Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Αποδίδει τo εγχείρημα του staking από τον Άκη Βεργίτση και τον Λεωνίδα Ανδρούτσο!


baskont

Recommended Posts

Πριν ένα μήνα περίπου είχαμε δημοσιεύσει στο Pokerland την ανακοίνωση- πρόσκληση δύο γνωστών Ελλήνων παικτών, του Άκη Βεργίτση και του Λεωνίδα Ανδρούτσου, για staking σε cash games (δείτε εδώ την ανακοίνωση). Με θαυμαστή μεθοδικότητα και αρκετή δουλειά, όπως διακρίναμε, το εγχείρημα των δύο παικτών έχει αποδώσει... τα μέγιστα!

*** Κλικ εδώ για να διαβάστε ολόκληρο το άρθρο... ***

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nice job mentors!!!!

Πραγματικα ειναι φοβερο αυτο που γινετε σε αυτο το ''family''.... Παιχτες οι οποιοι παιζαμε χρονια και ειμασταν ζορισμενοι και φυλακισμενοι σε καποια stakes με την βοηθεια αυτων των δυο παιδιων καταφεραμε να ανεβουμε αλλα και να βελτιωθουμε παρα πολυ σε διαφορους τομεις του παιχνιδιου...

Ετσι μπορουμε πλεον να βγαζουμε και εμεις περισσοτερα σε πολυ λιγοτερες ωρες παιχνιδιου αλλα και να παιρνουμε ουσιαστικα δωρεαν γνωσεις απο εμπειρους παιχτες που ειναι διπλα μας σε καθε βημα!!!

Ενα μεγαλο μπραβο και ενα ευχαριστω στον Ακη που ηταν ο πρωτος που με εμπιστευτηκε και με στηριξε... και ενα μεγαλο μπραβο και ενα ευχαριστω στον Λεωνιδα που ειναι παντα διπλα με τις γνωσεις και την υπομονη να βλεπει απειρα hands και να διορθωνει πολλα λαθη!!!... Keep up the good work guys!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ποιότητα και των δύο, ως παίκτες του πόκερ, γνωστή στους περισσότερους που ασχολούνται με αυτό πιστεύω.

Η ποιότητα όμως και των δύο πάνω στο τομέα stacking/coaching πραγματικά είναι εξαιρετική.

Άμεση επαφή με όλους του παίκτες σε όποιο level και αν βρίσκονται, βοήθεια σε οποιοδήποτε θέμα και να προκύψει, είτε τεχνικό είτε συμβουλή για χέρι π.χ. , ακόμα και να σε ακούσουν απλά να γκρινιάζεις ( έχω θέμα με το τιλτ, εχω δοκιμάσει τα πάντα ώσπου στο τέλος κατέληξα στο...... akiss..... και τέρμα πια τα δάκρυα :) .

To coaching με βοήθησε να καταλάβω πως απλά ξεκίνησα από το μηδέν και επιτέλους βλέπω άμεσα αποτελέσματα και στη βελτίωση του παιχνιδιού μου αλλά και του bankroll μου φυσικά.

Μέσω του HH Review σε προσωπικό επίπεδο αλλά και μέσω του study group,όπου όλοι οι παίκτες συμμετέχουν, το κλίμα εκτός από φιλικό είναι και πολύ εποικοδομητικό πράγμα που με κάνει να νιώθω σίγουρος ότι έκανα την καλύτερη επιλογή να συμμετέχω στην ομάδα των Ανδρούτσου-Βεργίτση.

ΥΓ. Όλα τα παραπάνω γράφτηκαν προκειμένου να προσελκύσουμε νέους παίκτες στην ομάδα και να μη χάσουμε το ψωμάκι μας οι <<παλιοί>>. Η πραγματική αλήθεια για το τι συμβαίνει στην ομάδα, όπως οι λίγοι και πιο ψαγμένοι ξέρουν, είναι φυσικά αυτή :

:twisted:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλά συγχαρητήρια γιατί πραγματικά τα παιδιά έχουν κάνει και πολύ δουλειά και πολύ καλή δουλειά για να φτάσουν σε αυτό το σημείο.. Πιστέψτε με όποιος νομίζει ότι απλά δίνουν λεφτά και σου λένε και 5 πράγματα είναι γελασμένος.. Μιλάμε για δουλειά που πολλοί δεν θα είχαν καν την όρεξη να την κάνουν. Πολλά μπράβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nice job mentors!!!!

Πραγματικα ειναι φοβερο αυτο που γινετε σε αυτο το ''family''.... Παιχτες οι οποιοι παιζαμε χρονια και ειμασταν ζορισμενοι και φυλακισμενοι σε καποια stakes με την βοηθεια αυτων των δυο παιδιων καταφεραμε να ανεβουμε αλλα και να βελτιωθουμε παρα πολυ σε διαφορους τομεις του παιχνιδιου...

Ετσι μπορουμε πλεον να βγαζουμε και εμεις περισσοτερα σε πολυ λιγοτερες ωρες παιχνιδιου αλλα και να παιρνουμε ουσιαστικα δωρεαν γνωσεις απο εμπειρους παιχτες που ειναι διπλα μας σε καθε βημα!!!

μήπως να τους δώσουμε και το nobel ειρήνης??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλά συγχαρητήρια γιατί πραγματικά τα παιδιά έχουν κάνει και πολύ δουλειά και πολύ καλή δουλειά για να φτάσουν σε αυτό το σημείο.. Πιστέψτε με όποιος νομίζει ότι απλά δίνουν λεφτά και σου λένε και 5 πράγματα είναι γελασμένος.. Μιλάμε για δουλειά που πολλοί δεν θα είχαν καν την όρεξη να την κάνουν. Πολλά μπράβο!

λογικό δεν είναι όμως? κανείς δεν χαρίζει λεφτά, και εγώ άμα είχα μια επιχίριση θα ήθελα το καλύτερο. θα ήταν χαζό να μην ασχολιόντουσαν με την επένδυση τους .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλά συγχαρητήρια γιατί πραγματικά τα παιδιά έχουν κάνει και πολύ δουλειά και πολύ καλή δουλειά για να φτάσουν σε αυτό το σημείο.. Πιστέψτε με όποιος νομίζει ότι απλά δίνουν λεφτά και σου λένε και 5 πράγματα είναι γελασμένος.. Μιλάμε για δουλειά που πολλοί δεν θα είχαν καν την όρεξη να την κάνουν. Πολλά μπράβο!

λογικό δεν είναι όμως? κανείς δεν χαρίζει λεφτά, και εγώ άμα είχα μια επιχίριση θα ήθελα το καλύτερο. θα ήταν χαζό να μην ασχολιόντουσαν με την επένδυση τους .

Ψιλό σχετικό είναι αυτό πίστεψε με.. Όχι ότι εγώ έκανα ποτέ κάτι αντίστοιχο αλλά από στακαρίσματα έχω χάσει αρκετά λεφτά και ουσιαστικά "τα χάριζα".. Τώρα θα μου πεις ποιος φταίει εσύ ή αυτοί και θα έχεις και δίκιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προφανώς φταις μόνο εσύ... ειδικά όταν παίρνεις 5% αντί για 10% σε κεδοφόρους παίχτες !!!!

τώρα τι καταλαβαίνεις θέλεις να κλειδώσουν ένα από τα πιο φιλήσυχα threads στο pokerland ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

τη γίνετε με αυτό;;; ακόμα πεζουν;; θέλω πεχτες να πουν την γνώμη τους πως τους φάνηκε η εμπειρία ................................................................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τη γίνετε με αυτό;;; ακόμα πεζουν;; θέλω πεχτες να πουν την γνώμη τους πως τους φάνηκε η εμπειρία ................................................................................

Ναι ακόμα συνεχίζουμε ο άκης και ο λεωνίδας προσπαθούνε να κάνουν το καλύτερο για το γκρουπ να μας βοηθήσουνε να μάθουμε να παίζουμε σωστά και έξυπνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...