Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Pokerstars.com EPT Barcelona - Live Updates


moderator

Recommended Posts

Γιωργάρα, παίξε το παιχνίδι σου και η νίκη είναι δική σου. Μα τί λέω...είσαι κιόλας νικητής. RESPECT GKap13.

Γαμώ τα φίλτρα που έχουν βάλει στην εταιρεία μου και δεν έχω πρόσβαση σε poker sites. Θέλω ενημέρωση από τα παιδιά στην Βαρκελώνη μέσω Twitter (παρακολουθώ το pokerland)....άλλως, την κάνω κοπάνα και πάω σε κανένα WiFi barάκι. Και πιο συχνά παρά ένα κάθε 3 ώρες...please???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 368
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

GeorgeSadoor έγραψε:

Γιατί ρε παιδιά δεν βάλαν εκείνο το τραπέζι για να βλέπουμε τα φύλλα τους?Πιο ενδιαφέρον θα είχε.

Live ποτέ δεν μπορούν να δείχνουν τα φύλλα. Too many possibilities for cheating!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς σημερα όντως κολλάει και ο ήχος και είναι σχεδόν αδύνατη η παρακολούθηση του. Θα περιμένουμε τον Βασίλη να μας δίνει τα περαιτέρω... Βασίλη στηριζόμαστε πάνω σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάνω στον ενθουσιασμό και τον χαβαλέ από την τρομερή επίδοση του Γιώργου Καπάλα χθές, έπεσε μπύρα στον φορητό του Βασίλη και η live ενημέρωση "γιοκ" για σήμερα - εκτός και αν βρει καμιά πατέντα όπως με ενημέρωσε τηλεφωνικώς αυτή την στιγμή.

Pokerstars.tv για ζωναντή μετάδοση του τελικού τραπεζιού της Βαρκελώνης και της προσπάθειας του Γιώργου για ένα European Poker Tour βαμμένο στα Ελληνικά χρώματα για πρώτη φορά.

Γιώργο γερά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tarestasas έγραψε:

Γιώργο ΕΒΑΛΕΣ για τα καλά ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΠΟΚΕΡΙΚΟ ΧΑΡΤΗ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ!

Την αρχή την έκανε πέρσι το Δεκέμβριο στην Πράγα ο Κώστας Αλεξίου.

Σήμερα σε θέλουμε και ΜΠΟΡΕΙΣ ακόμη πιο ψηλά!

Εύχομαι ένα γρήγορο double up στην αρχή και στη συνέχεια να τους χορέψεις όπως ξέρεις!

Τα ΚΑΖΙΝΟ όμως και η εκάστοτε κυβέρνηση κοιμούνται όρθιοι στη ΕΛΛΑΔΑ !!! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...