Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

47 registration


genok

Recommended Posts

εδω να παραθεσω οτι μεχρι προ τινος ειχα μονο 4 λογισμικα της bossmedia απο περυσι που αρχισα να παιζω bossmedia.

1.sportingbet.gr 2.-vistabet 3.-betoto 4-bwin

μετα αρκετο καιρο εγκατεστησα το λογισμικο απο bet-at-home στην οποια ημουν πελατης για το στοιχημα ομως δεν επαιξα καθολοθ απο εκει.

μετα με αφορμη την εισβολη αλλοδαπων στο φρεερολλ της sportingbet.gr διεμαρτυρηθικα στην bossmedia μεσω του λογισμικου της sportingbet.gr και πηρα την απαντησι οτι εφοσον ειναι πελατες μας εχουν το δικαιωμα να παιξουν.

και πως παιζουν ερωτησα κανουν εγγραφη στην sb?

oxi μου ειπε κατεβαζουν το λογισμικο της sb και μπαινουν με τον κωδικο που εχουν στην μητρικη εταιρεια

οποτε μπορειτε να κανετε και εσεις το ιδιο.

εμενα με ενδιεφεραν κυριως τα μεγαλα τουρνουα free

κατεβασα λοιπον απο την σελιδα της sb με τις ευλογιες της bossmedia τα εξης λογισμικα

1. τουρκικο 2.-ιταλικο 3.-δανικο 4.-σουηδικο 5-φινλανδικο 6.γερμανικο 7.πορτογαλικο 8-ισπανικο 9-νορβηγικο 10.- γαλλικο 11.-αγγλικο 12.- ουγγρικο 13.-πολωνικο 14.ρωσικο 15.βουλγαρικο 16.σλοβενικο 17.τσεχικο 18.κροατικο 19.σλοβενικο 20.σερβικο η ρουμανικο δεν μπορω να δω το εχω απεγκαταστησει.

σε ολα αυτα μπορουσα να μπω μονο με τον κωδικο της SB(sportingbet.gr) δηλαδη h bossmedia μου επετρψε να τους κατεβασω αλλα οφειλει να τα μετρησει ως ενα

αλλα βλεπετε τα συστηματα ασφαλειας δεν εχουν μυαλο και τα ξουραφια της bossmedia φαινεται οτι διαθεουν λιγο .

εχουμε μεχρι στιγμης 25 μαζι με τα περσινα

ανοικσα στο italiko σαιτ λογαριασμο με τα στοιχεια μου αλλα τι να κανω εγω αφου ειχε λογισμικο bossmedia.

φτανουμε τα 26 λογισμικα.

μετα γραφτηκα στο mermaid, kingsolomon,pokerheaven.celebpoker,hellenic,yahoo kai επισης κατεβασα και το cardroom2 του αστερια και της 24hpoker στους οποιους ειμαι πελατης στο αστερια εχω κανει καταθεση στην 24h poker δεν εκανα γιατι παγωσα απο τις εξελιξεις οποτε φτανουμε σε ενα συνολο 36 λογισμικων παντα με τις ευλογιες της αγιας bossmedia.

μετα με της ευλογιες της αγιας sportingbet(βλεπε κυριο fvφωτη) 2 γειτονοι μου ξαδελφια μεταξυ τους κατεωασαν το λογισμικο της bossmedia της sb σε αλλο φακελλο απο τον δικο μου τα δικα μου ηταν ολα στο program files .

αυτοι παιξανε για λιγο καιρο αραια και που γιατι το σπιτι τους πηρε φωτια και καηκε ο υπολογιστης τους αυτο ειναι εν γνωσει της σπορτινγκμπετ μου το επετρεψε ο κυριος φωτης αρκει να μην παιζαμε ταυτοχρονα.

παιζανε μονο στα φρεερολλ καταλαβαινετε με την ζημια που παθανε. εχουν σταματησει εδω και καιρο.

που ειναι η παραβαση κυρια bossmedia?

και ποιον θα εξαπατουσα αφου ημουν αναγκασμενος να μπαινω με τον κωδικο της sb oloi ξεραν ποιος ειμαι.

και να λαβετε υποψιν οτι αυτα τα 20-25 logimsika της sb των ξενων κρατων ηταν φρεερολλ η vip τουρνουα.

για τα γκαραντι κυριε στελιο επαιξα 2 φορες απο τον δικο σας κωδικο το 4000$ που αρχιζει στις 12 και τις 2 φορες κανενας ουτε ο neksam ηταν μεσα ουτε o dipoker

sto πρωτο εκερδισα 375$(μηπως αυτο ειναι εξαπατηση?) και στο δευτερο εχασα την περασμενη πεμπτη 80$ απο rebyi.

αυτο το τουρνουα το επαιξα και απο την sportingbet 1 fora πληρωσα σε reebui 40$ τα οποια και πηρα πισω μιας και τερματισα στην 22 θεση πληρονοντουσαν οι 30( μηπως αυτο ειναι απατη?) αν δεν ειναι απατη τοτε για ποια τουρνουα μιλατε και με εκθετετε εγω δεν εχω παιξει σε αλλα εκτος 3-5 sit and go με 3$ εισιτηριο σε ενα απο αυτα ηταν και ο dipoker αλλα δεν ξερω τι εκανε?

ποιους πηγα λοιπον να εξαπατησω?

σε table δεν εχω παιξει ουτε με τον neksam τα περιεγραψε ο ιδιος εκτος βεβαια και τα συστηματα ασφαλειας της boss εχουν προβλημα με τα ματια τους και βλεπουν το omaha σαν 5-card draw που παιζει o neksam βλεπετε και τα 2 παιγνιδια εχουν πολλες καρτες στο χερι 5 το card draw kai 4 το omaha οποτε τα κακομοιρα τα μηχανηματακια μπερδευτηκαν και εχει δικιο η bossmedia.

επισης ουτε με τα αλλα ατομα εχω βρεθει αντιπαλος τωρα εμαθα τα ονοματα και των αλλων δυο και δεν υπαρχουν μονο 4-5 που λετε εσεις η sportingbet moy eipe to μεσημερι που μιλησα οτι ειναι 25-30 λογαρισμοι.

και εαν τα δικα μου ποστ που ζητουσαν την εμφανιση σας για να μαθουμε απο καποιον τι γινεται και βγηκατε κακως απο τα ρουχα τους με μερικους που θα γραψουν εδω θα βγειτε απο την bossmedia.

κρειττον το σιγαν του λαλειν κυριε kspoker και μαθε να εισαι λιγο ευγενης κανενα ποστ μου δεν ηταν υβριστικο αν δεν αντεχετε την κριτικη δεν φταιω πουθενα εγω και ομιλειτε περιφρονητικα για το προσωπο μου στα ποστ σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...