Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Europoker (Ongame) Ζητάω Βοήθεια!


*DIAMOND*

Recommended Posts

Καλησπέρα, αντιμετωπίζω μεγάλο πρόβλημα με αυτή την εταιρεία ενώ παλιότερα ήταν όλα μια χαρα.. Απ' ότι εμαθα άλλαξε ιδιοκτήτη μέσα στο καλοκαίρι και από τότε όλα πάνε στραβά! 

 Ας τα πάρουμε όλα από την αρχή. Τέλος Μαϊου είχα κάνει μια ανάληψη μέσω Neteller, μετά από άπειρες συζητήσεις μαζί τους στο live chat τελικώς τα λεφτά μπήκανε με καθυστέρηση 40 ημερών! Έπειτα επιχείρησα μια πιο μεγάλη ανάληψη γύρω στις 20 Αυγούστου, πάλι τα ίδια! Μιλήσα μαζί τους πολλές φορές στο live chat, τιποτα τα λεφτά δεν έχουν μπει ακόμα! Το κερασάκι στην τούρτα: την Τρίτη έπαιζα τελικό για Πράγα και το πακέτο το έπαιρνε μόνο ο 1ος. Είχα μείνει HU και είχα 56,000 ενώ ο αντίπαλος είχε 16.000. Ξαφνικά το τουρνουά "πάγωσε" (Τhe tournament has been frozen) και τελικά ακυρώθηκε. Το αποτέλεσμα ήταν να μου βάλουν απλά κάποιο ποσό στο λογαριασμό μου στη Europoker. Τι να το κάνω όμως από τη στιγμή που δεν μου στέλνουν τα λεφτα; Τώρα έχουν κλείσει και το live chat για να μην τους ζαλίζουμε που τους ζητάμε απλά τα λεφτά μας!!! 

 Είναι δυνατόν να υπάρχουν τέτοιες απαράδεκτες εταιρείες και μάλιστα να ανήκουν στην Ongame που υποτίθεται ότι είναι μια δυνατή πλατφόρμα; Έστω ότι υπάρχουν γιατί η Ongame δεν κάνει τίποτα; Επιπλέον το site της Οngame δεν λειτουργεί εδώ και καιρό (ongame.com). Από κάτι παλία email βρήκα την ηλεκτρονική διεύθυνση (email) της Οngame και έστειλα μύνημα.. Απάντηση δεν πήρα ποτε!

 Όποιος γνωρίζει αν μπορώ να κάνω κάτι ή αν μπορεί να μου πει πως μπορώ να επικοινωνήσω με κάποιον υπεύθηνο της Ongame παρακαλώ να με βοηθήσει! 

Ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H Ongame ανήκει εδώ και καιρό στον όμιλο της Amaya (ναι της ιδιοκτήτριας του PokerStars). Δες εδώ στην αρχική τους σελίδα και το σχετικό λογότυπο: http://www.amayagaming.com/

 

Δεν χάνεις κάτι, αν επικοινωνήσεις με την μαμά εταιρία, καταρχήν για να σου πούνε που ακριβώς πρέπει να απευθυνθείς, αφού όπως αναφέρεις το Europoker ούτε καν απαντάει στα μηνύματά σου...

 

Σε κάθε περίπτωση είναι προτιμότερο να παίζεις σε εταιρίες που έχουν σοβαρή παρουσία στην ελληνική αγορά (με έλληνες μάνατζερς, τμήμα υποστήριξης κλπ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...