Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Pros Pokerland.gr


MannerBoy

Recommended Posts

MannerBoy έγραψε:

MannerBoy έγραψε:

Kai kati akoma. Einai gnwsto to quote "stin istoria menoun oi doxasmenoi kai oxi oi plousioi"

egw to allaxa gia na apantisw ston vergiti me xioumoristko yfos otan milise gia tin morfosi mou.

[/quote:xsjwfgez]

αλλη φορα να προσεχεις οταν αλλαζεις την σειρα των λεξεων.

η ελληνικη γλωσσα ξερεις δεν αστειευεται δεν ξερει απο χιουμορ ουτε και απο ποκερ και sportingbet.gr or bossmedia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manner

εσύ μου φαίνεται υποτιμάς τη νοημοσύνη μας. "Προσφέρθηκες" να βοηθήσεις τα παιδιά με τους κλειδωμένους λογαριασμούς. Πήρες τηλέφωνο κάποιους γνωστούς που έχεις σε κάποια καζίνο και μόλις σου είπαν κάποια πράγματα για "απάτες", δεν έχεις σταματήσει να το καταδηλώνεις στο φόρουμ με ειρωνεία. Για "ομαδικό" πόκερ, για τη χαρά σου που η Boss έπιασε τους κλέφτες, ότι σε προστατεύουν από κακόβουλους απατεώνες και μπορείς να κάνεις ήσυχος τη δουλειά σου, να παίζεις πόκερ. Και αυτό επειδή είχες καποια κόντρα με τον genok, ο οποίος βέβαια κάνει τεράστιο λάθος να εξαπολύει απειλές και χαρακτηρισμούς κατα πάντων. Και εναντίον σου, το "ανθρωπος των εταιρειών" είναι αστείο...

Σε ρωτάω. Αν ο genok άνοιξε 100 λογαριασμούς γιατί έχει πάθος με τα freeroll της ...Πολωνιας ή δεν είχε λεφτά, είναι τόση μεγάλη απατεωνιά για να τον κάνεις ρόμπα εδώ μέσα; Αυτός είναι ο απατεώνας που πρέπει να του πάρουν τα λεφτά που δεν κέρδισε με τις "απάτες" του, αλλά κατέθεσε πριν 5 μέρες; Ας του κλειδώσουν τα sites, ας του απαγορεύσουν να ξαναπαίξει, ας του κάνουν συστάσεις επειδή παρέβη κάποιους όρους που δεν ήξερε ή δεν έδωσε σημασία, δεν ξέρω, αλλά τα λεφτά ας του τα δώσουν. Και αν όχι η boss, ας του τα δώσουν τα sites από την τσέπη τους, δεν είναι και καμμια περιουσία!!! Θα είναι και καλό παράδειγμα, ότι προσοχή τι κάνετε στα rooms, γιατί μπορεί να μπλέξετε.

Ενα βράδυ βρίσκω έναν Ελληνα σto pokergr που έτσι ξαφνικά, χωρίς να του πω εγώ τίποτα, μου έλεγε στα Ελληνικά ποιά φύλλα έκανε πάσο. Και επειδή κατάλαβα ότι ο άνθρωπος δεν είχε μυαλό, του είπα αμέσως να σταματήσει γιατί μπορεί να μπλέξουμε. Και αμέσως κάποιος άλλος μου είπε bravo bas_kont, που σημαίνει ότι παρακολουθούσε τι γινόταν!!!! Αν εγώ δεν είχα αυτή την άμεση αντίδραση ή αν ο τύπος δε σταμάταγε και χωρίς να το θέλω έμπλεκα, πως θα έβρισκα το δίκιο μου; Ρωτάω.

Και η ξευτίλα του φόρουμ και του pokerland ποιά είναι; Επειδή μετέδωσε την είδηση σύμφωνα με τις πληροφορίες που είχε; Επειδή με καλή πίστη και σύμφωνα με όσα βλέπαμε εδώ μέσα, κάποια μέλη τάχθηκαν στο πλευρό των παικτών και όχι της εταιρείας; Είναι ξεκάθαρο αυτό που είπες για την ξευτίλα και την άνανδρη επίθεση, μην το γυρνάς, τουλάχιστον ένα συγνώμη επιβάλεται από τη μεριά σου.

Τώρα αν διατυμπάνισα τις ικανότητες μου στο πόκερ, είναι προς κρίση όλων των μελών που με διαβάζουν τόσο καιρό. Και μου φαίνεται θα σταματήσω να ασχολούμαι για λίγο καιρό γιατί και άκρη δε βγαίνει και θέλω να παίξω και λίγο πόκερ... Δεν μπορουμε να συμφωνούμε και όλοι σε όλα...

Το σίγουρο είναι πάντως ότι θέλω να έχω καλές σχέσεις με όλους. Και ό,τι λέω, δεν στο λέω ούτε για να στην πω, ούτε για να το παίξω αρχηγός, δικήγόρος, και ψώνιο. Νομίζω ότι όταν στο φόρουμ δε συμφωνούμε με κάτι, καλό είναι να παραθέτουμε τα επιχειρήματα μας και όχι να μιλάμε για ξευτίλα, απατεωνιές, άνανδρους, ψάρια και καρχαρίες. Ούτε για το τέλος του online poker και τον πρωθυπουργό, genok! Χάνουμε την επικοινωνία όταν γράφουμε εν βρασμώ και είναι σίγουρο ότι μπορούμε να έχουμε πολύ καλή όταν είμαστε λίγο ψύχραιμοι... Το λέω γιατί κι εγώ έχω γράψει εν βρασμώ και όταν τα διάβασα μετα από μια εβδομάδα, δε μου άρεσαν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Epidi i douleia mou einai na paizw poker kai oxi na kanw post (more food gia na me kraxete :P ) tha stamatisw kapou edw.

Allwste kai i diki mou i prothesi den einai na erxomai se antiparathesi.

Anadri epithesi itan gia emena oti to pokerland.gr taxthike me kleista ta matia yper twn paixtwn xwris na akousei tin alli pleura.

Mporeis na fantasteis ton euato sou san neo paixti pou mpainei gia prwti fora sto site pws tha antidrouse blepontas kati tetoio ?

Anandri epithesi einai gia emena oti twra pou kai oi allh pleura eipe tin istoria apo tin diki tis meria den eida kapoia allagi sta nea.

Xeftyla einai oti afinoun kapoion/kapoious na kanoun dekades "axrista" post kata pantwn gia to poso adikimenoi einai kai to pws ton eklepsan oi etaireies.

Kane ena search kai des posa tetoia themata yparxoun..

Prosopika den eipa oti eklepsan oute oti to kanan me poniro skopo.

Apla tonisa tin apantisi tis BossMedia kai tin euxaristisa gia tin asfaleia pou parexei.

An aurio bgei kai zitisei syggnwmi kai dwsei ta lefta pisw sta paidia eseis nomizete oti tha stenaxwrithw giati pisteuete oti douleuw gia tin Boss i oti eimai tagmenos yper tis.

Mou ftanei pou yparxoun toulaxiston 2 members pou xeroun oti tha xarw an ta pragmata paroun tetoia tropi.

Den exw me kanenan tipota prosopiko.

Apla kapoioi miloun poly

misoun poly

ftynoun xoli

Exete dikaio tha eprepe na douleuw kai oxi na kanw post.

Kali synexeia se olous

kai may the flop be with u

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bosio έγραψε:

manner ολοι(αρα και εσυ) πρέπει να καταλάβουμε οτι τα νεύρα ορισμένων παιδιών είναι τεντωμένα με αυτό το συμβάν της boss. Ο poliscas καλά έκανε και το έβαλε στην αρχική το θέμα γιατί απασχολεί πολύ κοσμο.

Το αν έχεις σχέση με την boss ή όχι, είναι καθαρά δικό σου θέμα και δε με απασχολεί προσωπικά.

Τώρα το λόγο έχουν τα δικαστήρια και όχι εμείς...

twra molis pliroforithika oti kleisan kai alloi 2-3 logariasmoi.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MannerBoy έγραψε:

MannerBoy έγραψε:

Kai kati akoma. Einai gnwsto to quote "stin istoria menoun oi doxasmenoi kai oxi oi plousioi"

egw to allaxa gia na apantisw ston vergiti me xioumoristko yfos otan milise gia tin morfosi mou.

[/quote:3fzh7rrb]

1.den exw ipotimisei se kammia periptwsi ti morfwsi sou,gia allo logo eimaste se auto to site

2.egw dexomai to oti endiafer8hkes gia ta paidia kai esteiles mail,apla na xereis oti exeis asximo tropo,kai akoma kai an exeis dikio to xaneis milontas gia xeutiles,gia to oti den sou kaigetai k.a ..

filika :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...