Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

5 Θέσεις από την EXPEKT για το GPT


Expekt Poker

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 107
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα,

όχι, σήμερα διεξάγεται μόνο ο τελικός, με $225 συνολικό buy in. Αυτή τη στιγμή έχουμε 13 εγγραφές με βρβαείο 5 πλήρη πακέτα, αξίας $1800 το καθένα. Οι πιθανότητες είναι ακόμα 5 στα 13....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα...

Έχουμε κάνει κατάθεση 200€ με paysafe και δεν βγαίνει στο υπόλοιπο λογαριασμου μας και θέλουμε να μπούμε στο τουρνουά.Κάποιο τηλέφωνο επικοινωνίας δεν βρίσκουμε στην σελίδα με ποιον μπορούμε να επικοινωνήσουμε...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγγνώμη για τα greeklish ήμουν στα νεύρα… κ δεν βγάζω κ άκρη τι έγραψα.. το ποστάρω κανονικά

Καλησπέρα σας.

Έπαιξα σήμερα στο FINAL GPT.

Έγινε κάτι που πραγματικά μοιάζει αλλά δεν είναι απίστευτο.

Σε ένα χέρι (είχα περίπου το τα 2/5 του average) κάνω limp για να δω το flop.

Κρατούσα A9 (μπαστούνι , σπαθί) κ στο φλοπ ήρθαν 8-5-6 (2 καρά κ μια κούπα)

2 άτομα πριν από μένα κάνουν check κ είμαι εγώ κ ακόμα ένας.

Παταώ CHECK αλλά δεν το παίρνει… (ο χρόνος μιάνετε κανονικά) ξαναπαταώ.. τίποτα… πάω να πιάσω το LAPTOP (το έχω πάντα δίπλα σε περίπτωση που κάτι πάει στραβά) αλλά ξαφνικά βλέπω σε επιτάχυνση να πέφτουν τα φύλλα κ με βλέπω κ εμένα ALL IN!!!

Προφανώς κ δεν υπήρχε λόγος να προσπαθήσω να κλέψω blinds αλλά ούτε κ να μπω all in χωρίς έστω μια επαφή!

Τι ακριβώς έχει συμβεί? Είναι η πρώτη φορά που το βλέπω αυτό κ πραγματικά δεν πίστευα στα μάτια μου. Επίσης δεν μπορώ να το εξηγήσω γιατί από την μια πρέπει να ανεβάσεις τα blinds για να πας all in κ από την άλλη έχω σεταρει την επιβεβαίωση του ALL IN. Δεν λέω σαφώς ότι θα κέρδιζα το τουρνουά αλλά θεωρώ άδικο έτσι να χάσω το buy-in μου (direct buy-in όχι ticket) και κατά συνέπεια να διεκδικήσω κάτι καλύτερο.

Παρακαλώ ενημερώστε με για το τι έχει συμβεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φίλοι της Expekt και του Pokerland!

Σας ετοιμάσαμε μια φανταστική προσφορά, όπου μπορείτε να κερδίσετε μια θέση στο τελικό δορυφορικό τουρνουά που οδηγεί στο Scotty’s Bootcamp, με πακέτο αξίας $10.000 και συμμετοχή στο WSOP στο Λας Βέγκας! Μην χάνετε την ευκαιρία, να κερδίσετε το καταπληκτικό ταξίδι και να γνωρίσετε τον παγκόσμιο πρωταθλητή του Πόκερ Scotty Nguyen από κοντά. Το μόνο που πρέπει να κάνετε, είναι να μας στείλετε μια φωτογραφία, διαβάστε περισσότερα, ακολουθώντας τον πιο κάτω σύνδεσμο

http://wildfireapp.com/website/6/contests/19741

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Expekt Poker έγραψε:

Καλησπέρα φίλοι της Expekt και του Pokerland!

Σας ετοιμάσαμε μια φανταστική προσφορά, όπου μπορείτε να κερδίσετε μια θέση στο τελικό δορυφορικό τουρνουά που οδηγεί στο Scotty’s Bootcamp, με πακέτο αξίας $10.000 και συμμετοχή στο WSOP στο Λας Βέγκας! Μην χάνετε την ευκαιρία, να κερδίσετε το καταπληκτικό ταξίδι και να γνωρίσετε τον παγκόσμιο πρωταθλητή του Πόκερ Scotty Nguyen από κοντά. Το μόνο που πρέπει να κάνετε, είναι να μας στείλετε μια φωτογραφία, διαβάστε περισσότερα, ακολουθώντας τον πιο κάτω σύνδεσμο

http://wildfireapp.com/website/6/contests/19741

fotografia??

pextes psaxnete h gkomeno?

diladi o mayromatis den exei kamia elpida?

an kai fernei ligo ston scotty

den einai dikaio oyte sosto

lol

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...