Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

ratsistiki epithesi se ellines


argentinos6

Recommended Posts

τον τελευτεο καιρό στην poker stars πέφτω θύμα ρατσιστικής συμπεριφοράς...κύριος δεχόμε επίθεσης από γερμανούς αυστριακούς ολανδους...τα λόγια τους είναι απαράδεκτα ..μας αποκαλούν βρομιαρίδες σκουπίδια και πολλά αλά ....έχω πολλά επιχιρήματα για να τους αντιμετοπίσω αλλά δεν ξέρω καλά αγκλικά...μπόρι να μου πι καπιος τι να κάνουμε για να περιοριστούν αυτά τα σχόλια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμενα μου εχει τυχη απλα κανω αυτο που πρεπει και ειναι καλυτερο απλα αδιαφορω να ξερεις ποιο πολοι τους εκνευριζει η αδιαφορια γιατι δεν τους δινεις τροφη να ξεσπασουν και μην ξεχνας εσυ μπενεις για να παιξεις το παιχνιδι σου και οχι να ασχολεισε με τον καθε πικραμενο και τιλταρισμενο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομίζω πως ο καλύτερος τρόπος αντιμετώπισης τους είναι το call moderator .Από τη στιγμή που τα σχόλια είναι ρατσιστικά η pokerstars οφείλει να είναι πολύ αυστηρή .Επίσης όταν καλείς τον moderator να του τονίζεις ότι έγιναν ρατσιστικά σχόλια .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι αυτή είναι η καλύτερη λύση. Αν δεν έρθει ο moderator (μου έχει τύχει σε μικρά τουρνουά) τότε απλά κλείνεις το chat και έχεις την ηρεμία σου. Στη συνέχεια μπορείς να στείλεις e-mail στο support με τον κωδικό του τουρνουά τον αριθμό του τραπεζιού και τα nicknames τους και να παραπονεθείς. Τις περισσότερες φορές θα ρίξουν ban στο chat τους. Σε καμία περίπτωση μην επιχειρημοτολογήσεις και μην ανοίξεις καμία συζήτηση μαζί τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

p kalyteros tropos na tous antimetopiseis kai na tous tiltareis einai na tous eyxaristeis pou paizeis me ta lefta tous poker...eironia theloun..oxi apologia

Και γω συμφωνώ με την ειρωνία, εάν και εφόσον μπορείς να κοντρολάρεις τον εαυτό σου σε αυτά που βλεπεις να γράφουν.

Μου χει τυχει πολλές φορές και μένα αυτό που περιγράφεις, τους γελάω, τους πετάω ένα "send me some more money, i have to pay your sister tonight" και δεν ξανασχολούμαι.

Απλά κάθομαι και γελάω μ'αυτά που επακολουθούν στο τσατ. :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λες και λενε ψεμματα ρε παιδια οι μισοι Ελληνες ημαστε λαμογια και κλεφτες. Κυριως βεβαια η γενια του πολυτεχνειου και τα κομματοσκυλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...