Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Paixte mazi mou ston TELEFAIO MEGALO AGWNA


vkiller

Recommended Posts

την κυριακή 19 αυγούστου θα είναι η τελευταία μου session !!Από τον σεπτέμβριο δεν θα εχώ χρόνο για πόκερ , ((ίσως λίγες ώρες cash τη βδομάδα και τίποτε άλλο)). θα την γιορτάσω παίζωντας 4 μεγάλα τουρ σε 3 εταιρίες. συνολικής αξίας $720 δίνω μετοχές 5 % η μια αξίας $36 μέχρι το 40 % το άλλο 60 % το κρατάω για μένα.

ΤΑ ΛΕΦΤΆ ΣΤΕΊΛΤΕ ΤΑ ΣΤΗΝ ΠΟΚΕΡΣΤΑΡΣ ΌΝΟΜΑ : MYSPEARGUN

το warm up ($215 )

το sunday milion ($215 ) ( όνομα myspeargun στη σταρς )

το championship ($200 ) ( mpookis στην ongame )

και το 50k gtd head hander 80eurw ( $90 ) (glamourbet στην IPN )

σας στέλνω της γραφικές μου

ΤΑ ΛΕΦΤΆ ΣΤΕΊΛΤΕ ΤΑ ΣΤΗΝ ΠΟΚΕΡΣΤΑΡΣ ΌΝΟΜΑ : MYSPEARGUN

( μόλις σταλούν επιβεβαιώστε σε αυτό το ποστ και είναι οκ. δεν χρειάζεται να επιβεβαιώσω , ίσως είμαι διακοπές και δεν εχώ ίντερνετ . θα επιστρέψω κυριακή για την σεσσίων όπου και θα επιβεβαιώσω όσους έχουν στείλει.)

θα παρακαλούσα όχι ευχές γιατί δεν μου αρέσουν οι ευχές στον τζόγο και ειδικά το GL

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνώμη για το άκυρο ποστ αλλά πολλά μπράβο στον Ντάνι για τα συνεχόμενα στακαρίσματα.Είναι από τους μοναδικούς σ'αυτόν το τομέα και τον παραδέχομαι ,χωρίς ωστόσο να τον ξέρω προσωπικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφού σε κλέβει η stars ρε φίλε τι να σε στακκαρουμε τρελοί είμαστε? :P

της 3 εταιρίες που θα παίξουμε όπως δείχνουν οι γραφικές έχουμε συνολικά +$30000 παρά τα όργια στην σταρς .

τώρα όσο για την σταρς , όσο και αν φαίνεται παράξενο θα μου κάνουν μεγάλη ζημιά εάν μπω σε τελικό τραπέζι σε ένα από τα 2 μεγάλα κυριακάτικα ουρναμεντ!!!

Από Σεπτέμβρη έξω να ασχοληθώ με πολύ σοβαρά ζητήματα για το μέλλον μου που δεν θα μου φήνουν χρόνο για πόκερ ΜΤΤ . τα είχα αναβάλει αρκετό καιρό. Μόνο το πόκερ μποεί να τα καταστρέψει με της πολλές ώρες και τα αγία ξενύχτια.

Δεν πρόκειται όμως να ασχοληθώ από σεπτέμβρη ξανά με πόκερ παρά μόνο 2 με 3 φορές το μήνα, εκτός αν γλυκανθώ από ένα μεγάλο cash την κυριακή που είναι η αποχαιρετιστήρια session !!! και ξανακυλυσω στον πειρασμό του ΜΤΤ !!!! επιπλέον χάνοντας 1800 τουρ όπου διεκδικούσα το 100 % και κερδίζοντας ένα που θα μοιράσω το 40 % , πάλι ζημιά μου κάνουν.

Άρα μόνο κερδίζοντας μπορεί να μου κάνει πλέον ζημιά η ποκερσταρς!!!!

Άρα όπως και να το δει κανείς είναι +ev το στακκάρισμα αλλά έτσι και αλιως δεν το εχω ανάγκη. θα τα παίξω τα τουρ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχω ποντάρει ότι στο επόμενο δίμηνο θα σε έχουν κλείσει σε ψυχιατρείο ..όσοι πιστοί ποντάρετε γιατί η απόδοση πέφτει,,

πες απόδοση.

it is α ΒΕΤ !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνώμη για το άκυρο ποστ αλλά πολλά μπράβο στον Ντάνι για τα συνεχόμενα στακαρίσματα.Είναι από τους μοναδικούς σ'αυτόν το τομέα και τον παραδέχομαι ,χωρίς ωστόσο να τον ξέρω προσωπικά

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liondani 10 %

kosturos 10 %

20 % left

giorgoskey τομαγαζή προσφέρει ωραιότατο ψάρι στα κάρβουνα μαζί με τα κόκκαλα.

Αν δεν σου αρέσουν τα κοκκαλλα απλά πάρε φιλέτο από άλλο μαγαζί.

δυστυχώς δεν προσφέρεται ψάρι χωρίς κόκκαλα ούτε τριανταφύλλο χωρίς αγκάθια. sorry .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liondani 10 %

kosturos 10 %

με πμ (ZS3 )10 %

γνωστό μέλος της κοινότητας έστειλε $72 πριν λίγο ζητώντας με PM να μην αναφέρω ποιος είναι και οφοιλω να το σεβαστώ.

οπότε 10 % left

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η προσφορά κλείνει αύριο η ώρα 18 :00 με την έναρξη του warm up .

θα ανοίξω ξανά τον υπολογιστή εκείνη την ώρα , οπότε οποίος στείλει τα υπόλοιπα 10 % να το δηλώσει εδώ και όχι με πμ για να μην στείλουν και άλλοι μετά από αυτον.

10 % left

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φίλε είσαι κακός. και αν θες να μου την σπάσεις τουλάχιστο σεβαστού τους άλλους Γʹ που στακαραν.

εχω ζητήσει ξεκάθαρα όχι ευχές και όχι gl . το γράφω ΤΌΣΟ ΞΕΚΆΘΑΡΑ. γιατί δεν το σεβαστικές?

αν είχες συμετάσχει θα μπορούσα να σε πιστώσω ότι το είπες καλοπροαίρετα. αλλά έξω από το χορό είναι πολύ άσχημο αυτό που έκανες!!!

όταν για 15 χρόνια οι ευχές για gl καλή τύχη και καλή επιτυχία σου βγαίνουν ως γκαντεμιά, μετά γίνεσαι προληπτικός και δεν θες ευχές. τώρα θα παίξω μεγάλα τουρ στην τελευταία μου session και θα ήθελα τουλάχιστο να το σεβαστείς όπως το έκαναν και οι άλλοι. πόσο μάλλον όταν δεν παίρνεις μέρος!!

αν έχεις την καλσυνη παρ το πίσω και μπες επεξεργασία και εξαφανίσε την ευχή σου να μην την βλέπω. Πραγματικά μου χαλάει την ψυχολογία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ty

ευκαιριά να διαγράφουν και οι 2 φοβίες μου σημμερα στο φινάλε .

α) η φοβία για το λογισμικό της πόκερ σταρς

β) η φοβία για τι ς ευχές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lol ρε μας δουλεύετε;

ty

ευκαιριά να διαγράφουν και οι 2 φοβίες μου σημμερα στο φινάλε .

α) η φοβία για το λογισμικό της πόκερ σταρς

β) η φοβία για τι ς ευχές.

είσαι psycho τελικά, εγώ φταίω που πήγα να κάνω κ σοβαρή συζήτηση μαζί σου και ευχήθηκα και καλή τύχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giorgosk θεωρώ πως είπες καλοπροαίρετα το GL χωρίς να δεις πως ζήτησα όχι ευχές στην αρχή γιαυτό και απολογούμαι για την αντίδραση μου .

antreask / δεκτή η πλάκα αν και όντος δεν μου αρέσουν οι ευχές.

άρχισε τοπρώτο τουρ γιαυτό κλείνει οριστικά η προσφορά.

30 % δόθηκε

70 % κρατάω.

μια χαρά. μου αρέσει αυτή η αναλογία.

θα επανέλθω με τον απολογισμό της μέρας μόλις τελειώσω από όλα τα τουρ.

τώρα κλείνω το ποκερλαντ για να συγκεντρωθώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...