Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Αναζήτηση παιχτών για staking se mtt


LUADARKO

Recommended Posts

Γεια σας παιδιά .

Ψάχνω παίχτες που έχουνε έναν αξιόλογο αριθμό mtt παιχνιδιών στα micro stakes με σκοπό να παίξουν στην αρχή με abi κοντά στο 20 καi αν παεi καλά to concept να ανεβάζουμε σταδιακά το abi .Παίχτες που έχουν όρεξη να βάλουνε volume και να beataroun το game.

Μαζί με το staking θα υπάρχουν καi coaching hours για να βελτιώνεται o παίχτης και μαζί και τα αποτελέσματα .

Οποίος ενδιαφέρεται θα ήθελα να μου στείλει pm με nicks στις εταιρίες που παιζεi.

Cliffs

Staking για mtts

200 mtt /month

Abi των τουρνουά που θα παίζει ο παίχτης κοντά στο 20.

Coaching hours και hh reviews

Δείγμα τουρνουά μεγαλύτερο των 1000 tour

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα περιμένεις όπως περιμένουνε όλα τα παιδιά που έχουνε στείλει αιτήσεις.Αν δεν ενημερωθείς σημαίνει ότι δν πληρεις τις προυποθέσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για σου φίλε..η πρόταση σου είναι πολύ ενδιαφέρουσα..το νικ μου στην ποκερσταρς ειναι fishnik .πως μπορώ να έρθω σε επικοινωνία μαζί σου?για να σου στείλω hh κλπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα :D

Πόσους σκοπεύεις να διαλέξεις ? :)

Το coaching θα είναι ξεχωριστό για τον καθένα η θα υπάρχει γκρουπ στο skype για παράδειγμα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Έχει βρεθεί το 1o άτομο .Εξετάζω της περισσότερες περιπτώσεις που μου έχουν στείλει pm και όταν αποφασίσω tha ενημερώσω το thread.ευχαριστώ πολύ όλους για την συμμετοχή και φυσικά ακόμη είναι ανοιχτό το θέμα για συμμετοχές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΘΑΣ antonism74 στη bwin ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΙΤΜ 27 % ΚΑΙ ΑΠΟ ΛΑΙΒ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΟ WPT ΠΕΡΣΙ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ ΟΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟ ΤΗΣ BWIN 7.500 ΕΥΡΩ. ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΙΤΜ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΣΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΝΑ-ΕΝΑΜΙΣΙ ΧΡΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΤΑΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΕΩΣ ΠΟΛΥ ΘΕΤΙΚΑ. ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΠΙΑΣΑ ΜΙΑ ΜΠΛΟΦΑ ΤΟΥ ΦΙΛ ΚΟΛΙΝΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΑ ΑΛΛΑ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΧΑΣΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΣΕΤ ΑΠΟ ΤΟ ΦΛΟΠ ΕΒΓΑΛΕ Ο ΑΛΛΟΣ ΚΕΝΤΑ ΣΤΟ ΡΙΒΕΡ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΤΙΔΑ ΕΙΧΑ ΣΕΤ ΝΤΑΜΕΣ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΣΕΤ ΑΣΣΟΥΣ. ΣΤΟ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ ΛΕΓΟΜΑΙ ΜΑΘΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΙ ΤΟ EMAIL ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ adonmathas@yahoogr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας παιδιά .

Ψάχνω παίχτες που έχουνε έναν αξιόλογο αριθμό mtt παιχνιδιών στα micro stakes με σκοπό να παίξουν στην αρχή με abi κοντά στο 20 καi αν παεi καλά to concept να ανεβάζουμε σταδιακά το abi .Παίχτες που έχουν όρεξη να βάλουνε volume και να beataroun το game.

Μαζί με το staking θα υπάρχουν καi coaching hours για να βελτιώνεται o παίχτης και μαζί και τα αποτελέσματα .

Οποίος ενδιαφέρεται θα ήθελα να μου στείλει pm με nicks στις εταιρίες που παιζεi.

Cliffs

Staking για mtts

200 mtt /month

Abi των τουρνουά που θα παίζει ο παίχτης κοντά στο 20.

Coaching hours και hh reviews

Δείγμα τουρνουά μεγαλύτερο των 1000 tour

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΙ ΠΑΤΗΣΑ ΛΑΘΟΣ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΤΑ ΚΟΛΠΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ ΣΑΙΤ. ΜΕ ΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΘΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΧΡΕΙΖΕΣΑΙ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΕΥΝΟΙΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΠΑΣ ΨΗΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ. ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΙΟ ΨΗΛΑ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΕ ΜΕΣΟ ΟΡΟ ΣΤΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ Η ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΝΤΙΛΗΦΘΟΥΝ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΑΠΕΙΡΙΑΣ Η ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ . ΕΓΩ ΠΑΙΖΩ ΣΕ ΔΥΟ ΜΕ ΤΡΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΣΙΜΠΗΣΕΙΣ ΤΑ ΘΥΜΑΤΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΝΟΙΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΑΝ ΦΘΑΝΩ ΣΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΕΙΚΟΣΙ ΜΕ ΤΡΙΑΝΤΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΑΙ ΧΑΝΩ ΕΦΤΑ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΑΝΩΤΕΡΟ ΖΕΥΓΟΣ ΣΕ ΠΡΙΦΛΟΠ ΟΛ ΙΝ ΚΑΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΑΣΣΟΥΣ ΑΠΟ ΑΣΣΟ ΡΗΓΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΣΣΟ ΔΕΚΑ ΤΟΤΕ Η ΕΥΝΟΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΞΕΝΗ ΛΕΞΗ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗΣΑΝ ΑΥΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...