Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Οδηγος στρατηγικης 45 man sng mirco stakes


dfwME

Recommended Posts

!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$!@#$%^&*()_+_)(*&^%$#@!@#$%^&*()_)(*&^%$

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 99
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επαιξα 2 για πλακα το ενα το εχασα το αλλο το σηκωσα για 3.2$ καπου εκει.. Τεραστιο sample ok αλλα ειπα να περασω να το πω πρωτος.. 8-):mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πράγματι φίλε μου ΜΠΡΆΒΟ.... επιτέλους ένα θέμα που θα βοηθήσει κάποιους να παίξουν ΣΩΣΤΌ POKER .. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΆ ΑΠΌΛΑΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΆΖΩ ΓΙΑΤΊ ΈΧΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΎ ΩΡΑΊΟ ΧΙΟΥΜΟΡ , σου εύχομαι πολύ καλά κέρδη και πολλά κέρδη για όσους ακολουθήσουν όσα έγραψες ... από την άλλη σχεδόν επιβεβαίωσα και τον δικό μου τρόπο παιξίματος....μπράβο σου και πάλι γιατί μερικοί δεν θέλουν να μάθουν καλό poker οι υπόλοιποι παίκτες αλλά εσύ φαίνεται ότι δεν το βλέπεις με αυτον τον τρόπο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν και ημουν η αρχη του κακου (σπαμ :P) ενα μεγαλο μπραβο για το τοπικ/αρθρο σου!

Ειμαστε πολλοι τελικα αυτοι που ειτε τωρα ξεκιναμε ή ασχολουμαστε με φουλ μικρο sngs βλεπω (Y)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδιά ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια,θα ευχαριτηθώ περισσότερο αν παίξετε μερικά τουρ με τον τρόπο που σας είπα και μου πείτε πως κερδίσατε μερικές πρώτες θέσεις άντε και καμία δεύτερη :mrgreen: ,ίσως στο μέλλον κάνουμε κάτι παρόμοιο και ασχοληθούμε με τα sng 9 handed η 6 sort ώστε να καταστρέψουμε μερικές μπάνκες.Αυτά που είπαμε παντός είναι γενικότητες και οι λεπτομέριες θα προκίψουν από την πράξη οπότε μην διστάσετε να ρωτήσετε ακόμη και αυτό που σας φενετε χαζό,επίσης δοκιμάστε και στα τουρμπάτα και πείτε μου την γνώμη σας . :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλε μου δοκίμασα και εγώ την στρατηγική σου. 1 παιχνίδι μόνο βέβαια δεν θεωρώ ότι είναι δείγμα με τίποτα αλλά έκανα κάποιες παρατηρήσεις. Καταρχάς βγήκα 16ος. Αλλά πιο είναι το πρόβλημα. Δεν έπαιξα. Συμφωνώ απόλυτα με την στρατηγική σου ειδικά στα 3 πρώτα levels (μετά θα ήμουν λίγο πιο open ranged ) αλλά γενικά συμφωνώ. Το θέμα είναι όμως ότι μετά τα 3 πρώτα levels δεν έχει plan B . Λοιπόν στα 3 πρώτα lvls (25 χέρια) έπιασα μια φορά ΚΚ. Το αποτέλεσμα ήταν να μαζέψω τα blinds (25/50 τότε) και έναν λιμπερ, δηλαδή 125 pot . Μπήκα στα 50/100 με 1375 μάρκες οπότε τέλεια. Στα 75/150 είχα 1125 μάρκες. Στα 100/200 μπήκα με 900! Δηλαδή 4,5 ΒΒ. Εν τέλη έπιασα QQ στο ΒΒ και αφού 1 χτύπησε με 600 μπήκα all in . Είχε 88 αλλά τα έβγαλε χρώμα. Μήπως θα έπρεπε να να υπάρχει κάποιο plan Β ?? Γιατί απλά έχανα λεφτά από τα blinds αργά αργά. Μήπως άμα βλέπεις ότι δεν τραβάει να αρχίσεις να γίνεσαι πιο επιθετικός από τα 75/150 ή και από τα 50/100 ακόμα?? Γιατί foldara ΚQ ,ΑJ από cutoff με έναν limper μόνο!!!! JK , και άλλο AJ μέχρι και JJ έκανα fold από SB επειδή δέχτηκα all in από το ΒΒ σε blinds 50/100. Αυτό το τελευταίο ήταν δικιά μου βλακεία μάλλον. Αλλά τεσπα θέλω να πω ότι ίσως και να είσαι αρκετά αισιόδοξος γιατί έλεγες ότι λογικάl στο 4ο lvl θα έχουμε 2πλάσιες μάρκες και στο 6ο περίπου 10 ΒΒ . Καλά τα λες αλλά τι κάνουμε όταν ΔΕΝ υπάρχουν αυτές οι προϋποθέσεις ??

ΥΓ. Το άρθρο ήταν πολύ καλό ευχαριστούμε και εννοείτε άμα μπορείς να κάνεις και για 9 handed sng.

ΥΓ2. Θα παίξω και άλλα 45άρια για να έχω καλύτερο δείγμα και θα σου πω για άλλες απορίες - προτάσεις - ότι να ναι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχάς είναι η ώρα που τελειώνω και εγώ για ύπνο γιατί αύριο η Ειρήνη θα γκρινιάζει,το ένα παιχνίδι είναι αστείο να κρίνουμε οτιδήποτε εκτός από τα λαθοι που ίσως κάναμε .Θα σου δώσω μια γρήγορη απάντηση και αύριο ρωτά με ότι γουστάρεις που θα έχουμε καθαρό μυαλό και περισσότερη όρεξη οκ?Νομίζω πως πηγές καλά στο τέλος με της ντάμες ήσουν 4/5 φαβορί που σημαίνει το καλύτερο call που μπορούσες να κανείς,δεν χρειάζετε να αγχώνεσε όταν περνάει η ώρα και δεν έχεις φύλλο.Το θέμα είναι ακόμα και αν δεν έρχετε εμείς να μείνουμε στο αρχικό μας σχέδιο και θα κάνουμε την επιστροφή σίγουρα.Στα λάθη σου τώρα,στην αρχή είχες 55 και ένας άνοιξε στα 130 αν θυμάμαι καλά και είχατε και οι δύο από 1500 μάρκες και εσύ πας πάσο.Λάθος κίνηση μιας και πρέπει να τον δεις και να σκάψεις για σετ στο φλοπ.Οι μάρκες που σου σου στοιχίσουν δεν ξεπερνούν το 10% του stack σας και με την λογική πως μια στην οκτώ θα το κανείς το σετ ΔΕΝ πρπει να πας πάσο.Όσο για το πάσο σου με βάλε είναι οριακό,εγώ έτσι θα το έπαιζα μιας και στην καλύτερη περίπτωση θα ήσουν μικρό φοβώρι 55-45 και στην χειρότερη ένα μεγάλο αουτσάιντερ 80-20.Εννοώ πως αυτός είχε η ΑΚ AQ που παίζετε κορώνα γράμματα η ένα μεγαλητερο ζεύγος.Στις ντάμες ήσουν άτυχος,στο πόκερ μπορείς να παίξεις σωστά και να χάσεις,άλλωστε γιαυτό το αγαπάμε.Αλλιώς θα παίζαμε σκάκι.Ελπίζω να σε βοήθησα,παίξε και αλλά και εξε υπομονή τα πράγματα είναι πολύ πιο απλά από ότι τα φανταζόμαστε,εδώ είναι τα λεφτά πίστεψε με!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@dfwME Ωραίο ποστ και μπράβο που βρίκες χρόνο να το γράψεις. Έχω καποιες διαφωνίες - παρατηρήσεις απλά θέλω να το ξανα διαβάσω και μετά να τις γράψω. Γενικά πολύ ωραία προσπάθεια.

@Drowace Η αποψή μου για το τουρνουα που έπαιξες και τη θα έκανα διαφορετικο:

55 call set mining

AJo raise τον limper και παίζουμε post flop ( πάω και πάσο καποιες φορες δεν υπάρχει τόσο κέρδος εδω)

Α7ο unopened ένα raise για τα blinds .

ΚΚ μικρότερο raise .

JJ έχετε το πολύ 14bb δεν υπαρχει σετ mining , άρα ή all in ή raise / call (προτιμώ το πρώτο για να μην βγει περίεργο flop ) ή δεν τρελαίνομαι limp / call όπως παίχτηκε.

AJs στο BB με 2 limpers μπροστά 13bb all in .

K5o SBvBB με της μάρκες που έχεις πάω all in .

Α5s και εδώ πάω all in αν και θα το χαρακτήριζα high variance το all in . Απλά έχεις μόνο 4,5 bb .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@dfwME Ωραίο ποστ και μπράβο που βρίκες χρόνο να το γράψεις. Έχω καποιες διαφωνίες - παρατηρήσεις απλά θέλω να το ξανα διαβάσω και μετά να τις γράψω. Γενικά πολύ ωραία προσπάθεια.

@Drowace Η αποψή μου για το τουρνουα που έπαιξες και τη θα έκανα διαφορετικο:

55 call set mining

AJo raise τον limper και παίζουμε post flop ( πάω και πάσο καποιες φορες δεν υπάρχει τόσο κέρδος εδω)

Α7ο unopened ένα raise για τα blinds .

ΚΚ μικρότερο raise .

JJ έχετε το πολύ 14bb δεν υπαρχει σετ mining , άρα ή all in ή raise / call (προτιμώ το πρώτο για να μην βγει περίεργο flop ) ή δεν τρελαίνομαι limp / call όπως παίχτηκε.

AJs στο BB με 2 limpers μπροστά 13bb all in .

K5o SBvBB με της μάρκες που έχεις πάω all in .

Α5s και εδώ πάω all in αν και θα το χαρακτήριζα high variance το all in . Απλά έχεις μόνο 4,5 bb .

Θα σου το πω με αγάπη,είσαι παραδιγμα προς αποφυγήν,στην ουσία ο οδηγός φτιάχτηκε για να νικάμε παίκτες σαν εσένα. :mrgreen: Μην μπερδεύεις τον κόσμο,πες μου που διαφωνείς αλλά μην τους λες να παίζουν jj η Aj shove με 14 ΒΒ γιατι το λιγοτερο που μπορω να σκεφτώ είναι πως απλά θες να τους κάψεις ειτε εσκεμένα ειτε από ημιμάθεια.Δώστε βάση στους πίνακες στο τέλος,είναι πολύ βασικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε φιλε μας δουλευεις?ο αλλος κανει τζαστ κολ απο το σμολ με JJ με ενα λιμπερ απο πισω μετα φολντ στο ολ ιν με 14ββ στα στεικσ αυτα και του λες και μπραβο και οτι στην καλητερη θα ηταν 55-45?να σου πω λοιπον οτι υπαρχει τεραστια πιθανοτητα(γιατι μιλαμε για 0,25$) ο τυπος στο μπιγκ να κρατα 22-10 10 η και Α10-ΑJ.μιλαμε για 0,25$ τουρ δεν παιζουμε με τον φιλ αιβι και τον νεγκρεανου,που και με αυτους να παιζαμε το τζαστ κολ στο σμολ ειναι οτι νανε.μια χαρα τα λεει ο Alexandros85 και περιμενε εσυ να κερδισεις παιχτες σαν αυτον με ΑΑ και ΚΚ,καλα κρασα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε φιλε μας δουλευεις?ο αλλος κανει τζαστ κολ απο το σμολ με JJ με ενα λιμπερ απο πισω μετα φολντ στο ολ ιν με 14ββ στα στεικσ αυτα και του λες και μπραβο και οτι στην καλητερη θα ηταν 55-45?να σου πω λοιπον οτι υπαρχει τεραστια πιθανοτητα(γιατι μιλαμε για 0,25$) ο τυπος στο μπιγκ να κρατα 22-10 10 η και Α10-ΑJ.μιλαμε για 0,25$ τουρ δεν παιζουμε με τον φιλ αιβι και τον νεγκρεανου,που και με αυτους να παιζαμε το τζαστ κολ στο σμολ ειναι οτι νανε.μια χαρα τα λεει ο Alexandros85 και περιμενε εσυ να κερδισεις παιχτες σαν αυτον με ΑΑ και ΚΚ,καλα κρασα!

+10000000000000000

πες τα για να μην αρχίσω να trollarw γτ εδώ μέσα έχει φτάσει ο κόμπος στο χτένι με τις randomies !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@dfwME

Δε λέω, καλή η προσπάθεια που έκανες και αντιλαμβάνομαι ότι το έκανες για να βοηθήσεις, αλλά οι "πίνακες" Nash που έδωσες είναι πολυυυυυυυύ μακριά από την πραγματικότητα. Και δεν πιστεύεις ότι πρέπει να δώσεις και τα calling ranges; Αυτά είναι πιο σημαντικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ώπα μαστοριά,μου την πέσατε πολλλοί μαζί αλλά νομίζω πως μπορώ να σας κάνω Call .

Καταρχάς κάποιος μίλησε για 0,25 για Νεγκρεάνου...Οι διαφωνίες σας δεκτές αλλά επιχειρήματα καφενείου δεν δέχομαι,το ότι το τουρνουά έχει μικρό buy in δεν είναι δική σου ανακάλυψη,το ξέρουμε όλοι μιας και το λέει ο τίτλος.Όσο για το φύλλο με τους βαλέδες είναι ένα οριακό αλλά καλό πάσο,και σε σχέση με εσένα έχω επιχειρήματα να σου πω γιατί είναι καλό πάσο.Ακόμα και ένα KQ είναι πολύ κοντά στο φύλλο μας η γραμμή μας είναι αυτή,δεν θα πεξω το τουρνουά μου με ένα τέτοιο φύλο,και ξέρεις γιατί?Ακριβώς γιατί ΔΕΝ έχω το Νεγκρεάνου αντίπαλο μου.Αν είστε παίκτες τουρνουά,που είστε πρόθυμοι να κάψετε όλες της μάρκες σας σε ένα pot που δεν έχει άντε και δεν έχει γίνει raise pre τότε είστε για κλάματα.Διαβάστε πρώτα όλα αυτά που έγραψα και μετά κράξτε γιατί είναι το πιο εύκολο για σας.Παίξε μερικά τέτοια tours κάνε αυτά που λέω και αν δεν πας καλά μπες εδώ και πες,φίλε Πέτρο έκανα αυτά που μου είπες αλλά ήμουν χαμένος πάντα.Ποστ που ξεκινάνε με "ρε φίλα μας δουλεύεις η καλή προσπάθεια αλλά..."τα θεωρώ το λιγότερο εμπαθή .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@dfwME

Δε λέω, καλή η προσπάθεια που έκανες και αντιλαμβάνομαι ότι το έκανες για να βοηθήσεις, αλλά οι "πίνακες" Nash που έδωσες είναι πολυυυυυυυύ μακριά από την πραγματικότητα. Και δεν πιστεύεις ότι πρέπει να δώσεις και τα calling ranges; Αυτά είναι πιο σημαντικά.

Έχεις κάποια σοβαρή απόδειξη πως είναι μακριά από την πραγματικότητα η στο είπε η χαρτορίχτρα?Και αν είναι τόσο μακριά από την πραγματικότητα γιατί θέλεις να βάλω και τα calling rage ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Drowace Η αποψή μου για το τουρνουα που έπαιξες και τη θα έκανα διαφορετικο:

55 call set mining

AJo raise τον limper και παίζουμε post flop ( πάω και πάσο καποιες φορες δεν υπάρχει τόσο κέρδος εδω)

Α7ο unopened ένα raise για τα blinds .

ΚΚ μικρότερο raise .

JJ έχετε το πολύ 14bb δεν υπαρχει σετ mining , άρα ή all in ή raise / call (προτιμώ το πρώτο για να μην βγει περίεργο flop ) ή δεν τρελαίνομαι limp / call όπως παίχτηκε.

AJs στο BB με 2 limpers μπροστά 13bb all in .

K5o SBvBB με της μάρκες που έχεις πάω all in .

Α5s και εδώ πάω all in αν και θα το χαρακτήριζα high variance το all in . Απλά έχεις μόνο 4,5 bb .

Φίλε μου ούτε εγώ θα έπαιζα έτσι όπως έπαιξα απλά το έκανα για να παίξω όπως προτήνει ο φίλος και να δω μόνος μου αποτελέσματα.

Τώρα γενικά μην αρπάζεστε ρε μάγκες κουβέντα γίνεται. Ο ένας έχει αυτή την άποψη ο άλλος την άλλη. Όσο για το fold με JJ που έχει γίνει τόσο θέμα δεν πιστεύω ότι είναι λάθος απλά πολύ tight! αυτό άμα κάποιος ήθελε να τζογάρει εκεί δεν θα του έλεγε κανείς τίποτα . Και να πω κάτι άλλο. Όσοι έχετε παίξει αυτά τα sng θα ξέρετε ότι 14ΒΒ είναι αρκετά σε εκείνο το σημείο για να περιμένω καλύτερο spot. Άμα παίζαμε turbo τα πράγματα ίσως να ήταν αλλιώς. Αλλά όποιος θέλει να πει κάτι να το λέει αλλά σωστά. δεν χρειάζεται να τσακώνεστε.

@dfwME

Και δεν πιστεύεις ότι πρέπει να δώσεις και τα calling ranges; Αυτά είναι πιο σημαντικά.

συμφωνώ και εγώ ότι χρειάζονται τα calling ranges.

@dfwME

θα σου στείλω τις προτάσεις μου σε λίγο φίλε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσο για το φύλλο με τους βαλέδες είναι ένα οριακό αλλά καλό πάσο,και σε σχέση με εσένα έχω επιχειρήματα να σου πω γιατί είναι καλό πάσο.Ακόμα και ένα KQ είναι πολύ κοντά στο φύλλο μας η γραμμή μας είναι αυτή,δεν θα πεξω το τουρνουά μου με ένα τέτοιο φύλο,και ξέρεις γιατί?Ακριβώς γιατί ΔΕΝ έχω το Νεγκρεάνου αντίπαλο μου.

φοβερα επιχειρηματα με αποστομοσες :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ dfwME

δεν ξέρω αν το παρατήρησες.......αλλά όλοι όσοι κράζουν το τόπικ σου , είναι απο αργυρά μέλη και πάνω...

τυχαίο???????????.............

μηπως δεν τους συμφερουν οσα γραφεις? λεω εγω τωρα...... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@dfwME

Δε λέω, καλή η προσπάθεια που έκανες και αντιλαμβάνομαι ότι το έκανες για να βοηθήσεις, αλλά οι "πίνακες" Nash που έδωσες είναι πολυυυυυυυύ μακριά από την πραγματικότητα. Και δεν πιστεύεις ότι πρέπει να δώσεις και τα calling ranges; Αυτά είναι πιο σημαντικά.

Έχεις κάποια σοβαρή απόδειξη πως είναι μακριά από την πραγματικότητα η στο είπε η χαρτορίχτρα?Και αν είναι τόσο μακριά από την πραγματικότητα γιατί θέλεις να βάλω και τα calling rage ?

Φυσικά και έχω. Αλλά δε θα σου πω ακόμα. Θα σε ρωτήσω πρώτα αν έχεις εσύ κάποια σοβαρή απόδειξη ότι αυτά τα ranges που δίνεις είναι καλύτερα από κάποια άλλα. Όσο για τα τα calling ranges θέλω να δω αν είναι πιο σωστά από τα pushing.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...