Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

kai mono pou skefthkame paso prepei na stamatisoume to poker


vkiller

Recommended Posts

ahahaahah

Το black hioumor σου παντός δεν απέχει και πολύ απ την πραγματικότητα...

Είναι 2 μήνες τώρα που ζητάω να στείλει κάποιος έστω 1 της γραφικές του στο ΗΜ2 και να μας δείξει πως για μεγάλο δείγμα δεν τέμνονται ούτε 1 φορά η allinn ev γραμμή με την winning !!!!

Υπάρχει έστω ένας?

δεν κάνει σε κανέναν εντύπωση πωσγια 3 χρόνια σε μεγάλο δείγμα υπάρχει αφή η απόλυτη συμμετρία με της αλλ inn EV γραμμή να ηγείται με συνέπεια και σταθερή απόσταση της winning γραμμής ? Αν αυτό δεν είναι προϊόν μακροεντολής στο λογαριασμό μου που εξασφαλίζει πως σταθερά θα παίζω με την τύχη εναντίων μου τότε τι είναι? διαχρονική συνομωσία του σύμπαντος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 73
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι εννοείς μεγάλο δείγμα; Πόσα χέρια έχεις παίξει εσύ σε cash;

γύρω στις 16000 χέρια στη σταρς και δεν τέμνονται ούτε μια φορά ενώ σε μόλις 6000 χέρια σε μικρότερο σιτε τέμνονταν ήδη 30 φορές!!

άσε που σε 1400 τουρναμεντ είχα παίξει 1450000 χέρια και πάλι δεν τέμνονται!!!!!!!!!!!

και σε τουρναμεντ που είναι μεγάλο το δείγμα με ενδιαφέρει πιο πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εννοείς μεγάλο δείγμα; Πόσα χέρια έχεις παίξει εσύ σε cash;

γύρω στις 16000 χέρια στη σταρς και δεν τέμνονται ούτε μια φορά ενώ σε μόλις 6000 χέρια σε μικρότερο σιτε τέμνονταν ήδη 30 φορές!!

άσε που σε 1400 τουρναμεντ είχα παίξει 1450000 χέρια και πάλι δεν τέμνονται!!!!!!!!!!!

και σε τουρναμεντ που είναι μεγάλο το δείγμα με ενδιαφέρει πιο πολύ.

16Κ χερια ειναι τεραστιο δειγμα ποσα χρονια παιζεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@vkiller

Πρώτα πρώτα, τα 16k hands είναι πάρα πάρα πολύ μικρό δείγμα. Έχω παίξει σε κάποια εταιρία 20k hands και στα 12k δεν τέμνονται. Μπορώ να postaro το γράφημα αν θες. Δεύτερον, χρειάζεσαι κάποιες γνώσεις μαθηματικών και στατιστικής για να καταλάβεις πως συμπεριφέρονται οι καμπύλες σε τέτοια γραφήματα, τις οποίες από ότι φαίνεται δεν τις έχεις. Αυτή τη στιγμή δεν έχω ούτε χρόνο ούτε όρεξη να κάτσω να σου εξηγήσω τη θεωρία πίσω από τις 2 νεκρές γραμμές που βλέπεις και που ερμηνεύεις όπως θέλεις, κυρίως γιατί νιώθω ότι ακόμα κι αν προσπαθήσω πάρα πολύ, δε θα μπορέσω να σε κάνω να το καταλάβεις, ή (καλύτερα) να το αποδεχθείς. Γενικά έχω προσπαθήσει άπειρες φορές να σου μιλήσω σοβαρά και να σου πω πως έχουν κάποια πράγματα, αλλά είσαι κολλημένος με δικές σου αβάσιμες ιδέες για το πώς λειτουργούν διάφορα πράγματα (εταιρίες, μαθηματικά, γραφικές παραστάσεις και λογισμικά). Είχα γράψει ένα άρθρο για το variance που πιστεύω αν το καταλάβαινες σε βάθος, δε θα είχες κάνει πολλά από τα posts σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βκιλλερ μπορείς να απαντήσεις σε μια απλή ερώτηση???γιατί συνεχίζεις να παίζεις στη pokerstars ??απαντά σε παρακαλώ...

τον ρωτησα και εγω αλλα δεν πηρα απαντηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@vkiller

Πρώτα πρώτα, τα 16k hands είναι πάρα πάρα πολύ μικρό δείγμα. Έχω παίξει σε κάποια εταιρία 20k hands και στα 12k δεν τέμνονται. Μπορώ να postaro το γράφημα αν θες. Δεύτερον, χρειάζεσαι κάποιες γνώσεις μαθηματικών και στατιστικής για να καταλάβεις πως συμπεριφέρονται οι καμπύλες σε τέτοια γραφήματα, τις οποίες από ότι φαίνεται δεν τις έχεις. Αυτή τη στιγμή δεν έχω ούτε χρόνο ούτε όρεξη να κάτσω να σου εξηγήσω τη θεωρία πίσω από τις 2 νεκρές γραμμές που βλέπεις και που ερμηνεύεις όπως θέλεις, κυρίως γιατί νιώθω ότι ακόμα κι αν προσπαθήσω πάρα πολύ, δε θα μπορέσω να σε κάνω να το καταλάβεις, ή (καλύτερα) να το αποδεχθείς. Γενικά έχω προσπαθήσει άπειρες φορές να σου μιλήσω σοβαρά και να σου πω πως έχουν κάποια πράγματα, αλλά είσαι κολλημένος με δικές σου αβάσιμες ιδέες για το πώς λειτουργούν διάφορα πράγματα (εταιρίες, μαθηματικά, γραφικές παραστάσεις και λογισμικά). Είχα γράψει ένα άρθρο για το variance που πιστεύω αν το καταλάβαινες σε βάθος, δε θα είχες κάνει πολλά από τα posts σου.

( μιλάμε για 140000 χέρια στα ΜΤΤ που δεν τέμνονται και όχι 16000)

λες άσχετο ένα παίκτη που έχει $40000 κέρδη σε 19 μήνες σε 4 εταιρίες έχοντας ως 1 όπλο τα μαθηματικά , την ψυχολογία του παιγχνιδίου και την χρήση του του table image για να παιρνάει +ev μπλόφες και ημι-μπλόφες ΒΑΣΙΣΜΈΝΕΣ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΆ , μόνο και μόνο επειδή σας δίνουνε 5 ψωροευρώ κάποιοι απατεώνες για να τους φδιαφημίζεται.

Πες μου posa κέρδη και με τη όνομα παίζεις σε διάφορες εταιρίες πριν να με πεις άσχετο και ανίδεο στα μαθηματικά του παιγνιδιού.

Αμφιβάλλω αν μπορείς να αποδείξεις μαθηματικά ποτέ μια σεμι-bluff είναι +EV

ξέρω πολύ καλά τη είναι το Variance αλλά εσύ δεν μπορείς να βαφτίζεις τον ανελέητο βιασμό της στατιστικής ως Variance !! άλλο να έχεις ένα με 2 κακούς μήνες όπου χάνεις συεχως με κάθε φύλλο και άλλο για 3 χρόνια όλα τα κρίσιμα ολλλ ινν να χάνονται με 92%+ πριν το τελικό τραπέζι και άλλο να χάνονται όλα τα ακ από αχ για 500 σερί αλλ ιννπριν το φλοπ.

ΑΛΛΆ ΕΓΏ ΔΕΝ ΛΥΠΆΜΑΙ ΟΎΤΕ ΑΥΤΟΎΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΣΤΉΝΟΥΝΕ ΚΑΙ ΧΆΝΟΥΝ ΟΎΤΕ ΑΥΤΟΎΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΓΛΥΦΟΥΝΕ ΌΠΩΣ ΕΣΎ!!!

ΕΓΏ ΛΥΠΆΜΑΙ ΑΥΤΟΎΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΣΠΡΏΧΝΟΥΝΕ ΚΑΙ ΚΕΡΔΊΖΟΥΝ , ΓΙΑΤΊ ΜΌΝΟ ΕΚΕΊ ΜΈΣΑ ΜΠΟΡΕΊ ΝΑ ΚΕΡΔΊΣΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΝΟΙΑ , ΠΑΡΑΜΥΘΙΆΖΟΝΤΑΙ ΧΆΝΟΥΝ ΚΆΘΕ ΕΠΑΦΉ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΌΤΗΤΑ ΚΑΙ ΌΤΑΝ ΞΥΠΝΉΣΟΥΝ ΑΠΌ ΤΗΝ ΠΛΆΝΗ ΘΑ ΕΊΝΑΙ ΙΑ ΑΡΓΆ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμφιβάλλω αν μπορείς να αποδείξεις μαθηματικά ποτέ μια σεμι-bluff είναι +EV

δν χρειάζεται απλά έχουμε gutshot και αφού μας ευννοει το μηχανάκι σπρώχνουμε

ΕΓΏ ΛΥΠΆΜΑΙ ΑΥΤΟΎΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΣΠΡΏΧΝΟΥΝΕ ΚΑΙ ΚΕΡΔΊΖΟΥΝ , ΓΙΑΤΊ ΜΌΝΟ ΕΚΕΊ ΜΈΣΑ ΜΠΟΡΕΊ ΝΑ ΚΕΡΔΊΣΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΝΟΙΑ

names pls

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@vkiller

Δε σε είπα άσχετο, είπα ότι δε ξέρεις μαθηματικά 1ον γιατί δεν καταλαβαίνεις τις καμπύλες σε βάθος και 2ον επειδή θεωρείς αδύνατο να αποδείξεις ότι είναι +EV ένα semibluff. Αν δε μπορείς να το κάνεις αυτό, τότε προφανώς δεν ξέρεις και πολλά από τα μαθηματικά του poker. Όχι ότι εγώ ξέρω, αλλά αυτό μπορώ να το κάνω.

Επίσης, και να σου πω πόσα κέρδη έχω, δεν πρόκειται να με πιστέψεις. Όχι επειδή είναι κανένα αμύθητο ποσό, απλά επειδή δεν μπορείς να το διαπιστώσεις. Δεν παίζουμε όλοι στη stars, στην party και στην ongame τι να κάνουμε τώρα; Κάποιοι προτιμάμε το value από το software και το easy field από το rakeback.

Τέλος, δε μου έχεις αποδείξει πουθενά ότι λίγο πριν το τελικό τραπέζι χάνεις το 92% των all in που μπαίνεις. Γράφεις συνέχεια παρόμοιες χαζομάρες, αλλά απόδειξη καμία. Συν το ότι αυτό το νούμερο κυμαίνεται από 92 μέχρι 98 τοις εκατό, αναλόγως πόσο σου έρχεται κάθε φορά να πεις την ώρα που γράφεις το post. Χωρίς απόδειξη θα σε παίρνουμε πάντα στο ψιλό.

Υ.Γ. Για το ότι παίρνω εγώ λεφτά για να τσακώνομαι μαζί σου δε το συζητάω καν. Αν αυτή ήταν η δουλειά για την οποία πληρωνόμουν, θα έκανα τη ζωή μου πολύ πιο εύκολη με το να σου σβήνω όλα τα post. Σιγά μη καθόμουν να σου μιλήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περάσαν τόσοι μήνες και ακόμα με αυτόν ασχολείστε.

Ρε Μήτσο τον χρόνο που αφιερώνεις για τις απαντήσεις σου βάλτον κάπου αλλού σε κάποιον άλλον τομέα οπουδήποτε.

Α και Μπούκη με κάθε σου απάντηση μας δικαιώνεις απόλυτα.

Υ.Γ Ο Νταρβιν Μουν ο ξυλοκόπος που βγήκε 2ος το 2009 για 5.182.601$ είναι πιο έξυπνος από όλους τους Έλληνες ποκεράδες μαζί. Η λογική του χαζού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τον χρόνο που αφιερώνεις για τις απαντήσεις σου βάλτον κάπου αλλού

Read more: Pokerland Φόρουμ - kai mono pou skefthkame paso prepei na stamatisoume to poker http://pokerlandgr.com/forums/poker-han ... 70#p109770#ιξζζΒʹΓʹιμνΖΓ

μετά από 2500 ποστ χαμένου χρόνου και ενέργειας (εκτός αν πληρωνώσουν γιαυτά) τελικά το κατάλαβες και σταμάτησες να σπαταλάς το χρόνο σου.ελπίζω να κανείς πιο επικοδομητικά πράγματα τώρα έχει 1 χρόνο να φανείς.

WELCOME BACK

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και άλλο για 3 χρόνια όλα τα κρίσιμα ολλλ ινν να χάνονται με 92%+ πριν το τελικό τραπέζι και άλλο να χάνονται όλα τα ακ από αχ για 500 σερί αλλ ιννπριν το φλοπ.

ξεπερασες το στηβεν σπιλμπεργκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τον χρόνο που αφιερώνεις για τις απαντήσεις σου βάλτον κάπου αλλού

Read more: Pokerland Φόρουμ - kai mono pou skefthkame paso prepei na stamatisoume to poker http://pokerlandgr.com/forums/poker-han ... 70#p109770#ιξζζΒʹΓʹιμνΖΓ

μετά από 2500 ποστ χαμένου χρόνου και ενέργειας (εκτός αν πληρωνώσουν γιαυτά) τελικά το κατάλαβες και σταμάτησες να σπαταλάς το χρόνο σου.ελπίζω να κανείς πιο επικοδομητικά πράγματα τώρα έχει 1 χρόνο να φανείς.

WELCOME BACK

Κάτσε ρε vkiller που θα το παίξεις και ιστορία τώρα. Δεν είπε ότι να ασχολείσαι με poker forum είναι πέταμα χρόνου, είπε ότι το να ασχολούμαι μαζί σου είναι πέταμα χρόνου. Know the difference.

Σταύρο έχεις δίκιο φίλε, αυτό ήταν το τελευταίο σοβαρό post που αφιερώνω στον vkiller. Από εδώ και πέρα θα τον αντιμετωπίζω κι εγώ όπως όλοι οι άλλοι εδώ μέσα. Που ανέβασε ένα χέρι σήμερα και τον έχουν πάρει στο ψιλό και τον κοροϊδεύουν, επειδή ξέρουν ότι έχει ποστάρει άλλο ένα bad beat.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάπια άτομα εδω μέσα σου έχουμε αφιερώσει χρόνο με απαντήσεις, μοιραζώμενοι τις γνώσεις μας, τα αποτελέσματα μας και τις εμπειρίες μας που πιστοποιούμε μέσω εικόνων και γραφημάτων.

Εσύ αντίθετα είσαι μόνο λόγια και αστήρικτες υπόνιες χωρίς αποδείξεις. Είσαι ο λόγος είχα να ποστάρω εδώ ενα χρόνο. Είσαι ο λόγος που ποστάρω μόνο σε φορουμ του εξωτερικού. Είσαι η ζωντανή αποδειξη οτι η βλακεία και η παντογνωσία είναι αήτητη.

Είσαι ο παίχτης που τα γνωρίζει όλα και έμεις αυτοί που θέλουμε να τα μάθουμε όλα... καλή σου τυχη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή σου τύχη.

exw αναλύσει εις βάθος δεκάδες αν όχι εκατοντάδες παρτίδες αλλά εσύ βλέπεις αυτά που θες φαίνεται.

για όσα έξω πει πάντα βάζω επιχειρήματα και αποδείξεις. Αν κάποιοι εξυπηρετείται ένα σάπιο σύστημα , δικαίωμα σας.

εγώ ορκίζομαι στη ζωή μου και όχι μόνο πως είναι χειραγωγημένη η ποκερσταρς και πως παίζω με πρόγραμμα εναντίων του λογαριασμού μου.

Εσύ τολμάς να ορκιστείς για το αντίθετο?

STARSREGS .COM ΜΕ ΤΟ ΣΉΜΑ ΤΟΥ ΣΥΠΕΡΝΟΒΑ

ΝΟ COMMENT

starsregs .com

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τον χρόνο που αφιερώνεις για τις απαντήσεις σου βάλτον κάπου αλλού

Read more: Pokerland Φόρουμ - kai mono pou skefthkame paso prepei na stamatisoume to poker http://pokerlandgr.com/forums/poker-han ... 70#p109770#ιξζζΒʹΓʹιμνΖΓ

ΕΊΧΕ ΑΦΙΕΡΏΣΕΙ ΔΕΚΆΔΕΣ ΏΡΕΣ , ΕΚΑΤΟΝΤΆΔΕΣ ΜΑΚΡΟΣΚΕΛΉ ΠΟΣΤ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΆΕΙ ΣΤΑ ΠΟΣΤ ΜΟΥ ΑΝ ΘΥΜΆΣΑΙ. ΕΊΤΕ ΣΑΝ ΜΠΟΟΚΗΣ ΕΊΤΕ ΣΑΝ ΒΚΙΛΛΕΡ ΕΊΤΕ ΣΑΝ ΒΑΣΣΊΛΗΣ 21 ( ΒΈΒΑΙΑ ΤΟ ΈΚΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΑΖΗΜΊΩΤΟ)

μετά από 2500 ποστ χαμένου χρόνου και ενέργειας (εκτός αν πληρωνώσουν γιαυτά) τελικά το κατάλαβες και σταμάτησες να σπαταλάς το χρόνο σου.ελπίζω να κανείς πιο επικοδομητικά πράγματα τώρα έχει 1 χρόνο να φανείς.

WELCOME BACK

Κάτσε ρε vkiller που θα το παίξεις και ιστορία τώρα. Δεν είπε ότι να ασχολείσαι με poker forum είναι πέταμα χρόνου, είπε ότι το να ασχολούμαι μαζί σου είναι πέταμα χρόνου. Know the difference.

Σταύρο έχεις δίκιο φίλε, αυτό ήταν το τελευταίο σοβαρό post που αφιερώνω στον vkiller. Από εδώ και πέρα θα τον αντιμετωπίζω κι εγώ όπως όλοι οι άλλοι εδώ μέσα. Που ανέβασε ένα χέρι σήμερα και τον έχουν πάρει στο ψιλό και τον κοροϊδεύουν, επειδή ξέρουν ότι έχει ποστάρει άλλο ένα bad beat.

Δεν είπε ότι να ασχολείσαι με poker forum είναι πέταμα χρόνου, είπε ότι το να ασχολούμαι μαζί σου είναι πέταμα χρόνου. Know the difference.

:::::::

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PAIZW TO 109 RI STI STARS TWRA EDW KAI MISH WRA.

THA ΚΆΝΩ ΈΝΑ ΠΕΊΡΑΜΑ. ΈΞΩ ΉΔΗ ΑΝΈΒΕΙ ΕʹΕʹ00 ΜΆΡΚΕΣ ΚΑΙ ΤΏΡΑ ΤΟΥΣ ΣΚΙΛΟΒΡΊΖΩ ΣΤΟ CHAT . ΕΊΝΑΙ ΚΑΙ Βʹ ΣΥΠΕΡΝΟΒΑ ΜΈΣΑ.

ΝΑ ΔΟΎΜΕ ΑΝ ΘΑ ΑΡΧΊΣΟΥΝ ΣΕΤ ΥΠ ΚΑΙ ΜΠΑΤ ΜΠΗΤ ΌΠΩΣ ΚΆΘΕ ΦΟΡΆ ΑΜΈΣΩΣ ΜΕΤΆ ΤΟ ΒΡΙΣΊΔΙ.....

ΛΟΛ ..ΈΚΛΕΙΣΑΝ ΤΟ ΤΡΑΠΈΖΙ ΤΏΡΑ ...ΜΕ ΆΛΛΑΞΑΝ ΤΡΑΠΈΖΙ ΚΑΙ ΈΞΩ aSkS ..ΑΚ ΔΕΝ ΘΑ ΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΌ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για αλλη μια φορά θα σε φωτήσω.. πήγαινε

Options, Τοurnament Summary Options και ενεργοποίησε το,

μετά βαλε το ΗΜ να κάνει import Σύμφωνα με τα φόρουμ υποστήριξης του HM είναι η νούμερο ένα αιτία για λάθος υπολογισμό του allin ev στα τουρνουά...

τουλάχιστον απο δώ και πέρα μετά απο αυτή την ρύθμηση να τρέχεις καλά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΊΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΉΤΑΝ ΓΙΑ ΚΑΛΌ...

6 ΛΕΠΤΆ ΜΕΤΆ ΤΟ ΒΡΙΣΊΔΙ ΉΔΗ Δʹ ΣΕΤ ΥΠ!!!

Α) ΔΕΝ ΒΡΉΚΑ ΤΗ ΔΎΝΑΜΗ ΝΑ ΠΕΤΆΞΩ ΤΟ ακ ΣΕ ΦΛΟΠ ΜΕ ΟΒΕΡΚΑΡΤΣ ΚΑΙ FLUSHDRAW

*** HOLE CARDS ***

Dealt to MYspearGUN [As Ks]

MYspearGUN: raises 111 to 211

Emaa: folds

panagiotis96: folds

neckbr4ke: folds

Feitsch: folds

McJoggers: raises 300 to 511

g_kafouros: folds

pochtar13: folds

MYspearGUN: calls 300

*** FLOP *** [2s 8s 5h]

MYspearGUN: checks

McJoggers: bets 375

MYspearGUN: raises 1214 to 1589

McJoggers: raises 453 to 2042 and is all-in

MYspearGUN: calls 453

*** TURN *** [2s 8s 5h] [Th]

*** RIVER *** [2s 8s 5h Th] [4h]

*** SHOW DOWN ***

MYspearGUN: shows [As Ks] (high card Ace)

McJoggers: shows [Ac Ah] (a pair of Aces)

McJoggers collected 5256 from ποτ

Β) ΞΑΝΆ ακ ΜΈΣΑ ΣΕ ΔΎΟ ΛΕΠΤΆ

*** HOLE CARDS ***

Dealt to MYspearGUN [Ac Kh]

DrNo252: raises 100 to 200

MYspearGUN: raises 1853 to 2053 and is all-in

Dowgh-Santos: calls 1908 and is all-in

buckguy2200: folds

Trekan61: folds

MON3Y$HOT: folds

Joeik: folds

O3EPCK: folds

DrNo252: folds

Uncalled bet (145) returned to MYspearGUN

*** FLOP *** [6d Qd 9h]

*** TURN *** [6d Qd 9h] [2h]

*** RIVER *** [6d Qd 9h 2h] [5c]

*** SHOW DOWN ***

MYspearGUN: shows [Ac Kh] (high card Ace)

Dowgh-Santos: shows [9s 9c] (three of a kind, Nines)

Dowgh-Santos collected 4166 from ποτ

Γ) ΧΑΡΙΣΤΙΚΉ ΒΟΛΉ. Γʹ ΟΥΤΣ ΡΊΒΕΡ

MYspearGUN: posts big blind 150

*** HOLE CARDS ***

Dealt to MYspearGUN [Jd 4d]

Dowgh-Santos: folds

buckguy2200: folds

Trekan61: folds

MON3Y$HOT: folds

Joeik: folds

iRTW: folds

O3EPCK: calls 150

DrNo252: calls 75

MYspearGUN: checks

*** FLOP *** [9h 4s 5d]

DrNo252: bets 150

MYspearGUN: calls 40 and is all-in

O3EPCK: folds

Uncalled bet (110) returned to DrNo252

*** TURN *** [9h 4s 5d] [Qc]

*** RIVER *** [9h 4s 5d Qc] [6h]

*** SHOW DOWN ***

DrNo252: shows [6d 4h] (two pair, Sixes and Fours)

MYspearGUN: shows [Jd 4d] (a pair of Fours)

DrNo252 collected 530 from pot

*** SUMMARY ***

ΠΆΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΟΣΤΆΡΙ ΕΝΤΌΣ 5 ΛΕΠΤΏΝ

ΌΜΩΣ ΊΔΙΟ ΛΕΠΤΌ ΣΤΟ Εʹ REBUY ΣΕΤ ΟΒΕΡ ΣΕΤ ΈΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΏΣΩ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΌΔΩΣΗ ΤΗΣ ΑΓΆΠΗΣ ΤΟΥΣ ΚΑΛΎΤΕΡΑ.

Α)

*** HOLE CARDS ***

Dealt to MYspearGUN [8h 8s]

pascualpro5: folds

Dude2392: folds

claudioney18: folds

MYspearGUN: calls 80

trzcinsky: folds

BrazyCrain: folds

Vardan0007: folds

Jakezesnake: raises 200 to 280

Alexandre074: folds

MYspearGUN: calls 200

*** FLOP *** [Qc 7c 8c]

Jakezesnake: bets 320

MYspearGUN: calls 320

*** TURN *** [Qc 7c 8c] [Ts]

Jakezesnake: bets 880

MYspearGUN: raises 7529 to 8409 and is all-in

Jakezesnake: calls 3460 and is all-in

Uncalled bet (4069) returned to MYspearGUN

*** RIVER *** [Qc 7c 8c Ts] [2s]

*** SHOW DOWN ***

Jakezesnake: shows [Tc Th] (three of a kind, Tens)

MYspearGUN: shows [8h 8s] (three of a kind, Eights)

Jakezesnake collected 10050 from ποτ

Β) ΉΔIO ΤΟΥΡ 1 ΛΕΠΤΌ ΜΕΤΆ ΤΗΛΤΑΡΙΣΜΈΝΟΣ ΒΆΖΩ ΑΠΌ ΜΠΡΟΣΤΆ ΑΛΛ ΙΝΝ ΟΒΕΡ ΜΠΈΤ ΓΙΑ ΝΑ ΠΆΕΙ ΠΆΣΟ Ο ΑΝΤΊΠΑΛΟΣ ΑΛΛΆ Η ΚΑΤΆΛΗΞΗ ΕΊΝΑΙ ΝΑ ΚΆΝΕΙ ΦΥΛΛ ΠΆΝΩ ΣΤΟ ΧΡΏΜΑ ΜΟΥ. ΒΛΈΠΕΤΑΙ ΕΊΧΕ ΚΑΙ ΑΥΤΌΣ ΡΑΝΤΕΒΟΎ ΜΕ ΤΡΙΠΣ ΣΤΟ ΦΛΟΠ

*** HOLE CARDS ***

Dealt to MYspearGUN [Tc Kc]

Alexandre074: folds

pascualpro5: folds

Dude2392: folds

claudioney18: raises 110 to 210

MYspearGUN: calls 210

trzcinsky: folds

BrazyCrain: folds

YouKnwMyName: folds

Jakezesnake: folds

*** FLOP *** [9c 5c 9d]

claudioney18: checks

MYspearGUN: bets 6129 and is all-in

claudioney18: calls 6129

*** TURN *** [9c 5c 9d] [Ah]

*** RIVER *** [9c 5c 9d Ah] [Ac]

*** SHOW DOWN ***

claudioney18: shows [Kh 9h] (a full house, Nines full of Aces)

MYspearGUN: shows [Tc Kc] (a flush, Ace high)

claudioney18 collected 12918 from pot

MYspearGUN finished the tournament in 375th place

*** SUMMARY ***

Total pot 12918 | Rake 0

Board [9c 5c 9d Ah Ac]

Seat 1: trzcinsky folded before Flop (didn't bet)

Seat 2: BrazyCrain (button) folded before Flop (didn't bet)

Seat 3: YouKnwMyName (small blind) folded before Flop

Seat 4: Jakezesnake (big blind) folded before Flop

Seat 5: Alexandre074 folded before Flop (didn't bet)

Seat 6: pascualpro5 folded before Flop (didn't bet)

Seat 7: Dude2392 folded before Flop (didn't bet)

Seat 8: claudioney18 showed [Kh 9h] and won (12918) with a full house, Nines full of Aces

Seat 9: MYspearGUN showed [Tc Kc] and lost with a flush, Ace χιγη

Παντός τους θαυμάζω κάθε φορά που τους βρίζω πόσο άμεσα και δυναμικά αντιδρούν !!! 6 λεπτά χρειάστηκαν για να με καθαρίσουν σε δύο τουρ που είχα double average

βέβαια ήταν απλά στησίματα της τράπουλας που θα μπορούσα να πάω και πάσο

αλλά τα βάζω γιατί απλά ακολούθησαν αμέσως μετά το βρισίδι μου στο chat τους.

3 χρόνια μετά το σκυλοβρίσιμο μου αντιδρου το ίδιο και ποπυ πολύ χειρότερα άμεσος και άμεσα!!! σας στέλνω δεκάδες αποδείξεις και κάποιοι ακόμα λένε για συμπτώσεις και variance !!!

Δεν πιστευω με τόσες χιλιάδες ενδείξεις κάποιος να πιστευει πως είναι όλα συμπτώσεις!!!!!

πόσο χαμηλό IQ πρέπει να έχει? πιο λίγο και από καθυστερημένης αγελάδας για να μην βλέπει την πραγματικότητα και το στημένο της όλης κατάστασης.

το ξαναπάμε:::

ΠΙΟ ΣΤΗΜΈΝΟ ΠΕΘΑΊΝΕΙΣ

ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΆΖΕΙ ΟΎΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΑΛΛ ΙΝΝ EV ΤΟΥ hm2 ΑΝ ΕΊΝΑΙ ΛΆΘΟΣ. ΣΊΓΟΥΡΑ ΕΊΝΑΙ ΛΆΘΟΣ ΌΧΙ ΓΙΑΤΊΔΕΝ ΤΈΜΝΟΝΤΑΙ ΣΕ ΚΑΝΈΝΑ ΣΗΜΕΊΟ ΓΙΑ 140000 ΧΈΡΙΑ ΑΛΛΆ ΓΙΑΤΊ ΜΕ ΑΔΙΚΕΊ ΚΙΌΛΑΣ ΑΦΟΎ ΈΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΠΟΛΎ ΠΟΛΎ ΠΙΟ ΜΕΓΆΛΗ Η ΑΠΌΣΤΑΣΗ ΤΟΥΣ!!!

ΕΔΏ ΜΙΛΆΜΕ ΆΡΧΙΣΑ ΑΠΌ ΤΟ 2009 ΝΑ ΜΕΤΡΆΩ ΤΑ ΚΡΊΣΙΜΑ ΑΛΛ ΙΝΝ ΜΕ ακ ΕΝΑΝΤΊΩΝ ΑΧ ΜΉΠΩΣ ΚΑΙ ΚΕΡΔΊΖΩ ΜΕΡΙΚΆ ΚΑΙ ΑΠΛΆ ΔΕΝ ΤΑ ΘΥΜΆΜΑΙ ΚΑΙ ΕΊΧΑ ΜΕΤΡΉΣΕΙ 3 ʹ ΜΌΛΙΣ ΚΕΡΔΙΣΜΈΝΑ ΑΠΌ ΔΕΊΓΜΑ 500 ΚΑΙ ΠΆΝΩ ΟΛΛ ΙΝΝ ΠΡΙΝ ΤΟ ΦΛΟΠ!!! ΠΈΡΣΥ ΈΧΑΝΑ ΜΕ αα ΑΠΌ ΑΧ 92 % ΠΛΕΟΝΈΚΤΗΜΑ ΚΑΙ ΦΈΤΟΣ ΧΆΝΩ ΣΕΤ ΟΒΕΡ ΣΕΤ ΚΑΙ ΠΙΆΝΩ ΚΚ ΠΆΝΩ ΣΕ αα ΉΔΗ 27 ΦΟΡΈΣ ΣΕ 60 ΤΟΥΡ!!

οτα ΓΊΝΟΝΤΑΙ ΌΛΑ ΑΥΤΆ ΜΠΡΟΣΤΆ ΣΤΑ ΜΆΤΙΑ ΜΟΥ ΤΗ ΜΕ ΝΟΙΆΖΟΥΝ ΤΑ hm2 ΚΑΙ ΠΡΆΣΙΝΑ ΆΛΟΓΑ? ΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΊΤΕ ΠΈΝΤΕ ΖΩΈΣ ΟΎΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΠΛΗΣΙΆΣΟΥΝ ΝΑ ΓΊΝΟΥΝ ΌΛΑ ΑΥΤΆ!!!

(((((Για αλλη μια φορά θα σε φωτήσω.. πήγαινε

Options, Τοurnament Summary Options και ενεργοποίησε το,

Read more: Pokerland Φόρουμ - kai mono pou skefthkame paso prepei na stamatisoume to poker http://pokerlandgr.com/forums/poker-han ... 02#p109802#ιξζζΒʹΓʹΞΕʹΠΡμνΓʹ)

ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΈΝΟ ΕΊΝΑΙ ΕΔΏ KAIMHNES

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετα απο 5ʹ χρονια που παιζω ονλαιν ποκερ ειμαι σιγουρος οτι το ονλαιν ποκερ δεν ειναι αγγελλικα πλασμενο,ΑΛΛΑ ΡΕ vkiller ημαρτον ρε συ,με αυτα που γραφεις δεν το καταλαβαινεις οτι ο κοσμος θα σε παρει στο βραστο?

Σοβαρεψου λιγο,νομιζεις οτι η μεγαλυτερη εταιρεια καθεται και ασχολειται και σε παρακολουθει ολη την ωρα για να δει τι γραφεις?

ΑΠο τα λεγομενα σου και την κριση που εχεις καταλαβαινω και γιατι εισαι χαμενος στην ποκερσταρς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...