Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

τι γινεται με τα τουρνουα στο poker.gr?


birbilisgr

Recommended Posts

wathafuck? paralirei....

to x tha ginei 3x ara to -30 tha ginei 0...

kai nai o semfe to paizei eksynakias gia haza mathimatika kai prepei n hei kavlwsei polu me ti sholi t..(pou to katalava arage?)

allo pou den ehei idea..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 53
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

semibluff έγραψε:

wathafuck? paralirei....

to x tha ginei 3x ara to -30 tha ginei 0...

kai nai o semfe to paizei eksynakias gia haza mathimatika kai prepei n hei kavlwsei polu me ti sholi t..(pou to katalava arage?)

allo pou den ehei idea..

παραληρω??απλως να εξηγησω τι εννοουσα ηθελα.

edit:οντως δεν βγαζει νοημα αυτο που ειπα.εννουσα τελος παντων 3 φορες καλυτερο αποτελεσμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ότι καιρός είναι να τα βάλουμε όλα σε μια σειρα..

ΧΧΧΧΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΦΤΟΥ έχουμε και λέμε…

Η συνάρτση έχει κλάδους

Τηλεπικοινωνίες Τρίπολης ρεεεεεε…. όχι ΣΕΜΦΕ!!άκου εκεί ΣΕΜΦΕ!?….και τα μπετά γελάνε.... :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε πάλι τα ίδια ρε.

Σύνδεση στο διαδύκτιο τέλεια και αποσύνδεση στο φουλ.

Ήθελα να μπω σε ένα τουρ και από τις αποσυνδέσεις δε πρόλαβα αλλά καλύτερα αν ήταν να μου κάνει τα ίδια και μετά που θα άρχιζε.

Έλεος δεν υπάρχει με τη συγκεκριμένη πλατφόρμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕΜΦΕ έγραψε:

δηλαδή συμφέρει να έχεις αρνητικό ROI, αφού τότε η αύξηση είναι πολύ μεγαλύτερη!

Ζήτω η ΣΕΜΦΕ και οι χώροι Banach!

γι αυτο πως ειναι ατοπος ο συλλογισμος μου.απλα ειχα στο μυαλο μου πως αν παιζεις με 10% σε καποια αλλη εταιρια τοτε στην ongame θα παιζεις με 40%.δηλαδη μια στανταρ αυξηση 30%.και κακως το γενικευσα γιατι κατεληγε σε παραλογα αποτελεσματα οπως ειπες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕΜΦΕ έγραψε:

Ζήτω η ΣΕΜΦΕ και οι χώροι Banach!

Nα δω που θα βαλεις τους χωρους Banach μολις βγεις απο κει που εισαι. Με το συμπαθιο δλδ

:laugh: :laugh: :laugh:

(Ω ναι ενας απογοητευμενος αποφοιτος Σεμφητης εδω :) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι θεμιτο μια πλατφορμα που παιζουμε με πραγματικα χρήματα να αντιμετωπίζει τεχνικο πρόβλημα κάθε εβδομάδα?

Δεν μπορώ να σκεφτώ να πέφτει ο γενικός σε ενα καζίνο καθε μέρα...και μετα να σου λενε...α φιλαρακο κοίτα την πολιτικη αποζημιώσεων....ΕΛΕΟΣ

τι νοήμα ΄έχουν οι πιστοποιήσεις κτλ τοτε?

Ειπαμε μια, δυο τρεις, αλλα αυτοι καθε μερα έχουν και ενα μισαωρο τεχνικο πρόβλημα...

Προφανώς δεν συμβαίνει αυτό αλλά κατι άλλο. Η πλατφορμα χακάρεται συχνα. Κι αυτο που ονομάζουν αναβαθμιση ή τεχνικο πρόβλημα δεν ειναι παρα ενα ακόμα hacking

επιπλέον αν πρόκειται για αναβάθμιση -οπωσ ισχυρίζονται οι τόσο ευγενικοι κατα τα αλλα administrators γιατί δεν προειδοποιούν? Να μη χασουν το rake?

Γενικά κατα την ταπεινη μου γνώμη πρόκειται για οτι πιο αναξιόπιστο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ktasakos έγραψε:

Γενικά κατα την ταπεινη μου γνώμη πρόκειται για οτι πιο αναξιόπιστο ...

ΟΧΙ Ρεεεεε...!!! :ohmy: :ohmy: :ohmy: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιοικως απαραδεκτη η σελιδα του poker.gr. χρονια παικτης στο online poker,ξεκινωντας απο την σελιδα του sportingbet.αναζητωντας και αλλα site poker,περασα και απο το absolut ,paradise,titan, αλλα θελωντας να στηριξω ενα ελληνικο site poker ,οταν πρωτοβγηκε το τιμησα,αλλα ειχε πολλα προβληματα.κολλουσε συνεχως.διεκοψα την παρουσια μου ,και τα τελευταια χρονια παικτης στο poker stars πιστευω οτι θελει πολυ δουλεια ακομα το poker.gr. την προηγουμενη εβδομαδα εκανα μια προσπαθεια να ξαναπαιξω στο poker.gr άλλα ματαια παλι,καμια βελτιωση.

ενω στο pokerstars παιζω κανονικα και δεν κολλαει ,στο poker.gr,καθε λιγη ωρα κολλουσε.απαραδεκτοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν είναι να κερδίζω παίζω και σε ένα ανήλιαγο υπόγειο με υγρασία και κατσαρίδες.Τα χαιλίκια που αρέσουν στούς πιο πολλούς πιτσιρικάδες έχουν σχέση μετην ανάγκη που έχουν να τονώσουν το "εγώ" τους, κάτι που βέβαια κοστίζει.Βλέπουν επίσης τον Καπάλα και τους άλλους να νικάνε τα θηρία και σκέφτονται γιατί όχι και εγώ.

Υπάρχει όμως πάντα το αναπάντητο ερώτημα για την πλατφόρμα της ongame πως δηλαδή είναι δυνατόν μιά τόσο μεγάλη επιχείρηση να μήν μπορεί να βελτιώσει στοιχειωδώς το λογισμικό της ώστε να μήν προκαλεί λογικό εκνευρισμό στούς παίκτες που δέν τους ενδιαφέρει να παίζουν στα "σαλόνια" με τους καρχαρίες...(μου δίνει την εικόνα του καρμίρη μαγαζάτορα που αρνείται να εκσυχρονίσει την επιχείρησή του)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν ολοκληρωθει η συγχωνευση με partypoker του χρονου ευχηθειτε το λογισμικο της συμφορας να αποτελεσει παρελθον.

Το μονο που εχουν προβλεψει ειναι ξεχωριστο σερβερ για το τσατ και λογοκρισια για full tilt και pokerstars.

Το προβλημα ειναι η ιδια η εφαρμογη, ουτε χακιες ουτε τιποτα.

Δειτε στο μηχανημα σας ποσο μνημη τρωει σε σχεση με τις αλλες πλατφορμες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα σε όλους σας

Ξεκινάω μια απάντηση με αφορμή το τελευταίο ποστ του φίλου μου Χάρη (Stakaman).

Πριν τα Χριστούγεννα, το λογισμικό της Ongame από flash που είναι τώρα και είναι ιδιαίτερα βαρύ κατά κοινή ομολογία (υψηλή CPU usage) με ένα update (όχι install και re-install) θα μετατραπεί σε Java & C++ (γλώσσα προγραμματισμού - δεν μπορούσα να το γράψω διαφορετικά) που είναι απείρως ελαφρύτερη.

Αυτό που μπορείτε να κάνετε έστω προσωρινά (μέχρι το update αυτό) είναι να παίζετε με την Click and Play version (Java) που έχει και resizable tables και δεν διαφέρει πολύ από την downloadable.

Δοκίμασα το Σαββατοκύριακο και έκανα ένα session στην Ongame με 12 τραπέζια ανοιχτά για 1 1/2 ώρα περίπου χωρίς να αντιμετωπίσω το παραμικρό πρόβλημα και μάλιστα με laptop (όχι κανά super dooper PC).

Επί τη ευκαιρία θα ήθελα να προ(σ)καλέσω όλους εσάς που γράψατε στο ποστ αυτό να κάνετε ένα τεστ στη version Click and Play και να μου πείτε αν αντιμετωπίσατε κάποιο πρόβλημα.

Η ΟΝGAME καταβάλλει προσπάθειες συνεχώς να βελτιώνει το λογισμικό της και να αναπτύσσεται ως εταιρεία. Σε μια τέτοια προσπάθεια, μετά απο την μετάβαση στο Ρ5, υπήρξαν πολλές δυσκολίες που ξεπερνιούνται σιγά σιγά. Να είστε σίγουροι πως ότι γράφετε δεν πάει χαμένο και μεταφέρετε στα αυτιά αυτών που πρέπει να τα ακούσουν!!!

Φιλικά

Πάνος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Poker.gr έγραψε:

Αυτό που μπορείτε να κάνετε έστω προσωρινά (μέχρι το update αυτό) είναι να παίζετε με την Click and Play version (Java) που έχει και resizable tables και δεν διαφέρει πολύ από την downloadable.

Πες το επιτέλους ρε Πάνο για κάποιους καραγκιόζηδες σαν και μένα που βαριούνται να σηκώσουν το κουλό τους να πάρουν ένα τηλέφωνο και δεν μπορούν να παίξουν 3 τραπέζια ταυτόχρονα μαζί με όλα τα παρελκόμενα. Άντε, με το καλό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό Πάνο δε καλύπτει όσο προαναφέρθηκαν από όλους μας.

Δε νομίζω κάποιος να αναφέρθηκε στο ότι του κολάει γιατί παίζει πολλά τραπέζια ταυτόχρονα και είναι βαρή το πρόγραμμα.

Αλλά στα κολλήματα του σέρβερ ολόκληρης της ongame, και στα άπειρα bad beats που έχουν γίνει πονοκέφαλος και μας έχουν δημιουργήσει ψυχολογικά προβλήματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είσαι λίγο υπερβολικός Γιάννη με το θέμα των servers αφού τους τελευταίους μήνες έχει συμβεί 1-2 φορές black out λίγων λεπτών.

Για το θέμα των bad beats ας μη ανοίξω το στόμα μου γιατί η ιστορία αυτή μετά από τόσα χρόνια στο online poker μόνο γραφική μπορεί να χαρακτηριστεί και ειλικρινά από παίκτες κερδισμένους όπως εσύ δεν περίμενα να την ακούσω. Τα ΒΒ είναι ανέκδοτα για αυτούς που μπαίνουν στο χώρο τώρα και δεν μπορούν να δικαιολογήσουν τις ελλιπείς γνώσεις τους. Τόσες φορές τα έχουνε-με πει, είναι αστείο πια...

Καλή συνέχεια και καλο βράδυ

Πάνος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou pano kai apo emena. pragamtika perimena poli kairo tin "eykairia" esto kai mesa apo edo na sou po kapia pragmata .HMOUN taktikos pekths ths poker.gr kai pragmatika poli eyxaristimenos ,mexri tin anavathmisi tis .apo tote kai gia tous parapano logoys pou lene ta pedia (kolimata,epeftan server,xanakolimata,kako chat room ,klp) apogiteytika me to poker.gr perase kairos kai xanadokimasa na pexo stin poker.gr apogiteytika akoma pio poli apo alla akoma pio simantika , kai malista mou kani entiposi pou grafeis pos prospathite na exelixtite ,pos ? xoris 24/7 support ,me xaza oria metatropon? oria vpp ana mina ? oria analipson-katatheseon apisteyta xamila ?isotimia xamiloteri tin idia stigmi apo alles etairies ? kai prosopika me trelane apantisi support meta apo 9 ORES gia provlima pou ixa pos ola einai fisiologika kai ok xoris malon na exei kanei ton kopo na dei kan giati exo ta provlimata pou tou anafero( PREPEI NA EIXA STILEI 10 e-mail) kai afou tou xanaegrapsa ta provlimata pou eixa tote axiothike na mou pei toys logous pou ta eixa kai pos apo tin epomeni fora na stilo mail tis tade ores kai tha me "exipiretisoun". apla nomizo aparadekto kai an se endiaferi h istoria me leptomeries stile mou minima.kai gia na kliso nomizo pos exete kanei bimata piso kai oxi mprosta .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dritselis έγραψε:

.HMOUN taktikos pekths ths poker.gr kai pragmatika poli eyxaristimenos ,mexri tin anavathmisi tis .apo tote kai gia tous parapano logoys pou lene ta pedia (kolimata,epeftan server,xanakolimata,kako chat room ,klp) apogiteytika me to poker.gr perase kairos kai xanadokimasa na pexo stin poker.gr apogiteytika akoma pio poli apo alla akoma pio simantika , kai malista mou kani entiposi pou grafeis pos prospathite na exelixtite ,pos ? xoris 24/7 support ,me xaza oria metatropon? oria vpp ana mina ? oria analipson-katatheseon apisteyta xamila ?isotimia xamiloteri tin idia stigmi apo alles etairies ? .

me too.

Συμφωνω απολυτα με dritselis

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιζω ενα μηνα και δεν εχω πεσει σε καποιο blackout.θελω να πιστευω πως το συχνο φαινμενο των bb εξηγειται με το πολυ χαμηλοτερο επιπεδο των παιχτων.πραγματικα εχω δει και γω καποια τρελα πραγματα να γινονται σε μεγαλη συχνοτητα αλλα ειμαι βεβαιος πως απλα ετυχε.εγω ημουν αρκετα δυσπιστος να παιξω στην ongame λογω παλαιοτερης κακης εμπειριας απ την bwin αλλα τοτε ημουν τελειως ασχετος,δεν ηξερα καν τον ορο διακυμανση.εμενα με ενδιαφερει πως τα τουρνουα ειναι αρκετα soft.στο θεμα του support δεν εχω καποιο παραπονο επισης.το περιβαλλον η αληθεια ειναι πως δεν μου αρεσει.

παντως αυτο το θεμα με τα bb ειναι πολυ παραξενο.καποιοι ισχυριζονται πως η ταδε εταιρια μεροληπτει κατα των παιχτων.γιατι να το κανει αυτο?και μαλιστα με τοσο φανερο τροπο??και αν το κανει αυτη η εταιρια γιατι να μην το κανουν και οι αλλες??νομιζω πως ολα αυτα δεν εχουν βαση.αν γινονται βρωμιες θα γινονται με αλλους τροπους.τοσοι παιχτες κερδιζουν λεφτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dritselis έγραψε:

geia sou pano kai apo emena. pragamtika perimena poli kairo tin "eykairia" esto kai mesa apo edo na sou po kapia pragmata .HMOUN taktikos pekths ths poker.gr kai pragmatika poli eyxaristimenos ,mexri tin anavathmisi tis .apo tote kai gia tous parapano logoys pou lene ta pedia (kolimata,epeftan server,xanakolimata,kako chat room ,klp) apogiteytika me to poker.gr perase kairos kai xanadokimasa na pexo stin poker.gr apogiteytika akoma pio poli apo alla akoma pio simantika , kai malista mou kani entiposi pou grafeis pos prospathite na exelixtite ,pos ? xoris 24/7 support ,me xaza oria metatropon? oria vpp ana mina ? oria analipson-katatheseon apisteyta xamila ?isotimia xamiloteri tin idia stigmi apo alles etairies ? kai prosopika me trelane apantisi support meta apo 9 ORES gia provlima pou ixa pos ola einai fisiologika kai ok xoris malon na exei kanei ton kopo na dei kan giati exo ta provlimata pou tou anafero( PREPEI NA EIXA STILEI 10 e-mail) kai afou tou xanaegrapsa ta provlimata pou eixa tote axiothike na mou pei toys logous pou ta eixa kai pos apo tin epomeni fora na stilo mail tis tade ores kai tha me "exipiretisoun". apla nomizo aparadekto kai an se endiaferi h istoria me leptomeries stile mou minima.kai gia na kliso nomizo pos exete kanei bimata piso kai oxi mprosta .

Ζαχαρία καλημέρα

Πάμε σε αυτά που αναφέρεις ένα ένα:

- Αναβάθμιση: συμφωνώ πως τον πρώτο καιρό μετά τη μετάβαση από το Ρ4 στο Ρ5 υπήρξαν πολλά προβλήματα τα οποία και με τη δικιά σας κατανόηση ξεπεράστηκαν, μαζί με τις προσπάθειες της πλατφόρμας αλλά και τις δικιές μας για καλύτερη εξυπηρέτησή σας. Τους τελευταίους μήνες blackout λίγων λεπτών συνέβη 1-2 φορές το πολύ, όπως συνέβη και σε άλλα μεγάλα δίκτυα. Δεν το δικαιολογώ αλλά καλώς ή κακώς είναι μέσα στο πρόγραμμα.

Σχετικά με το πόσο βαρύ είναι το Ρ5 τα εξήγησα παραπάνω μην τα ξαναλέω.

- Support: Αν ένα πράγμα είμαι υπερήφανος από την 1η μέρα αυτό είναι το τμήμα εξυπηρέτησης μελών μας το οποίο είναι ΑΜΕΣΟΤΑΤΟ και ειλικρινά 1η φορά ακούω παράπονα. Όταν υπάρχει ένα πρόβλημα (πχ. με collusion, ή αποζημίωση τουρνουά ή 2-3 άλλα θέματα) πρέπει να αναλογιστείς ότι υπάρχει και ανάμειξη πλατφόρμας, διασταύρωσης στοιχείων κλπ, διαδικασία που δεν μπορεί να παρακαμφθεί. Από τη μεριά μας τα θέματα σας επιλύονται άμεσα.

Support έχουμε 18-20 ώρες την ημέρα και δε νομίζω ότι ένα διάστημα 03:00-08:00 είναι ικανό να προκαλέσει πρόβλημα ή τα άσχημα σχόλιά σου.

- Chat room: συγνώμη, αλλά θα το χαρακτηρίσω επιεικώς άστοχο το σχόλιο σου. Τι είδους chat room επιθυμείς? Με βρισιές, ανεξέλεγκτο. Αν θέλεις διευκρίνησέ το σε παρακαλώ.

- Όρια μετατροπών. Πάντα υπάρχει λογική σε ένα τέτοιο μέτρο. Υπάρχει το λεγόμενο currency abusing αν το έχεις ακουστά και πρέπει με κάποιο τρόπο να προστατευτούμε

- όρια καταθέσεων. Εφόσον έχεις αποστείλει όλα τα απαιτούμενα έγγραφα τα όρια σου ανοίγουν. Εσάς τους παίκτες έχει πάνω από όλα σκοπό να προστατέψει, ΑΝ δεν το καταλαβαίνεις και αυτό.

- Loyalty: αποτελεί ένα από τα πιο ελκυστικά της αγοράς και ανταμοίβει τους πιστούς παίκτες. Όταν το επικροτεί η πλειοψηφία απορώ πως το κατακρίνεις ΚΑΙ αυτό.

Δεν θέλω να κουράσω άλλο. Το δίκτυο μας αναπτύσσεται και θα αναπτύσσεται συνεχώς.

Για εμάς ως Poker.gr και το αν έχουμε κάνει βήματα πίσω όπως λες (άκυρο!), αφήνω τον κόσμο που μας τιμά με την εμπιστοσύνη του τόσα χρόνια να απαντήσει..κάτι θα ξέρουν και αυτοί! Μην τα ισοπεδώνουμε όλα σε παρακαλώ.

Χάρηκα που τα είπαμε εστω και μέσω forum

Καλή συνέχεια και καλό παιχνίδι όπου συνεχίζεις να παίζεις Ζαχαρία

φιλικά

Πάνος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

malon parexigises to ifos ton paratirisen mou kai ta xaraktirizeis asxima sxolia eno stoxos mou einai kaloproeretes episimanseis pros ton manager tou gr gia veltiosi , apo kapion pou dilonei stin arxi tou sxoliou pos itan poli eyxaristimenos.episies nomizo pos se kapia simia tis apantisi sou theleis me kapia sxolia na ipotimiseis ti gnomi mou se ayta pou leo(currency abusing αν το έχεις ακουστά,ΑΝ δεν το καταλαβαίνεις και αυτό)kai me ti sira tha sou apantiso 1) Chat room to thelo xoris vrisies xoris anexelenktous tipous tiltarismenous pou vgenoun kai vrizoun gia mia ora xoris na einai kaneis na ton kopsei pragma pou ginotan standar prin tin anavathmisi (diladi tote pou to evlepa kathimerina). 2)currency abusing kai fisika to gnorizo alla to kathimerini orio stin poker.gr to vrisko xamilo(kako kai ayto?)3) eimai sigouros pos gnorizeis pos eimai epiveveomenos sto poker.gr kai exo stilei ola mou ta engrafa pou prepei.kai etsi prepei gia olous .opote to orio gia metatropi kai anlipsi apo epiveveomeno pekth stis 5000 pali to vrisko mikro. 3)Loyalty edo mono mia mikri paratirisi os pros tin exargirosi ponton pali me orio ana mina . 4) Support:(ΑΜΕΣΟΤΑΤΟ)kai den afora collusion, ή αποζημίωση τουρνουά

(Date: Sat, 31 Jul 2010 10:04:48 +0300

Subject: Re: !!!!!

From: support@poker.gr

To: xxxxxxxx@hotmail.com

Ζαχαρία καλημέρα από το Poker.gr

Σε ευχαριστούμε για το email σου. Ενημερώνουμε ότι από έλεγχο που κάναμε στον λογαριασμό σου βλέπουμε ότι xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxΕάν υπάρχει κάτι άλλο που θα μπορούσαμε να σε βοηθήσουμε θα σε παρακαλούσαμε να μας ενημερώσεις.

Φιλικά,

xxxxxxxxxxxxxxxxx

Εξυπηρέτηση Μελών

Poker.gr

://έχεις φύλλο

On Sat, Jul 31, 2010 at 2:40 AM, dritselis xxxxxxxxxxx@hotmail.com> wrote:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx signomi fia to 9 ores einai 7:30 ores meta . poli filika dritselis kai elpizo sindoma na veltiothoun kapia pragmata kai na sinexiso pio eyxaristimenos sto poker.gr. kai gia na min xaraktiristo kakentrexis h axaristos na eyxaristiso to poker.gr gia diafores simantikes energies pou xexorizan apo alla site kai imoun apodektis .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Poker.gr έγραψε:

Αυτό που μπορείτε να κάνετε έστω προσωρινά (μέχρι το update αυτό) είναι να παίζετε με την Click and Play version (Java) που έχει και resizable tables και δεν διαφέρει πολύ από την downloadable.

Δοκίμασα το Σαββατοκύριακο και έκανα ένα session στην Ongame με 12 τραπέζια ανοιχτά για 1 1/2 ώρα περίπου χωρίς να αντιμετωπίσω το παραμικρό πρόβλημα και μάλιστα με laptop (όχι κανά super dooper PC).

Επί τη ευκαιρία θα ήθελα να προ(σ)καλέσω όλους εσάς που γράψατε στο ποστ αυτό να κάνετε ένα τεστ στη version Click and Play και να μου πείτε αν αντιμετωπίσατε κάποιο πρόβλημα.

Πολύ ενδιαφέρουσα η επισήμανση αυτή, ευχαριστούμε πολύ.

Όμως μόλις δοκίμασα να παίξω και συμπέρανα ότι δεν υποστηρίζεται tracking software, εκτός κι αν υπάρχει κάποια άλλη ρύθμιση που δε γνωρίζω. Οπότε δώρο-άδωρο για μένα, μιας και το edge από το multi-tabling >4 τραπεζιών έρχεται κυρίως από την ορθή εκμετάλλευση των δεδομένων που προσφέρει σε έναν παίκτη το trackign software που χρησιμοποιεί. Αν υπάρχει τρόπος αξιοποίησής του παρακαλώ ας μου το πει όποιος ξέρει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...