Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Eλληνική εθνική ομάδα στο World Team Poker!


Recommended Posts

«Εθνική» ή «ελληνική» ομάδας Πόκερ? Who cares……

Ο καθένας από εμάς παίζει μόνος του, με τα δικά του φράγκα, απέναντι στα φράγκα των υπολοίπων. Στόχος είναι τα λεφτά (που λέει & η Τζούλια)…

Δεν θα αλλάξει το παραμικρό, για κανέναν μέσο παίκτη, αν π.χ, η συγκεκριμένη «εθνική» ομάδα του Poker.gr πάρει την πρωτιά στο συγκεκριμένο τουρνουά,

Αν κάποιος συμπατριώτης μας σηκώσει κανά EPT, ή αν όλο το final table του WSOP αποτελείται από έλληνες!!!

Θεωρώ λοιπόν αχρείαστο το όλο εγχείρημα, & άσκοπη την επένδυση, μιάς & απευθύνεται σε 5 μόλις παίκτες.(3+2)

Αν θέλεις ντε & καλά σαν site να ρίξεις 25-30 χιλιάρικα στην ελληνική αγορά, υπάρχουν δεκάδες καλύτεροι τρόποι (& πιο αποδοτικοί διαφημιστικά).

Μπορείς για παράδειγμα, να βάλεις 10-15 πακέτα για WSOP events των 1000 / 1500$ added σε 4-5 μεγάλα προκριματικά, (όχι freeroll των χιλίων ατόμων!), & να στρέψεις την προσοχή όλης της ελληνικής κοινότητας πάνω σου.

(& να πάνε Βέγκας καμιά 30ριά παίκτες με τα χρώματα του Poker.gr – του φούστη, κάποιος θα διακριθεί!)

Anyway, το Poker.gr δεν είναι τυχαία νούμερο 1 στην ελληνική αγορά, διαθέτει το καλύτερο support, πολύ καλό πρόγραμμα ανταμοιβής VIP παικτών, καθώς & εξαιρετικό value σε όλα τα ελληνικά τουρνουά.

Εύχομαι πραγματικά να «σκίσει» η ελληνική ομάδα, τόσο για τα παιδιά που θα αγωνιστούν, όσο & για το Poker.gr (να πάρει πισω την επένδυση, ώστε να επαναεπενδύσει τα χρήματα καλύτερα).

Υ.Γ. Αν τελικά συμμετέχω στο προκριματικό, & κερδίσω μία απ’ τις δύο θέσεις που απομένουν, ανακαλώ εκ των προτέρων τα μισά απ’ όσα είπα!!!!!

:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 91
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Poker.gr έγραψε:

@ Antonis

Δηλαδή Αντώνη εσύ αυτό κατάλαβες από όλη αυτή την ιστορία; Ότι αντιμετωπίζουμε τους Έλληνες παίκτες σαν ιθαγενείς επειδή εξασφαλίσαμε τη συμμετοχή της ελληνικής ομάδας στο World Team Poker και βάζουμε "μόνο" τα μισά λεφτά που χρειάζονται για αυτή και ότι κάνουμε προκριματικά για τις δύο τελευταίες θέσεις επειδή δεν βρέθηκαν άλλα δύο κορόιδα να βάλουν τα άλλα μισά λεφτά; (!!!)

ΝΑΙ Κ δεν θα μπορούσα να πω κουβέντα εαν πληρώνατε τα 50,000 + τα έξοδα ταξιδίου κ επιλέγατε 3 παίκτες κ δύο απο freeroll ή 5 παίκτες.

Αυτό μπορώ να το χαρακτηρίζω σκέτη κοροϊδία προς το σύνολο της.

Το πόσο "σέβεστε" του πελάτες σας το διαπίστωσα το καλοκαίρι. Με τους ήρωες του support. Οταν τότε που χάναμε τα λεφτά μας απο τα κρασαρίσματα της ongame κ ακούγαμε κοροϊδίες απο τους ήρωες του support κ μετα έβγαινες στα forum κ απαντούσες σε έναν πελάτη με rake ανω των 5,000 τον μήνα οτι "αμα σου αρέσει αλλιώς μην ξαναπαίξεις", αντι να απαντήσεις συγκαταβατικά κ οχι μόνο επειδή γνωριζόμαστε, αλλα επειδή αυτό ήταν μαλλον προς το συμφέρον της εταιρίας. Αυτό λέγται υπεροψία πράγμα που αντιλαμβάνομαι κ σε αυτό το θέμα. Φαντάζομαι οτι ενας πελάτης του ενός sitngo των 5$ που όμως δεν ξέρει κ πολλά πράγματα απο την αγορά πόκερ αντιμετωπίζεται καλύτερα. :P:)

Παρότι δεν θα το ξεχάσω ποτέ μου, εγώ άδικος δεν είμαι. Εαν δεν δω κοροϊδία κ το όφελος είναι για τους πολλους Έλληνες παίκτες θα το επικροτήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ Πάνο

Όλα ξεκινούν από τον όρο "Εθνική Ελλάδος". Γράφεις ότι δεν είσαι εκλέκτορας, αλλά παρ' όλα αυτά οι παίκτες που διάλεξες χρίστηκαν μέλη της "Εθνικής Ελλάδος! Αν έλεγες η Ελληνική ομάδα του Poker.gr δεν θα είχε κανείς ενστάσεις, βάζεις μέσα όποιον θέλεις! Και κανένα πρόβλημα με αυτό!

Το αν θα χαρώ ή όχι που Έλληνες παίκτες θα παίξουν σε ένα πρωτάθλημα χωρών, περνάει σε δεύτερη μοίρα, όταν ως Έλληνας δεν νιώθω αυτή την ομάδα αντιπροσωπευτική της χώρας μου, όπως πλασάρεται! Ειδικά όταν αυτό το πρωτάθλημα δεν είναι το Mundial, αφού εκ προοιμίου δεν συμμετέχουν όλες οι χώρες του κόσμου, ούτε καν οι καλύτερες στο πόκερ! Είναι ένα πολύ καλό τουρνουά, αλλά όχι το Mundial του πόκερ.

Δεν ξέρω αν ο χαρακτηρισμός "κακοπροαίρετα" που αναφέρεις απευθύνεται στα δικά μου σχόλια. Αν είναι έτσι, δυστυχώς δεν έχεις δίκιο. Είναι ειλικρινείς οι ενστάσεις μου και δεν έχουν τίποτε κακοπροαίρετο, είναι η ειλικρινής αντίδραση μου όπως έκανα και σε προηγούμενες τέτοιες προσπάθειες καπελώματος του όρου "Εθνική Ομάδα".

Ο vladan από την άλλη δεν είναι ανταγωνιστής μου σε αυτό το θέμα. Δεν έγραψα ό,τι έγραψα για να χτυπήσω τον "ανταγωνισμό" μου, να είσαι σίγουρος ότι θα χρησιμοποιούσα άλλα επιχειρήματα, άλλα γεγονότα, απολύτως σχετικά με αυτό που ονομάζεις "ανταγωνισμό", αν ήθελα πράγματι να "χτυπήσω" τον "ανταγωνισμό". Σε παρακαλώ μη δημιουργείς εντυπώσεις για να μειώσεις εμμέσως την ειλικρίνεια των ενστάσεων μου.

Η ένσταση μου είναι απλή, όσο μια πρωτοβάθμια εξίσωση:

Αν το ζητούμενο μας, ας το ονομάσουμε (χ)= Ελληνική Ομάδα, τότε no prob, ούτε με vladan ούτε με τίποτε άλλο.

Αν όμως το χ= Εθνική Ελλάδος Πόκερ, τότε μπάζει πολύ νερό για συζήτηση και διαφωνία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@GRECO

"Αν θέλεις ντε & καλά σαν site να ρίξεις 25-30 χιλιάρικα στην ελληνική αγορά, υπάρχουν δεκάδες καλύτεροι τρόποι (& πιο αποδοτικοί διαφημιστικά)."

Συμφωνώ και επαυξάνω. Και αυτό είναι η καλύτερη απόδειξη ότι η συγκεκριμένη ενέργεια γίνεται ΚΑΙ για λόγους προβολής του ελληνικού πόκερ. Φυσικά και για λόγους προβολής του site (ποτέ δεν έχω πει ότι το Poker.gr λειτουργεί για την ψυχή της μάνας του, το ίδιο όμως ισχύει και για όλα τα sites,- rooms και περιεχομένου), αλλά όπως σωστά ανέφερες αν ψάχναμε μόνο την προβολή και τα αποτελέσματα, υπήρχαν πολύ καλύτεροι και αποδοτικότεροι τρόποι για να τα πετύχουμε. Θεωρήσαμε όμως πως ανεβαίνει πολύ το πρεστίζ του ελληνικού πόκερ με τη συμμετοχή μιας ελληνικής ομάδας σε ένα τόσο προβεβλημένο γεγονός στο οποίο θα συμμετάσχουν μόλις 8 (όλες οι υπόλοιπες πολύ πιο προηγμένες ποκερικά) χώρες και τόσοι παγκόσμιοι πρωταθλητές και μεγάλοι παίκτες και για αυτό προχωρήσαμε στην κίνηση αυτή. Σου εύχομαι να "καταφέρεις" να ανακαλέσεις τα μισά! :-)

@ baskont

Το θέμα με την ονομασία θαρρώ το εξαντλήσαμε Βασίλη. Νομίζω από το πρωί ξεκαθάρισα τις θέσεις μας και έγινε σαφές ότι η ονομασία σε όλα τα επίπεδα επικοινωνίας από σήμερα έχει αλλάξει σε ελληνική ομάδα (σε παραπέμπω σε site, client Poker.gr)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα.

Στο συγκεκριμένο event , η poker.gr ''κατεβάζει'' μια ομάδα. Λογικά, πρόκειται για την poker.gr team στο event 8 χωρών (προφανώς οι 8 αυτές χώρες δεν προκρίθηκαν από προκριματικά, αλλά αποφασίστηκε να συμμετάσχουν - αυτό συμπεραίνω από το σχόλιο ''δώσαμε μάχη να συμπεριληφθεί η ομάδα μας'') , άντε για την Ελληνική Ομάδα Poker.gr.

Σε ένα μελλοντικό (παρόμοιο) event, η FullTilt ''κατεβάζει'' μια άλλη ομάδα με Έλληνες παίκτες, την Ελληνική Ομάδα FullTilt, το Pokerland την Ελληνική Ομάδα Pokerland και εγώ την Ελληνική Ομάδα DenProkeitaiNaKerdiswPasa...

Απλά, πρόκειται για poker teams που κάποιος διαλέγει (τα κριτήρια είναι αποκλειστικό δικαίωμα του) και αυτό είναι όλο. Ούτε σημαίες, ούτε παράσημα, ούτε πανηγυρισμοί στην Ομόνοια. Από την αρχή έτσι έπρεπε να είναι.

Στο πως φτάσαμε να διαλέξουμε 3 ή 13 παίκτες, είναι αναφαίρετο δικαίωμα του poker.gr ή του οποιουδήποτε poker.gr . Αν κάποτε ήταν στο χέρι μου, θα έφτιαχνα μια ομάδα που εγώ θα διάλεγα και αν σας αρέσει κύριοι! Θα πλήρωνα από την τσέπη μου όλα τα λεφτά και θα έστελνα τον Antoni να σπάει τα νεύρα όλων με το γέλιο του ( :P ), τον fridis να έρχεται μια ώρα αφού έχει ξεκινήσει το event (και να λέει στον Αμερικανό σερβιτόρο ''ντεμέκ φραπέ έφτιαξες'' :silly: ), τον Erev0s (μόνο αν ήταν περίοδος προεγγραφών του gsop - να πρέπει να παίζει, να απαντάει στο τηλέφωνο, να σημειώνει προεγγραφές, paysafe και να κάνει updates προεγγραφών στο pokerland- :kiss: ) και τους άλλους δύο με βάση τα χειρότερα αποτελέσματα (δηλαδή εγώ και άλλος ένας :laugh: ). Και θα τους έλεγα ότι αν τερμάτιζαν τελευταίοι, θα είχαν και τεράστιο πριμ. Γιατί όχι? Εγώ δεν πληρώνω? Εγώ δεν εκλέγω? Δική μου δεν είναι η ομάδα? Ότι θέλω κάνω!

Το poker.gr είναι ένα site με μεγάλες δυνατότητες, ''μεγάλο μπαμπά'' και προσβάσεις παντού. Φυσικό είναι να έχει προτεραιότητα στο να ''καταλαμβάνει'' θέσεις σε αυτά τα τουρνουά και -σαφώς- ούτε το pokerland ούτε κάποιο άλλο site ή Pokerroom μπορεί να ''του τη βγεί''.

Βλέπω ταυτόχρονα και μια ''κόντρα'' ανάμεσά σας Βασίλη (baskont). Γιατί? Όταν ήσασταν ''φιλαράκια'' και έπαιρνες το μέρος τους, δεν ήξερες ότι θα ερχόταν η μέρα που ''σε ευχαριστώ φίλε, αλλά ξέρεις ... να μωρέ ... δηλαδή ... τώρα έχω το δικό μου μέσο και δεν σε χρειάζομαι. Μπορείς να πας να να να να. Ότι ήταν να πάρω από σένα το πήρα, τώρα ήρθε η σειρά μου να σου δώσω κάτι... για να δω ... το μόνο που έχω εύκαιρο είναι τα αρ.... μου , ΠΑΡΤΑ!''

Αυτά και όσοι πιστοί για να με κράξετε ξεκινήστε!!! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyFrank έγραψε:

Βλέπω ταυτόχρονα και μια ''κόντρα'' ανάμεσά σας Βασίλη (baskont). Γιατί? Όταν ήσασταν ''φιλαράκια'' και έπαιρνες το μέρος τους, δεν ήξερες ότι θα ερχόταν η μέρα που ''σε ευχαριστώ φίλε, αλλά ξέρεις ... να μωρέ ... δηλαδή ... τώρα έχω το δικό μου μέσο και δεν σε χρειάζομαι. Μπορείς να πας να να να να. Ότι ήταν να πάρω από σένα το πήρα, τώρα ήρθε η σειρά μου να σου δώσω κάτι... για να δω ... το μόνο που έχω εύκαιρο είναι τα αρ.... μου , ΠΑΡΤΑ!''

Δεν υπάρχει καμμιά κόντρα μεταξύ μας και του Poker.gr σε άλλα επίπεδα. Είμαι σίγουρος ότι ο Πάνος διαβάζοντας τις διαφωνίες μου είχε ένα τεράστιο ερωτηματικό πάνω από το κεφάλι του! LOL

Ειδικά όταν με τον Πάνο είμαστε φίλοι, και μάλιστα τώρα θα πάω και για καφέ από εκεί, έρχομαι Πάνο! Μέτριο, χωρίς στριχνίνη παρακαλώ... Xaxaxaxa

Οι διαφωνίες όμως μπορεί να υπάρξουν και μεταξύ φίλων και μεταξύ συνεργατών. Αυτό έγινε και εδώ. Χαίρομαι πάρα πολύ που ο Πάνος και το Poker.gr ικανοποίησαν τις ενστάσεις μιας μεγάλης μερίδας που διαφωνούσαν. Απ'όσο είδα οι τάσεις ήταν δύο, υπήρχαν οι διαφωνούντες και οι αδιάφοροι, οι "δε βαριέσαι, και τι έγινε;". Το Poker.gr έβαλε τα πράγματα στη θέση του, ακούγοντας μας. Αυτό έχει μεγάλη σημασία, τουλάχιστον για μένα, αλλά νομίζω και για πολλούς.

Δεν αναφέρομαι σε κανέναν προσωπικά με αυτό που θα γράψω στη συνέχεια, και φυσικά όχι σε σενα CrazyFrank.

Έχουμε την τάση ως (πολλές φορές μικρό)Έλληνες να "κατηγοριοποιούμε" πράγματα, να μην τους δίνουμε σημασία εκ προοιμίου, μεταφέροντας τα άμεσα στη σφαίρα του "κουτσομπολιού", της ίντριγκας και τις περισσότερες φορές στη σφαίρα των σκοπιμοτήτων. Έτσι μάθαμε, από την τηλεόραση, τα μεσημεριανάδικα, τα σκάνδαλα, την πολιτική, το ψέμα και τη ρεμούλα τόσων χρόνων. Αυτό μας αξίζει;

Λέμε πχ, ο Βασίλης λέει αυτό γιατί έχει τους τάδε κρυφούς σκοπούς, ο δείνα λέει το άλλο για αυτό τον δικό του προσωπικό συμφέρον. Δεν είναι έτσι παιδιά, τουλάχιστον δεν είναι έτσι πάντα και παντού. Υπάρχουν και ειλικρινείς φωνές.

Αντώνη, σε αυτό το thread, δεν υπήρχε ούτε κατά διάνοια το "να ψοφήσει η αγελάδα του γείτονα". Για άλλη μια φορά το σχόλιο σου ήταν άστοχο και μπορώ να πω και προσβλητικό. Σου υπενθυμίζω ότι από αυτή την αγελάδα πίνω κι εγώ γάλα, και δεν θα με σύμφερε να φωνάξω. Το γεγονός ότι φώναξα, δείχνει ότι σημάδεψες και πάλι στο... γάμο του Καραγκιόζη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@CrazyFrank

Απλά μια επισήμανση, για να ξέρουμε για τι μεγέθη μιλάμε. Λες ότι κανένα Poker Room δεν μπορεί να μας την βγει... Είναι η μεγαλύτερη πλάνη στην οποία μπορείς να πέσεις. Είμαστε ένα αμιγώς ελληνικό site με κέρδη λίγες εκατοντάδες χιλιάδες ευρώ (μεγάλο ποσό για μένα προσωπικά και για όλους εσάς φαντάζομαι αλλά όχι για τη βιομηχανία) τη στιγμή που το Poker Stars βγάζει πάνω από ένα δις(!) τον χρόνο καθαρά και το Full Tilt τα μισά από το Poker Stars. Για αυτές τις εταιρίες μια προσφορά 15 ή 30 χιλιάδων δολαρίων είναι πασατέμπος (κυριολεκτικά το αντίστοιχο ενός ticket $5 ή $10 για εμάς)!!! Για μας πάλι, τέτοιες προσφορές είναι πολύ μεγάλες. Πρόβλημά μας βέβαια και όλη δικιά μας η πρόκληση για το πως θα το αντιμετωπίσουμε. Αυτά προς αποκατάσταση της αλήθειας και των εντυπώσεων.

Κατά τα άλλα σεβαστές οι απόψεις που παραθέτεις καθώς και το σκεπτικό σου. Δεν καταλαβαίνω γιατί να σε κράξει κανείς; Να διαφωνήσει, βεβαίως. Να σε κράξει, γιατί; Προσωπικά ας πούμε δεν συμφωνώ ότι μια τέτοια ομάδα δεν εκπροσωπεί το ελληνικό πόκερ, ούτε δέχομαι αυτά που γράφεις για μένα και τον baskont. Ο Βασίλης είχε μια διαφωνία με μια ενέργεια μας και την εξέφρασε δημόσια ξεκινώντας έναν διάλογο στον οποίο συμμετέχουμε οι δυο μας και αρκετά τα μέλη του Pokerland (καλή ώρα π.χ. εσύ). Δεν έκανα εγώ κάποια επίθεση στον Βασίλη ή το Pokerland, ούτε του έδειξα την πλάτη ή όλα τα άλλα "γαλλικά" που αναφέρεις. Σε όσες προσπάθειες του (και δεν είναι λίγες!) έχει ζητήσει την συμπαράσταση μας το Pokerland, του την έχουμε δώσει και με το παραπάνω και το ίδιο σκοπεύουμε να κάνουμε όποτε μας δίνεται η ευκαιρία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλε CrazyFrank με τιμά κ συγκινούμε ιδιαίτερα με την επιλογή σου. :P

Ελπιζω να μην μου ζητήσεις κ συ να πληρώσω τα μισά :woohoo:

Κ οποιος διαφωνεί με την επιλογή σου τον προσκαλώ σε h-u κ εαν χάσω τότε θα σε δικαιώσω απόλυτα. :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

baskont έγραψε:

Αντώνη, σε αυτό το thread, δεν υπήρχε ούτε κατά διάνοια το "να ψοφήσει η αγελάδα του γείτονα". Για άλλη μια φορά το σχόλιο σου ήταν άστοχο και μπορώ να πω και προσβλητικό. Σου υπενθυμίζω ότι από αυτή την αγελάδα πίνω κι εγώ γάλα, και δεν θα με σύμφερε να φωνάξω. Το γεγονός ότι φώναξα, δείχνει ότι σημάδεψες και πάλι στο... γάμο του Καραγκιόζη...

Θα συμφωνούσα απόλυτα μαζί σου, εαν φώναζες προς στην σωστή κατεύθυνση. Το να αναλώνεσαι όμως με το όνομα της ομάδας ή το όνομα του επιλεγέντα παίκτη βγήκες εμπαθής ενω δεν θα έπρεπε γιατί η γενικότερη αποψή σου για το καλό του Ελληνικού πόκερ είναι σωστή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι Αντώνη, δεν υπήρχε εμπάθεια του είδους που συμπεραίνεις προς τον Γιώργο. Το ίδιο περιεχόμενο θα είχαν τα ποστ μου, ακόμη κι αν ήταν ο Καματάκης στη θέση του. Απλώς η προσθήκη του vladan μου έδωσε ένα επιπλέον επιχείρημα για το "μη αντιπροσωπευτικό" αυτής της ομάδας εθνικά. Ο Γιώργος είναι πολύ καλός παίκτης, αλλά η συντριπτική πλειοψηφία των ανθρώπων που ασχολούνται με το Ελληνικό πόκερ, δεν θα συμφωνούσαν με την επιλογή του στην 5άδα της Εθνικής Ελλάδος Πόκερ, και αυτό είναι ένα καλό επιχείρημα σε ό,τι ήθελα να διαμαρτυρηθώ.

Η λέξη "βύσμα" (σε ευχαριστώ που με διόρθωσες στην ορθογραφία) χρησιμοποιήθηκε από μένα επειδή είναι γνωστή σε όλους μας η "συγγένεια" του vladan με το Poker.gr. Καυστικό μεν, όχι εμπαθές. Ήταν σίγουρα ακόμη ένα επιχείρημα για το μη αντιπροσωπευτικό της "Εθνικής", το βασικό θέμα δηλαδή της διαμαρτυρίας μου.

Προς τη σωστή κατεύθυνση φώναζα, απλώς εσύ στάθηκες μόνο σε αυτό.

Τέλος καλό, όλα καλά λοιπόν, τουλάχιστον από μένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλε Αντώνη κ εσύ ξεφεύγεις από το θέμα αρκετά. Το support της poker.gr δεν έχει κ πολύ σημασία με το θέμα. Προσωπικά το τελευταίο διάστημα που παίζω αρκετά στο poker.gr δεν έχω κανένα παράπονο κ με το παραπάνω όπου χρειάστηκε βοήθησε πολύ. Το ίδιο πιστεύω έχει να πει κ ο έλληνας κροίσος με τρία γράμματα και δυο νούμερο που είχε πολύ πιο σοβαρό θέμα κ το support συμπεριφέρθηκε άψογα.

Όσο για το τουρνουά γιατί όχι ένα κίνητρο ακόμα για ένα ακόμα τουρνουά. Πολύ μεγάλο θέμα το κάνατε νομίζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fileasfog έγραψε:

Ποιοι είναι οι βασικοί μέτοχοι στην εταιρία Pokergr και ποιοι στην εταιρία Pokerland.gr;

Έχει μεγάλη σημασία γι αυτό ρωτάω...

fileasfog

δεν ξέρω τι "λαυράκι" θέλεις να βγάλεις, ή ποιο είναι το σκεπτικό σου, μπορώ να σου απαντήσω όμως μόνο για την εταιρεία (??? LOL) Pokerland.gr, συγχώρεσε το χιούμορ μου...

Μας είναι πολύ δύσκολο αυτή τη στιγμή να γνωρίζουμε τους μετόχους μας, αφού μόλις πριν λίγες ημέρες η Pokerland.gr LTD, εισήχθη με ονομαστικό κεφάλαιο 20 δις ευρώ στο Χρηματιστήριο του Ηοng Kong. Μόλις ολοκληρωθούν οι εγγραφές, μπορώ να σου στείλω μια κατάσταση με τους μετόχους και τα μερίδια.

Άκουσα ότι ο Bill Gates ενδιαφέρθηκε για ένα μεγάλο ποσοστό του TV Table που χρησιμοποιούμε στα Greek Series...

ΠΟΙΟΥΣ ΜΕΤΟΧΟΥΣ ΒΡΕ ΦΙΛΕΑ; ΠΟΥ ΤΡΕΧΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

baskont έγραψε:

fileasfog έγραψε:
Ποιοι είναι οι βασικοί μέτοχοι στην εταιρία Pokergr και ποιοι στην εταιρία Pokerland.gr;

Έχει μεγάλη σημασία γι αυτό ρωτάω...

fileasfog

δεν ξέρω τι "λαυράκι" θέλεις να βγάλεις, ή ποιο είναι το σκεπτικό σου, μπορώ να σου απαντήσω όμως μόνο για την εταιρεία (??? LOL) Pokerland.gr.

Μας είναι πολύ δύσκολο αυτή τη στιγμή να γνωρίζουμε τους μετόχους μας, αφού μόλις πριν λίγες ημέρες η Pokerland.gr LTD, εισήχθη με ονομαστικό κεφάλαιο 20 δις ευρώ στο Χρηματιστήριο του Ηοng Kong. Μόλις ολοκληρωθούν οι εγγραφές, μπορώ να σου στείλω μια κατάσταση με τους μετόχους και τα μερίδια.

Άκουσα ότι ο Bill Gates ενδιαφέρθηκε για ένα μεγάλο ποσοστό του TV Table που χρησιμοποιούμε στα Greek Series...

ΠΟΙΟΥΣ ΜΕΤΟΧΟΥΣ ΒΡΕ ΦΙΛΕΑ; ΠΟΥ ΤΡΕΧΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ;[/quote:1uoquyaf]

ahhahaahhaahahahahha!!! o Erevos kai o Poliscas einai oi megalometoxoi ths pokerland file!!

Re paidia mias kai to anaferame den pshnestai na valte kana frago sth Paokara mas na kanei kamia metagrafh ton ioulio giati o muslimovic oute me aithsh den vazei goal??! ahahhahahahahahahahahahahahah!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στον γυαλινο ουρανοξύστη δίπλα στον Λευκό Πύργο που θα είναι τα κεντρικά μας γραφεία Du.Ke, θα είμαι η γραμματέας κ ο επιστάτης παράλληλα :Ρ

Τα αφεντικά στον 14ο να συνομιλούν με καναλάρχες και καζινάρχες του Vegas για το GSOP #144 που θα διοργανωθεί στο Bellagio.

Pokerland LTD (!!), καλό Baskont...Να πάρω λεξικό για κινέζικα? Θα έχω προ-εγγραφή και τον Μίκυ Μάο; lol

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lDOLLS έγραψε:

Φίλε Αντώνη κ εσύ ξεφεύγεις από το θέμα αρκετά. Το support της poker.gr δεν έχει κ πολύ σημασία με το θέμα. Προσωπικά το τελευταίο διάστημα που παίζω αρκετά στο poker.gr δεν έχω κανένα παράπονο κ με το παραπάνω όπου χρειάστηκε βοήθησε πολύ. Το ίδιο πιστεύω έχει να πει κ ο έλληνας κροίσος με τρία γράμματα και δυο νούμερο που είχε πολύ πιο σοβαρό θέμα κ το support συμπεριφέρθηκε άψογα.

Όσο για το τουρνουά γιατί όχι ένα κίνητρο ακόμα για ένα ακόμα τουρνουά. Πολύ μεγάλο θέμα το κάνατε νομίζω.

ayta na evgenes na ta eleges ton mina ioylio aygoysto poy koloysan ola ta toyroya kai

otan diamartirosoyn etroges kopsimo

gia na min akoygese apo poythena

kai soy miloysan meta me oxi kai ton kalitero tropo

o antonis exei apolito dikio kai anaferete se ekinoys toys 2 aksexastoys kalokerinoys mines :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχήν fridis όταν αναφέρεσαι σε μένα θα μιλάς με περισσότερο σεβασμό. Δεν γνωριζόμαστε. Κατά δεύτερον παίζω στο gr από τον Δεκέμβρη κ καθότι είχα πολλές φορές επικοινωνία με πολλά support από άλλες εταιρίες to poker.gr ήταν άψογο. Από εκεί κ πέρα η περίπτωση του crf είναι για μένα η μεγαλύτερη απόδειξη για το αν στέκεται δίπλα στους παίκτης μια εταιρία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lDOLLS έγραψε:

Καταρχήν fridis όταν αναφέρεσαι σε μένα θα μιλάς με περισσότερο σεβασμό.

?????????????????????????????????????????

ksexasa na valo to kirie??

giati se ea forum kapoios thelei na toy milame me megalitero sevasmo kai

kai tono pio diaforetiko??

apo ayton poy xrisimopioyme stin kathimerinotita mas se kapoio forum??

oxi oti dexome oti soy milisa prosvlitika h se evrisa

kathe alo

ala stamatiste na simperifereste san o magkas tis pareas h o papoys poy prepei na sikothoyme apo to leoforio gia na katsi aytos

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyFrank έγραψε:

τον fridis να έρχεται μια ώρα αφού έχει ξεκινήσει το event (και να λέει στον Αμερικανό σερβιτόρο ''ντεμέκ φραπέ έφτιαξες''

2 wres argisa mazi me to dialima

o erethos me ton vasili eftegan

poy enw hxeran oti exw agwna to proi

me kratoysan xipnio mexri ti 7 :laugh:

kai o kafes htan sketos :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

‘ayta na evgenes na ta eleges….’

Δεν θα μου πεις εσύ τι να κάνω. Δεν κάνω τον μάγκα κ δεν ξέρω πως μιλάς στην καθημερινότητα σου κ δεν με ενδιαφέρει. Μπορείς να πεις την γνώμη σου κ είναι σεβαστή για αυτό είναι τα forum αλλά σε άτομα που δεν γνωρίζεις δεν μπορείς να τους υπαγορεύεις τι έπρεπε να κάνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα που πλησιάζει το Μουντιάλ, οι ποδοσφαιρόφιλοι περιμένουν να δουν καλή μπάλα, και επιθυμούν διάκριση της εθνικής τους ομάδας. Πολλοί θέλουν να αποθεώσουν τα ινδάλματά τους και άλλοι να τα χώσουν στους προπονητές για τις επιλογές τους (Οι ΄Ελληνες για Ρεχάγκελ).

Ενώ οι ΠΟΚΕΡΟΦΙΛΟΙ όταν βγάλουν το πουλάκι που φτερουγίζει αδιάκοπα σε κύκλους μέσα στο κεφάλι τους έξω και δουν την πραγματικότητα, μόνο για δύο λόγους θα σπαταλήσουν φαιά ουσία για την εθνική ομάδα - τώρα πλέον ελληνική ομάδα- πόκερ του Poker.gr.

1ον) Θα διαφωνούν για τις επιλογές παικτών γιατί θα ήθελαν να είναι οι ίδιοι στις θέσεις τους

2ον) Θα περιμένουν να δουν σπουδαίο πόκερ - Αυτό όμως μπορούν να το δουν είτε από τα πολλά tv cash games είτε από τους παίκτες των άλλων χωρών. Νομίζω ότι ακόμη κανένας ΄Ελλην δεν είναι υψηλού επιπέδου.

Μιά και γίνεται κουβέντα και για τον Fridis , εμένα με απασχολεί το χθεσινό call all in του με ΑΚ στο ΑQ δικό μου. Α ρε Fridis τι με έκανες . Κέρδισες χθες τελικά?

Ευχαριστώ - Πρώτο ποστ -

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lDOLLS έγραψε:

‘ayta na evgenes na ta eleges….’

Δεν θα μου πεις εσύ τι να κάνω. Δεν κάνω τον μάγκα κ δεν ξέρω πως μιλάς στην καθημερινότητα σου κ δεν με ενδιαφέρει. Μπορείς να πεις την γνώμη σου κ είναι σεβαστή για αυτό είναι τα forum αλλά σε άτομα που δεν γνωρίζεις δεν μπορείς να τους υπαγορεύεις τι έπρεπε να κάνουν.

Mhn tarazesai psile mou! Oloi filoi eimaste!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fridis έγραψε:

lDOLLS έγραψε:
Καταρχήν fridis όταν αναφέρεσαι σε μένα θα μιλάς με περισσότερο σεβασμό.

?????????????????????????????????????????

ksexasa na valo to kirie??

giati se ea forum kapoios thelei na toy milame me megalitero sevasmo kai

kai tono pio diaforetiko??

apo ayton poy xrisimopioyme stin kathimerinotita mas se kapoio forum??

oxi oti dexome oti soy milisa prosvlitika h se evrisa

kathe alo

ala stamatiste na simperifereste san o magkas tis pareas h o papoys poy prepei na sikothoyme apo to leoforio gia na katsi aytos

[/quote:31f57rak]

Kamia sxesh re ksekola. O idolls mia xara palhkari einai kai milaei to idio evgenika se opoion gnwrizei h den gnwrizei. Apla fanikes ligo apotomos. Ayto. Ksekola.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...