Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

συμμετοχη στο teamplay


taras

Recommended Posts

Polis ειμαι καινουργιο μελος στο pokerland ουτε 1 μηνα και σου εστειλα μια αιτηση για συμμετοχη στο teamplay με το nickname : parapano.

Αν και ειμαι μαλλον ψαρι σε σχεση με τους υπολοιπους εδω μεσα(6 μηνες στο poker ) θα ηθελα να δοκιμασω .

Σ ευχαριστω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Taras είσαι καλοδεχούμενος. Όπως ακριβώς είπες, αυτή είναι μία πρώτης τάξεως ευκαιρία για εξάσκηση. Η ομάδα που σχηματίζουμε δεν πάει για να σπάσει κανένα ρεκόρ και κυρίως θα κυνηγάμε τα φρηρολς.

Επιβεβαίωσα την εγγραφή σου, οπότε πήγαινε τώρα και δήλωσε συμμετοχή στον αυριανό αγώνα. Απομένουν ακόμη 2 θέσεις κενές, μετά θα πρέπει να σχηματίσουμε 2η ομάδα :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χρήσιμη και ουσιαστική διευκρίνιση:

Για να μπορέσει να παίξει κάποιος στους αγώνες της ομάδας θα πρέπει να έχει real money account. Ειδάλλως δεν θα μπορεί να συνδεθεί στο τουρνουά και θα ακυρωθεί όλη η ομάδα από το συγκεκριμένο αγώνα...

Για το λόγο αυτό βεβαιωθείτε ότι όντως έχετε real money account στο Pokerroom.

Πολύ σωστά ο ikavak μου θύμισε ότι πέρσι σε κάποιο τουρνουά ακυρώθηκε η ομάδα γιατί ένα μέλος δεν είχε χρήματα στο λογαριασμός του (έστω 1-2 ευρώ...)

Έκανα ερώτηση στο φόρουμ του Pokerroom για αυτό το συγκεκριμένο θέμα. Μόλις μου απαντήσουν θα σας ενημερώσω και για αυτό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Polis,

επειδη δεν εχω παρα μονο μερικα fpp στον λογαριασμο στο pokeroom και για να μην δημιουργησω προβλημα και στους υπολοιπους καλυτερα να μπει καποιος αλλος στην θεση μου.Εκτος και αν λαβεις καποια διευκρινιση .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...