Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Στα $2,750 το prize pool του GOPC


moderator

Recommended Posts

2 μέρες απομένουν ακόμη για το εναρκτήριο τουρνουά του 1ου Greek Online Poker Championship και μέχρι στιγμής 25 παίκτες έχουν δηλώσει την πρόθεση να συμμετέχουν και να λάβουν τον κωδικό.

Κάνοντας έναν γρήγορο υπολογισμό έχουμε:

25 x 30 => $750

HellenicPoker => $1,300

Pokerland => $650

ΣΥΝΟΛΟ PRIZE POOL: $2,700

Δηλαδή η αξία του τίκετ είναι πολύ πάνω απο τα $100 και η συμμετοχή κοστίζει $30. Πρόκειται για μια εξαιρετική ευκαιρία, που δεν πρέπει να χάσετε.

Υπενθυμίζουμε ότι όποιος δεν λάβει μέρος στο εναρκτήριο τουρνουά, χάνει ουσιαστικά το πρωτάθλημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mallon tha to kanetai monoisas to tournoua.ekleisan kai ton diko mou kodiko sto HELLENICK.allos enas ligoteros.

Apoxoro apo to ROOM tis apateonias kai tis roufianias.(an diabasate to thema katigories sto hellenick foroum)

Kalo kalokairi sta koroida sas.

Y.G. 26 ioyniou freeroll.1 thesi k@di@nos1 (iraklio)

47 thesi k@di@nos (iraklio)

telika,ti epitrepetai kai ti oxi ?

to psari mirizei apo to kefali.kai opoios katalabe.

JYPNHSTE-JHMEROSE

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

odissei, παρτους ένα τηλέφωνο να στο ξεμπλοκάρουν, εν' όψει του πρωταθλήματος. Εξήγησε τους ότι παίζει και η γυναίκα σου από το ίδιο Pc, αλλά δεν έκανες chip dumping, το καταθέτω κι εγώ αυτό...

Πάντως, όταν κάποιος έχει δύο λογαριασμούς σε ένα skin, ας μην κάνει register στο ίδιο τουρνουά και με τους δύο λογαριασμούς, για να αποφεύγει τα προβλήματα.

Δηλαδή jefteri, αν έκανες ένα τουρνουά σπίτι σου, θα με άφηνες να παίξω σε 2 θέσεις και να αλλάζω από τραπέζι σε τραπέζι? Αν ναι, πες μου που μένεις και πότε θα κάνεις τουρνουά. Φρόντισε να έχεις σηκώσει αρκετά λεφτά από την τράπεζα όμως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ λυπάμαι που δεν μπορεί να λάβει μέρος ο Odissei (που τον ξέρουν οι πάντες στο Apolonia για τις ικανότητές του) και ο Jefteris. Σε ένα τέτοιο πρωτάθλημα δεν πρέπει να λείπει κανένας.

Όμως ρε παιδιά, οι εταιρίες δεν είναι παρανοϊκές να κόβουν κωδικούς γιατί έτσι τους τη βάρεσε.. Από λάθος, απο αμέλεια, ίσως και άπο άγνοια μπορεί να γράψατε δύο κωδικούς στο ίδιο τουρνουά, κι αυτό δεν επιτρέπεται..

Δυστυχώς, έτσι έχουν τα πράγματα. Το έχουμε γράψει 100 φορές: μεγάλη προσοχή με τους λογαριασμούς σας.

Πέρσι είχε κλειδώσει το Party ένα σωρό κωδικούς γιατί χρησιμοποιούσαν κάτι αθώα κατά την προσωπική μου γνώμη προγράμματα, που υπολόγιζαν pot odds κλπ. Όμως δυστυχώς κανένας δεν διάβασε στους κανονισμούς ότι αυτό είναι ενάντια στους κανόνες του Party... Άλλες πάλι αίθουσες τα επιτρέπουν,,,,

Μεγάλη προσοχή στους κανονισμούς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

me tis diakopes ths DEH ti tha ginei?xthes eixa apo 5:30 ews 11:30 to vrady...mhn kanei kana asteio ayrio sto GOPC. Takh den mporesa na erthw logo toy patera mou ,(ksereis) ematha oti perasate wraia ,thn epomenh tha eimai mesa...eimai o BILLGREEK.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

odissei, έμαθα ότι οι παίκτες του apollonia, υπολογίζουν το prize pool των τουρνουά ως εξής:

"3200 ευρώ σύνολο... Μείον 1500 που θα πάρει ο Οδυσσέας, μένουν 1700..." lol

Οι παρκαδόροι έχουν πληρώσει συνοριοφύλακα να τους παίρνει τηλέφωνο όταν περνάς τα σύνορα και στήνονται στην ουρά να σου παρκάρουν το αυτοκίνητο, γιατί "βρωμάς, λέει, φιλοδώρημα"!.. Το ποτήρι σου στο τραπέζι είναι πάντα γεμάτο, μια σερβιτόρα έχει επωμιστεί αποκλειστικά αυτό το καθήκον... Και στις τουαλέτες χτίζουν ήδη private wc για σένα, έχουν βάλει αγγελία και για πορτιέρη... "Ζητείται πορτιέρης ευπαρουσίαστος για private WC vip player"...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, αυτό που λες είναι ένα πολύ σοβαρό ζήτημα..και πρέπει να δούμε πως θα πρέπει να το αντιμετωπίσουμε.

Τουλάχιστον στην πρώτη φάση μετρούν οι δύο καλύτερες βαθμολογίες - χάρη στη φοβερή δομή που σκέφθηκε ο baskont - κι έτσι η μία απουσία δεν θα είναι καταστροφική.

Αλλά μετά τον ημιτελικό γύρο η κάθε απώλεια βαθμών μπορεί να ειναι μοιραία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

baskont έγραψε:

odissei, έμαθα ότι οι παίκτες του apollonia, υπολογίζουν το prize pool των τουρνουά ως εξής:

"3200 ευρώ σύνολο... Μείον 1500 που θα πάρει ο Οδυσσέας, μένουν 1700..." lol

Οι παρκαδόροι έχουν πληρώσει συνοριοφύλακα να τους παίρνει τηλέφωνο όταν περνάς τα σύνορα και στήνονται στην ουρά να σου παρκάρουν το αυτοκίνητο, γιατί "βρωμάς, λέει, φιλοδώρημα"!.. Το ποτήρι σου στο τραπέζι είναι πάντα γεμάτο, μια σερβιτόρα έχει επωμιστεί αποκλειστικά αυτό το καθήκον... Και στις τουαλέτες χτίζουν ήδη private wc για σένα, έχουν βάλει αγγελία και για πορτιέρη... "Ζητείται πορτιέρης ευπαρουσίαστος για private WC vip player"...

Εγώ λέω στο τουρνουά να τον ξεκινήσουμε με starting stack 500 μάρκες...:woohoo: :woohoo:

Άσε που του την έχω φυλαγμένη γιατί με είχε πετάξει απο ένα τελικό τραπέζι με ένα σετ στα 7ρια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JEFTERIS έγραψε:

Mallon tha to kanetai monoisas to tournoua.ekleisan kai ton diko mou kodiko sto HELLENICK.allos enas ligoteros.

Apoxoro apo to ROOM tis apateonias kai tis roufianias.(an diabasate to thema katigories sto hellenick foroum)

Kalo kalokairi sta koroida sas.

Y.G. 26 ioyniou freeroll.1 thesi k@di@nos1 (iraklio)

47 thesi k@di@nos (iraklio)

telika,ti epitrepetai kai ti oxi ?

to psari mirizei apo to kefali.kai opoios katalabe.

JYPNHSTE-JHMEROSE

[/quote:257gab5z]

Εγω προτείνω ολες αυτές τι σκατοεταιρίες που δεν αφήνουν τους ελληνες παικταράδες να κάνουν άνετα chip dumping και τους κλείνουν τους κωδικούς να τις στείλουμε στο εισαγγελέα.

Αμαν πια..........

Ντροπή της σκατοεταιρείας που προστατεύει τους άλλους παίκτες που δεν κάνουν chip dumping.

Δεν έχω κωδικό στην hellenic και δεν είμαι υπάλληλος της εταιρείας.

Επιπλέον σωστά αναφέρει ο jefteris οτι τον ρουφιάνεψαν αλλοι παίκτες και γιαυτό εκλεισε ο κωδικός (κωδι΄κοί του). Μόνο που για μια άλλη φορά οι λέξεις στην σύγχρονη Ελλάδα χάνουν το νοημά τους. Παντως μόνο ρουφιάνοι δεν είναι φίλε jefteri.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JEFTERIS έγραψε:

Mallon tha to kanetai monoisas to tournoua.ekleisan kai ton diko mou kodiko sto HELLENICK.allos enas ligoteros.

Apoxoro apo to ROOM tis apateonias kai tis roufianias.(an diabasate to thema katigories sto hellenick foroum)

Kalo kalokairi sta koroida sas.

Y.G. 26 ioyniou freeroll.1 thesi k@di@nos1 (iraklio)

47 thesi k@di@nos (iraklio)

telika,ti epitrepetai kai ti oxi ?

to psari mirizei apo to kefali.kai opoios katalabe.

JYPNHSTE-JHMEROSE

[/quote:k6g2lujs]

Εγω προτείνω ολες αυτές τι σκατοεταιρίες που δεν αφήνουν τους ελληνες παικταράδες να κάνουν άνετα chip dumping και τους κλείνουν τους κωδικούς να τις στείλουμε στο εισαγγελέα.

Αμαν πια..........

Ντροπή της σκατοεταιρείας που προστατεύει τους άλλους παίκτες που δεν κάνουν chip dumping.

Δεν έχω κωδικό στην hellenic και δεν είμαι υπάλληλος της εταιρείας.

Επιπλέον σωστά αναφέρει ο jefteris οτι τον ρουφιάνεψαν αλλοι παίκτες και γιαυτό εκλεισε ο κωδικός (κωδι΄κοί του). Μόνο που για μια άλλη φορά οι λέξεις στην σύγχρονη Ελλάδα χάνουν το νοημά τους. Παντως μόνο ρουφιάνοι δεν είναι φίλε jefteri.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den xerw ti lete eseis alla oi 2 prwtoi toy ASOP kai sta 2 toyrnoya pou exoyn ginei ws twra 8a einai sta SKOPIA kai filodoxoume pali gia to 1-2.:laugh: :woohoo:

file BILLGREEK tournoua 8a ginoun polla...ayta omws pou telika metroun einai alla 8emata poly pio sovara..

Ta 8erma mou syllhphtiria kai mesa apo dw....kai elpizw na to xeperaseis grhgopa oso dyskolo kai an einai..ta exw perasei kai xerw poly kala.

Sto epomeno (pou 8a ginei syntoma )se perimenw kai na eisai sigouros pws 8a perasoyme teleia

polla xairetismata !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

takisnik έγραψε:

den xerw ti lete eseis alla oi 2 prwtoi toy ASOP kai sta 2 toyrnoya pou exoyn ginei ws twra 8a einai sta SKOPIA kai filodoxoume pali gia to 1-2.:laugh: :woohoo:

Προβλέπεται σκληρή μάχη! Μου αρέσουν αυτές οι δηλώσεις γιατί φτιάχνουν το κλίμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδιά εαν ερθει ο Τάκης σε board με 4-3 πάσο οτι και να εχετε.

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ετυχώς που εχω δουλειά και δεν θα ερθω.

Τάκης, Στεφανος ωχ μαμα μου. Ετοιμαστειτε για πολλα bad beat. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Πλάκα κάνω, καλη τυχη σε όλους.

Θα τα πούμε στο επόμενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

takisnik έγραψε:

den xerw ti lete eseis alla oi 2 prwtoi toy ASOP kai sta 2 toyrnoya pou exoyn ginei ws twra 8a einai sta SKOPIA kai filodoxoume pali gia to 1-2.:laugh: :woohoo:

file BILLGREEK tournoua 8a ginoun polla...ayta omws pou telika metroun einai alla 8emata poly pio sovara..

Ta 8erma mou syllhphtiria kai mesa apo dw....kai elpizw na to xeperaseis grhgopa oso dyskolo kai an einai..ta exw perasei kai xerw poly kala.

Sto epomeno (pou 8a ginei syntoma )se perimenw kai na eisai sigouros pws 8a perasoyme teleia

polla xairetismata !!

taki sta skopia den 8a paixoume me simademenes trapoules,opote de sas vlepw!!! :woohoo:

oso gia esena billgreek ta 8erma mou syllhpithria...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...