέ φλοπ η στο φλοπ αφού έχω καεί πολλάκις. ( αυτη η διαφοροποίηση στον τρόπο παιγνιδιού μου ίσως είναι και η μεγαλύτερη ζημιά που έχω πάθει εκεί)

δείτε και τα συμμερινα 2 χέρια με ΑΑ χάθηκαν ακριβώς στο ίδιο λεπτό .

1)*** HOLE CARDS ***

Dealt to MYspearGUN [Ad Ah]

Galwaygiant: folds

Cranky<3: folds

Perelli888: folds

luckbox1991: raises 275 to 525

MYspearGUN: raises 725 to 1250

Bitxos: folds

monzemann: raises 14105 to 15355 and is all-in

_seany_2882: folds

f1zz3r: folds

luckbox1991: calls 3013 and is all-in

MYspearGUN: calls 1671 and is all-in

Uncalled bet (11817) returned to monzemann

*** FLOP *** [Th 3c 8h]

*** TURN *** [Th 3c 8h] [7s]

*** RIVER *** [Th 3c 8h 7s] [9h]

*** SHOW DOWN ***

luckbox1991: shows [6s 6c] (a straight, Six to Ten)

monzemann: shows [Qs As] (high card Ace)

luckbox1991 collected 1234 from side pot

MYspearGUN: shows [Ad Ah] (a pair of Aces)

luckbox1991 collected 9408 from main pot

2)

*** HOLE CARDS ***

Dealt to MYspearGUN [Ad Ah]

tooweird: raises 60 to 120

MYspearGUN: raises 180 to 300

monzemann: folds

FBorges: folds

f1zz3r: folds

Galwaygiant: folds

danutpeddler: folds

Perelli888: folds

tooweird: calls 180

*** FLOP *** [7s 3d 8d]

tooweird: checks

MYspearGUN: bets 360

tooweird: raises 1410 to 1770

MYspearGUN: raises 5526 to 7296 and is all-in

tooweird: calls 1255 and is all-in

Uncalled bet (4271) returned to MYspearGUN

*** TURN *** [7s 3d 8d] [8s]

*** RIVER *** [7s 3d 8d 8s] [4c]

*** SHOW DOWN ***

tooweird: shows [8c 9c] (three of a kind, Eights)

MYspearGUN: shows [Ad Ah] (two pair, Aces and Eights)

tooweird collected 6740 from ποτ

αλήθεια idolls , πάρη δέδε , καπάλα ήλιε κλπ πως τους παίζεται τους ΑΑ εκεί μέσα?

η μήπως απλά πρέπει να χαίρομαι που είμαι ο άνθρωπος των ρεκόρ? 521 χαμένα από 525 αλλ ινν ακ υς αχ το 2009 /2010 και 48 στα 50 χαμένα ΑΑ το 2011/2012

υπάρχει καμία θέση και για μένα στο ρεκόρ guiness ?

ευτυχώς μετά από 5 λεπτά στο 10 rebuy σε άλλη εταιρία στο bubble κερδήθηκε μεγάλο ποτ με semi bluff allinn στο τέρν. είχα 12 ουτς αλλά έπεσα σε σετ. φάνηκα τυχερός και κεδισα.

ήταν όμως +ev η κίνηση εκεί ? η απλά μια ριψοκίνδυνη βλακεία που με δικαίωσε καταλάθος?

υπάρχουν 4 με 5 συγκεκριμένες προυοθέσεις και ένας μαθηματικός τύπος που μας καθοδηγεί ποτέ να κάνουμε μια +ev semibluff στο τέρν και ίσως αναλύσω αυτό το θέμα μιααλλη μερα γιατί θέλει αρκετό χρόνο.

TURN [board cards: 4C,3D,TD,AS]

mpookis checks, _1timebaby_ checks, nemprofi bets 8,400, mpookis raises to 25,453 and is all-in, _1timebaby_ folds, nemprofi calls 25,453.

RIVER [board cards: 4C,3D,TD,AS,2D]

SHOWDOWN

mpookis shows [ 7D,6D ]

nemprofi shows [ 3H,3S ]

mpookis wins 68,081.

στις 30μερες δωρεάν δοκιμαστικά του HM2 πρόλαβα και κράτησα κάποιες γραφικές παραστάσεις . δυστυχώς ήταν προβληματικό και δεν το αγόρασα. τώρα έληξε η δοκιμαστική περίοδος και δν έξω πρόσβαση στα στατιστικά.

θυμαμαιπως το 2011 είχα καθαρή ζημιά 1500000 μάρκες με ΑΑ!! που τώρα σίγουρα είναι μεγαλύτερη αφού δεν κερδίζουν ούτε φέτος οι ΑΑ τα κρίσιμα αλλ ινν. ( άλλο αν κάνω μπέτ και πάνε όλοι άσο.)

στην πρώτη γραφική είναι το φυσιολογικό. είναι μόλις 6000 χέρια από μια άλλη μικρότερη εταιρία που τα φύλαξα απλά για να δω αν τέμνονται οι γραμμές του αλλλ ινν ev και ΑΥΤΉ με τα real winnings ( ΝΕΤ AMOUNT WON ), και όντος τέμνονται σε πάνω από 20 σημεία σε μόλις 6000 χέρια. και αυτο εινα το σωστό αφού μια είναι υπέρ σου και μια εναντίων σου η τύχη!!

στις άλλες 2 γραφικές που είναι από την πόκερ σταρς είχα ζητήσει και μου έδωσαν τα χέρια όλα από το 2009 μέχρι αρχές 2012

για 100000+ χέρια ( 1400 τουρ από το 2009 και έβαλα της ημεομινίες να φαίνονται ) η γραμη αλλ ινν ev είναι συνεχώς πάνω από την γραμμή winning (. ΝΕΤ AMOUNT WON ) ούτε καν τέμνονται έστω μια μέρα!! για 1400 τόσα τουρ παίζω πάντα με την τύχη εναντίων μου!!!

ακριβώς το ίδιο συμβαίνει και στα λίγα χέρια που είχα παίξει cash στη σταρς. ούτε καν πλησιάζουν οι 2 γραμμές!!!!

Αν μου βρείτε έστω και 1 παίχτη να στείλει εδώ της γραφικές του παραστάσεις και να μην τέμνονται για δείγμα πάνω από 500000 χέρια τότε να ερθεται και να μου πείτε ότι δεν με εχουν κατακλέψει εκεί μέσα!!!! έστω και 1 παίκτη να βρείτε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! έπρεπε να τέμνονται τουλάχιστο σε 100 σημεία !! αλλά εμένα δεν πλησιάζουν καν!!!!!!!!!!!!!!!

και επειδή όσα έχω πει έχουν γίνει με ΑΑ και ΑΚ , το ότι δεν το πιστευεται είναι η καλύτερη απόδειξη πως είναι αδυνάτων να συμβούν όλα αυτά εκτός και αν εξού βάλει πρόγραμμα εναντίων μου!!! ΚΑΙ ΈΧΟΥΝ ΒΆΛΕΙ!!! ΕΚΔΙΚΗΤΙΚΆ ΓΙΑΥΤΌ ΓΊΝΟΝΤΑΙ ΌΛΑ ΑΥΤΆ.

ΚΑΙ δεν είναι μόνο αυτά το προβλημαμα μου!!! έξω χάσει σχεδόν όλα τα κρίσιμα κοιν flip πριν τα ΙΤΜ η τα Ftable . χιλιάδες κρίσιμα φλιπς όλα χαμένα!!! και μερικές μέρες στο 2009 έμενε 1 να αποκλειστεί για ticket και ενώ έμπαιναν συνεχώς ολλ ινν 3 κερδίζε πάντα το κύριο ποτ ο shortstack , το δευτερευόν ο δευτερος σε μάρκες και αυτό επαναλαμβανόταν μέχρι να αναγκαστώ να παίξω και να χάσω το τικετ!!!

Γίνονταν πράγματα που να γεννηθώ 5 φορές δεν μπορεί να πλησιαστούν!!!!

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΏΝΟΥΜΕ : ΟΡΚΊΖΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑΤΗ ΖΩΉ ΜΟΥ ΌΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΈΧΟΥΝ ΠΕΙΡΆΞΕΙ ΤΗΣ ΠΙΘΑΝΌΤΗΤΕΣ ΝΊΚΗΣ ΕΝΑΝΤΊΩΝ ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΎ ΜΟΥ!!

ΟΠΟΊΟΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΤΟ ΑΝΤΊΘΕΤΟ ΑΣ ΟΡΚΙΣΤΕΊ ΣΤΗ ΖΩΉ ΤΟΥ ΑΝ ΌΝΤΟΣ ΛΈΕΙ ΑΛΉΘΕΙΑ ΠΩΣ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΏ ΝΑ ΚΆΝΩ ΚΆΤΙ ΆΛΛΟ.

ΈΧΩ ΕΚΤΕΘΕΊ ΑΡΚΕΤΆ ΚΑΙ ΣΊΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΡΊΣΚΑΡΑ ΝΑ ΕΚΤΕΘΏ, ΔΕΝ ΈΧΩ ΛΌΓΟ ΝΑ ΤΟ ΚΆΝΩ ΑΝ ΔΕΝ ΕΊΜΑΙ ΣΊΓΟΥΡΟΣ 100% ΓΙΑ ΧΕΙΡΑΓΩΓΗΜΈΝΟ ΠΌΚΕΡ ΚΑΙ ΜΕΓΆΛΗ ΑΠΆΤΗ ΠΟΥ ΓΊΝΕΤΑΙ ΌΤΙ ΏΡΑ ΚΑΙ ΣΤΙΓΜΉ ΓΟΥΣΤΆΡΟΥΝ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και επειδή όσα έχω πει έχουν γίνει με ΑΑ και ΑΚ , το ότι δεν το πιστευεται είναι η καλύτερη απόδειξη πως είναι αδυνάτων να συμβούν όλα αυτά εκτός και αν εξού βάλει πρόγραμμα εναντίων μου!!! ΚΑΙ ΈΧΟΥΝ ΒΆΛΕΙ!!! ΕΚΔΙΚΗΤΙΚΆ ΓΙΑΥΤΌ ΓΊΝΟΝΤΑΙ ΌΛΑ ΑΥΤΆ.

Φίλε μου δεν έχω κανένα λόγο να μην σε πιστέψω κ σε πιστεύω αλλά το συγκεκριμένο σχόλιο είναι θεϊκό κ πιστεύω ότι είσαι παλικάρι που θα κάνει φοβερή παρέα.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έξω παρατηρήσει κ κάτι άλλο γενικά σε όλα τα πόκερ ρουμ, όταν έχουμε αλλ ιν σχορτστακκ με χιπ λεαδερ η` κάποιον με πολύ περισσότερες μάρκες από τον σχορτστακκ 90% ο σχορτ ότι κ να έχει ο άλλος θα κερδίσει κ με σκατά είναι αποδεδειγμένο λογικά δεν μπορεί συνέχεια να κερδίζουν οι σχορτ ειδάλλως δεν θα τελείωναν τα τουρ στο προκαθορισμένο χρονικό ωράριο..........το έχει παρατηρήσει κάποιος αυτό.....????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...